Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doSnova

Aktivan Član
12.12.2007
93
14
0
33
www.ajmo-malo.co.nr
ac/ac sigurno nije to ti je naizmenicno-naizmenicni adapter, sto znaci samo trafo, to nema skoro nigde primene, sigurno je ac/dc (naizmenicna struja-jednosmerna struja)

znaci ako unimer mozes da izmeris i da vidis koji je napon koja struja i to
ukoliko je stvarno ac/ac adapter onda ti treba cetri diode vezane u grecov spoj i elektrolit od recimo 1000mikrofarada i to ima da prsti
ako oces slike mogu da ih organizujem



da vas pitam, jel zna neko gde u beogradu ima da se kupi hps 70W ?
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
da vas pitam, jel zna neko gde u beogradu ima da se kupi hps 70W ?[/QUOTE]

Imas iznad Depoa u Bulevaru,tacnije ulicica ukoso sto ide iznad picerije Orao i kosta oko 1100 din mislim...
 
08.07.2009
14
0
0
38
Zanima me dali je ko probao stavit klonove u onu kamenu vunu koja se koristi u graditeljstvu za izolaciju, dali mogu u tome klonirat ili mora bit baš namjenjena za uzgoj biljaka??
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ja mislim da može se klonirati u bilo čemu, što:
1. zadržava vlagu
2. prozračno,
3. Tamno gdje ide korjen (mislim da je to na prvom mjestu), znači tamno mora biti, ne providno...
4. i da nije tvrdo, da korjen može slobodno da ide kuda hoće (prilikom razvijanja)

Naravno ja bih (ako baš nemam ništa više.... nikakvu soluciju drugu) koristio što bolji preparat za okorjenjivanje, i zajedno sa tim početi... (strogo pratiti vodu pH niži nego inače) dosta vlažnosti (da sad ne nabrajam šta sve potrebno i kako da se klonira...)
Ukoliko to zadovoljava ovo sve, vjerovatno bi moglo ....
 

The

Aktivan Član
30.10.2009
82
19
8
33
www.flow.co.rs
:D .. e hvala
.. vidim da su ameri odlepljeni za tom trakom ,kao najbolja je ,pa reko da vidim dal ima kod nas ... bio sam siguran da nema , posto nikad nisam video da je iko koristi...
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Pozdrav svima!..trebo bi brz i konkretan odgovor nekog ko zna u zagrebu..di mogu kupiti foliju za obloziti grov box....mylar sigurno nema kolko ja mislim..ali ona druga slicna njoj ,reflektirajuca-bijela sa jedne strane,a crna (sto i ne mora striktno biti crna) sa druge strane....kupio sam svu opremu...i sad mi jedino fali to....obiso sam dosta mjesta (zato i pitam,nije da se nisam nacito foruma) i nigdje nema...zato bi nekog molio da mi kaze ako zna di ima tocno?
dajte ljudi pomoc molim vas....ima tko da zna?....obiso sam i bauhaus,baumax,pevec....nigdje nema
 

The

Aktivan Član
30.10.2009
82
19
8
33
www.flow.co.rs
Sulundar je napisao(la):
bas sam odlepio kad sam odlepio:)
javi cenu!
e brate naleteo sam na traku 135 din 10m ,na karaburmi u nekoj radnji "tehnohemija" se zove valjda,i dobra je ... bio sam video u merkuru 50m 1150 din, i bilo mi preskupo pa sam batalio , al naleteo sam sad na ovo i ful.
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
evo da podijelim veselje s vama,
na ebayu nadjoh dzepni mikroskop 60x
za 0.01 usd
tj 1 cent i besplatna dostava,
nisam ni sam vjerovao dok nije dosao postar..