Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2010
42
5
0
44
tinitus je napisao(la):
evo da podijelim veselje s vama,
na ebayu nadjoh dzepni mikroskop 60x
za 0.01 usd
tj 1 cent i besplatna dostava,
nisam ni sam vjerovao dok nije dosao postar..

Kad smo vec kod mikroskopa koji je inace super stvar jer bas je lijepo vidjeti kako ti trihinomi izgledaju :D , nesto kao ovo :
http://thefirstmicroscope.org/weed-under-the-microscope-thc-trichomes
Nemam acc na ebayu ali ga se moze naci na aukcije.hr , evo primjer http://www.aukcije.hr/item.php?id=1235672 (ovaj je isto 60x)
ili jos bolje http://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/Ostalo/MIKROSKOP/1812772 (ovisi od kud ste)
Negdje sam procitao da je i 45x dovoljno da se sve lijepo vidi.
 
27.03.2010
42
5
0
44
Spawn_of_Uamenti je napisao(la):
Evo na šta sam naletio jučer u bauhausu 45kn komplet od 3 komada, mislim da bi moglo pomoč.

Ovo je iz druge teme ali bila mi je bitna slika.

Stvar je jednostavno super :hehe:. Skines ovaj zeleni cep, glineni dio stavis malo u vodu da glina upije vodu, izvadis (u glini treba bit vode) zacepis , zabijes u zemlju sto blize biljci i drugi kraj stavis u posudu sa vodom :thewave: i to je to.
Biljka korijenom obuhvati glineni dio i "pije" po potrebi :icon_biggrin:
Vodu samo nadolijevas po potrebi , posuda sa vodom moze biti i visa od same tegle sa biljkom.

Treba paziti kod gnojenja jer se gnojivo ne stavlja u posudu sa vodom :eek:hno: nego treba posebno zaliti biljke. Inace se u posudi stvore alge i sve izgleda prilicno :vomitwar:
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
ne zanam tacno za beograd,ali trebalo bi da imaju u svim vecim trznim centrima. ja sam uzeo u tempu 60l je 1100 dinara
 
04.05.2008
46
4
8
pozz, aj nek mi netko kaze kako pokrijete struju, kolega mikaze da je on za 6 mjeseci dobio 20k kuna ratu, ima hps 600 valjda, imam sve samo me to jebe, jel se da kako smanjit ta potrosnja, osim da ju kradem...help, peace
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
big buddha je napisao(la):
pozz, aj nek mi netko kaze kako pokrijete struju, kolega mikaze da je on za 6 mjeseci dobio 20k kuna ratu, ima hps 600 valjda, imam sve samo me to jebe, jel se da kako smanjit ta potrosnja, osim da ju kradem...help, peace


o kojoj potrosnji ti pricas??? jedan fen trosi 2.5 kw,kvarcna grejalica oko 3kw ,TA pec ide i do 5Kw...a ako ti se cena struje ne svidja bar kod mene je jos uvek jeftina ti lepo imas semu negde na sajtu sa hrckovima i kolutovima pa si daj na mastu:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Corto Maltese je napisao(la):
Pozdrav svima ,treba mi mala pomoc .Naisao sam na ovu sijalicu po veoma niskoj ceni http://img710.imageshack.us/f/sijalicasaelektricnimpr.jpg/ ,pa me interesuje da li se ona moze koristitu u gajenju svima nama drage biljcice :).Evo tacnih oznaka sijalice: Osram ST HST NAV-T 70W Super E27 4Y Svaka pomoc je dobro dosla

Može. Za vegetaciju bi trebao drugi spektar, ali može i ova poslužit. Ima oko 6500LM, 2000K, dakle trebala bi biti dobra za cvijetanje.
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
20k ratu?!! gle to je nemoguće od 600w da radi dan i noć xD, da je jedan kilowat 1 kn, tak da se nemoraš brinuti oko potrošnje, neće bit tolko sigurno
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
https://forums.vutra.org/content/220-Pravilnik-Vutra-Organizacije

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda


Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.


Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
Također diskusije o razmjenama ili pošiljkama nisu dozvoljene da se vide na vutra chatu ili forumu (bila to vutra, sjeme ili najobičnija lampa ili reflektor, pa čak i termometar), smatra se potražnjom ili ponudom. Dok same diskusije i razgovor o opremi i growanju neće biti tolerirane kao loše djelo.


Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nemas problema...posto ventilacija radi cijelo vrijeme, nece se vlaga toliko zadrzavati na stranicama boxa...tako da ti nece poceti truliti...pogotovo ako ih premazes sa nekim lakom...onda su potpuno sigurno, osim ako se stajati u samoj vodi... =)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
jel mi moze okvirno netko rec kolko da novaca pripremim za sijalicu od 150W u zagrebu?dolazim u pon.pa da se ne preracunam :)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ocito necu dobit odg.kroz skoro vrijeme...imam 250w i znam kolko sam dao za nju,pa me zanima oce mi 100kn bit dosta za 150w?