OB (Dutch Passion) miniGROW HPS60W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
Pozdrav svim lubiteljima i štovateljima ove divne biljoze.
Ovako zapoceo sam svoj mini grow u kuhinjskom ormaricu dim v60cm; š28cm ; d40cm sa HPS lampom PHILIPS SON-T PIA 60w.

Sjeme: Orange Bud (Dutch Passion) naruceno direktno sa njihove stranice.
Stavljeno je na klijanje 21.11 i danas je vec pustilo korjencic pa sam tocno prije par minuta prebacio sjeme u zemlju. Zemlja je SUBSTRAL naturen blumen.

Slike boxa cu postavit za par dana posto mi je mob u banani.
Do slušanja :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
mislim da je 60w slabo za taj prostor, to je nesto vece od midi pc-boxa, a ja u midiju imam hps 70w + 2x25 cfl i koristim ga samo za vege. na tvom mestu dodao bih jos bar dve cfl. koliko lumena ima taj hps, znam da 50w ima 4.400Lm, a 100w ima oko 10.000Lm. racunaj da bi morao imati preko 6.000Lm u tom mini boxu. da budem iskren, ne znam ni da postoji PHILIPS SON-T PIA od 60w, imaju 50, 70, 100... gde si nabavio tu lampu, moze li fotka
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
PowerSeed oprosti na krivim informacijama.. Dobro si napisao da ne postoji od Philipsa HPS60w, naime imao sam 2 lampe pred sobom i ja sam to sve fino izmješao.

Ugl da ne duljim lampa je HPS OSPRAM Vialox NAV-E/I 70w.
moj bed ljudi :/ nadam se da uvazavate moju ispriku :)

Sretno, malo napisi kakav trening si zamislio.

Od treninga sam samo mislio napravit LST posto sam vec jednom to isfurao i ispalo je odlicno, tako da ostajem na tome.. Sto se gnojenja tice kod sebe imam Tarantulu i Bud Ignitor od Advanced Nutrientsa.
Pa ako je netko imao iskustva s tim proizvodima bilo bi dobro da mi nes kaze o tome ako je od volje.. :)
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
dobra veče svako veče!
prvo ekipa jedno hvala na prodršci :)
ugl uspio sam poslikati par slika da vidite maleno/lijep napredak velikog borca :)

ovo je njen 13.dan.






Trenutna temp: 23 C vlaga: 30%

Zanima me dal je mozda vlaga premalena jer sam uocio na prvim listovima tj na njihovim rubovima da su nes sitno osusuli. Jer tocno prije 4 dana nesto je sva lagano pozutila al evo sad se valjda izborila protiv žutice :)

zdravi i živi bili..ala :)
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
Vlaga je niza nego sto bi trebala bit, ali nije razlog zucenja i susenja vrhova lisca.
ph ili zemlja radi probleme najvjerovatnije. posto jos nisi gnojio.

Sutra idem po tester za Ph vode i zemlje da vidim kako stoje stvari, a sto se gnojenja tice dobio sam hesi tnt compex pa cu ga za par dana isprobat pa da vidimo u kojem grmu leži zečina :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
nisam neki ekspert za tak male zarulje al mislim da ti je pre visoko lampa. biljka je malo izduzena. ja bi reko da stavis na nekih 15ak cm od biljke. stavi ruku na 10-15cm pa vidi dal smeta. ak ne smeta tebi nece ni biljci. podigni vlagu sto vise mozes i temp za koji stupanj ako ide