Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Istina VTNaP250C je moja (ovo P je povecan svjetlosni tok, 32000 lm, C cjevasta, 250 Watta) Odlcina zarulja...
Temperatura boje i moje i tvoje je 2000K znaci za cvjetanje, ali mozes slobodno za pocetak izgurati citav grow bez nekih velikih troskova...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma naručivali su,nosao sam i ja na bus...

radi on samo sto je skup i nažalost postao mnogo skrt!!! I ako je moj poznanik ali toje istina

Imas U Sloveniji dve grow trgovine,imas nasa dva sponzora pa odaberi
Siguran sam, da možeš razsvetu kupit u Srbiji-sta konkretno si mislijo naručivat?
 
13.08.2007
11
0
0
46
SLO-Era je napisao(la):
ma naručivali su,nosao sam i ja na bus...

radi on samo sto je skup i nažalost postao mnogo skrt!!! I ako je moj poznanik ali toje istina

Imas U Sloveniji dve grow trgovine,imas nasa dva sponzora pa odaberi
Siguran sam, da možeš razsvetu kupit u Srbiji-sta konkretno si mislijo naručivat?

pa najvishe me cooltube i rockwool za klonove zanima, za sve ostalo mogu da se snadjem, tj improvizujem u "domacoj radinosti"....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa rockwool imas u okolini to je izolacijska vuna ili kako se več kaže -uzmeš peticu ili sedmicu
U Srbiji valjda zovete stovaršta sa gradjevinskim materijalom-tamo ima

cooltube je Quens opisao kako napravit,ovih dana čemo stavit valjda još jednog slovenačkog
sponzora-grow trgovinu,čekamo da se vrati sa godišnjeg pa čemo u juriš
 
13.08.2007
11
0
0
46
SLO-Era je napisao(la):
pa rockwool imas u okolini to je izolacijska vuna ili kako se več kaže -uzmeš peticu ili sedmicu
U Srbiji valjda zovete stovaršta sa gradjevinskim materijalom-tamo ima

cooltube je Quens opisao kako napravit,ovih dana čemo stavit valjda još jednog slovenačkog
sponzora-grow trgovinu,čekamo da se vrati sa godišnjeg pa čemo u juriš

mislish staklena vuna?
ja sam skontao da je to to ali da je obogaceno kojekakvim hranljivim chudesima....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nije staklena vuna-to je nedozvoljeno i stetno

kamena vuna-od tog proizvode :)
obogatit možeš ti ako to želiš,inače če biti dovoljan hormonski prašak ili gel i povoljni klimatski uslovi- TO je to
 
13.08.2007
11
0
0
46
SLO-Era je napisao(la):
nije staklena vuna-to je nedozvoljeno i stetno

kamena vuna-od tog proizvode :)
obogatit možeš ti ako to želiš,inače če biti dovoljan hormonski prašak ili gel i povoljni klimatski uslovi- TO je to

hm, pa da rockwool...
samo je trebalo misliti malo na engleskom....
znachi rockwool kocke po defaultu nisu obogacene ni sa chim nego sam to odradish????
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
whiterussianak47 je napisao(la):
hm, pa da rockwool...
samo je trebalo misliti malo na engleskom....
znachi rockwool kocke po defaultu nisu obogacene ni sa chim nego sam to odradish????

Sam odradis. Za kamenu vunu odes bilo gdje di se prodaje građevinski materijal jerbo
se koristi za izolaciju.
Uzmes paletu,dvije da se nadje :icon_lol:
 
13.08.2007
11
0
0
46
BrkZorba je napisao(la):
Sam odradis. Za kamenu vunu odes bilo gdje di se prodaje građevinski materijal jerbo
se koristi za izolaciju.
Uzmes paletu,dvije da se nadje :icon_lol:


i kojom djakonijom sve to natopim nekim hranljivim materijama ili nekim za okorenjavanje, a na samu granchicu tj na "ranu", spichim neku korensku materiju????
 
26.08.2007
5
0
0
46
sch je napisao(la):
gdje mogu nabavit cijeli komplet za uzgoj,i šta mi sve treba(cca kolka je cijena) za hps od 400w? Gdje mogu u zagrebu kupit hps?

odi u tež 400 w ti je 86 kuna(folnegovićeva, to ti je tam di je onaj svjetleći neboder za ispitivanje žarulja, za prigušnicu propaljivač i grlo idi u žaruljoteku, lička 31 odma prva nova zgrada iza nacionalne jedino kaj tam nemaju kablova pa ti ne može to spojit al uopće nije bed to sam
 
26.08.2007
5
0
0
46
imaš u furnira ili iverpan ali te za 80x80x170 zeme 550 kuna sa rezanjem. ja sam danas bio u oba i po kabel u teluru i na povratku doma na ružmi sa krupnog otpada uzeo rastavljen ormar baš po mjeri, BADAVA. pa ti gledaj pljunut 500 kuna BEZ DOSTAVE ili fino u gepek pa vozi doma a ispilit pet daski ti je manje od sat vremena posla. ne mora box bit gotov baš u jedan dan ovako možeš dobro uštedit
 
13.09.2005
39
2
0
40
alo ljudi jedno pitanje: šta kažete osoblju u trgovini sa žaruljama, ako vas nedaj bože pita za koju svrhu kupujete natrijevu visokotlačnu žarulju? mislim za koje bilje se ona inače koristi?
Tek toliko, da ne ostanem zatečen....
 
13.09.2005
39
2
0
40
pod ovim -natrijeva visokotlačna žarulja mislim na - HPS. Sad čitam malo dalje pa vidim da postoji neka razlika, koja me doduše zbunjuje. Dakle pitanje važi za HPS!
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Reci samo nesto u stilu, treba mi za parking... ili igraliste... I kao.. rekao mi je elektricar da to kupim (da ti ne pocne mudrovat i uvaljivat neke halogenke...)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ili spremi listu ako nisi vičan priči i kažeš poslali me iz firme za ovo ovo i ovo
i trazi račun naslovljen na vutra.org
ne ozbilno ti si nabavljač potrošnog materijala
ako pita ovo ono
ti ga pitaj jel imas ili ne ? da idem na drugo mjesto ?
glumi malu platu i da te šef stalno karucka
kaži ortaku da te nazove dok si unutra pa pričaj da šefe,evo kupujem,saću da dođem,mislim da sam našao
pođi na kafu,pojedi nešto,srolaj nešto
opušti se
niko nije pravio doma sijalice svi su ih kupili
kaži praviš košarkaški teren za đecu bez roditeljskog staranja ,pa ti treba rasvjeta
jer đeca bez ljubavi slabije vide noću #-( ,rasplači ih pošteno

p.s.ponesi maramice jer svi zaplaču,evo i ja sad ,nemogu izdržat,đeca su to..šmrc,šmrc..aaa