Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
43
aj samo kratko mishljenje o ovome.... u pitanju je web shop (za hr) i imaju ovaj starter kit

Starter Kit 400 W 699.75Kuna
pixel_trans.gif

Click to enlarge

Click to enlarge
Kit koji uključuje : Prigušnicu za 400 W HPS, starter i reflektor sa odgovarajućim žicama.

ali nekako mi je jeftin ;D

imaju i filtere i gnojiva itd....

ah da.... http://agrohobby.net
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Imam ja jedno pitanje!Nabavio sam si SERA ISFET PH METER pa me zanima kako da izmjerim ph zemlje i dali je to ikako moguće???Inače zemlju bi mjerio vani pa me zanima jel postoji koji način da izmjeirm ph u zemlji s njim???
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
^^^
Nije ti ovo fast food, ovo ti je samoposluživanje...čitaj sticky teme, sve je objašnjeno.

btw - promašio si temu.
btw2 - ne može obična lampa.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
da.. kupis hedovinu i onda je motas pod tom istom lampom :))

glossy nemaju svi zelene prstice ko ti da izvlace cuda iz 75w!!! ;)
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Potaknuta mislima nekih korisnika i svojim vlastitim, napravit ću sljedeće:

Ako je netko ZA da mi napravi (pošto nisam dovoljno educirana da sama spospajam PC grow, kupim lampe CF, LED, koje već idu, itd, itd....), PC GROWBOX, sa svom popratnom opremom i obaveže se da me savjetuje, ja mu za uzvrat dam:

Reflektor, MH 400W, HPS 400W, sve je spojeno na 1 ploču sa starterom, prigušnicom, kablom, samo se dakle mora staviti u šteker, u reflektor lampa i svijetli, mehanički tajmer, 2 ventilatora, digitalni mjerač vlage -> to je zapravo bio *********** komplet, cijeli growbox komplet naručen, još dam i kokosova vlakna......ne znam,

eto, a ti meni daš jedan lijepi PC sa lampama sa svim, da ga isto tako mogu plug n' play.

Radim to jer stara puno, puno kenja a ovako nitko neće primjetit.
Kad zbroj sve skupa, te lampe su radile (možda!) mjesec dana......sve je ispravno, sve 100% radi.

Eto, pa tko je za, neka javi, cijeli taj sustav me je koštao preko 250€.....pa vi vidite, zna, da nitko normalan ne bi to mijenjao, ali eto, meni je nužno a JAAAAKKKOOOOOO želim počet sadit :), molim vas da mi jedan super dečko/cura izađe u susret i da mi jeda super PCGROW BOXXXXXXX
 
03.02.2007
13
0
0
42
Jel netko zna nesto o ovoj prigusnici, posto ju imam mogucnosti uzeti i da li moze MH na nju..

Philips BSN 600 L407-ITS 230/240V
Googlo sam al nista ne nade..
Pozzzzz
 
27.02.2009
41
7
8
40
Imam pitanje oko spajanja ventilatora i adaptera struje...

imam AC/AC Adapter Input: 230V - 50Hz, 100mA
Output: 12V - 800mA

ako sam dobro shvatio na njega bi se moglo spojiti 3 ventilatora sljedecih karakteristika:
12VDC 2.8W/0.23A (dimezije 92x92x25).. uzeo sam u obzir da je adapter 0.8A a jedan ventilator 0.23A x 3 = 0.69A su tri ventilatora


am I right?
ako ima netko upuceniji u elektrichne sheme da me prosvijetli jer sam totalni shaban za struju
 
24.03.2009
9
0
0
35
Pozdrav svima,ovo je moj prvi post na ovom edukativnom forumu s tim da pratim postove i teme vec nekih sedam dana!
Zelim da napravim svoj prvi grow box,i trazim savet na koje delove boxa da obratim najvise paznju,znam da svaki deo ima svoju odredjenu tezinu vaznosti ali mene zanima gde najvise novca da ulozim!?...osvetljenje..ventilacija..itd.
Imam jedan veliki plus imam licni pristup kupovine u Bush Planet shop-u!Imaju veliki izbor opreme,semenki,djubriva...itd.
http://shop.bushplanet.tv/grow-shop-c-10.html
..ako vam nije mrsko posetite stranicu i dajte neki dobar savet sta bih mogao kupit!
Ne raspolazem bas sa nesto puno novca ali moze se reci da budzet moze preci amaterski grow box!
grow box bi imao dimenzije 0,5x1x2.
Hvala unapred! res5ekt!
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
dzokos je napisao(la):
nabavih raznih adaptera.. al na vecini ne pise da li su AC/DC ili AC/AC.. kako saznati koji su?
pa, ukoliko voltaza i amperaza pasu za to za sta ces ih koristiti ( ventilator bese?) probaj. ako radi- pase, ako ne radi - :)
samo, mora da bude odgovarajuci napon i struja, da ne sprzis to sto mislis prikljuciti.
 

Duxkg

Aktivan Član
21.03.2009
49
1
0
36
e ovako,interesuje me da li se odavde mogu naruciti neke stvar??i http://www.***********.com/?cat=184...d0e367bf&sub=82d2f7d6c9a258cfce12378d5ae9cc84