Outdoor season 2015 [OG Kush Autoflower]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
wait whut @Bizzzo ? haha, negdje sam pročitao kako je power rekao da preko 20L za automatika nema smisla. Znači teorija se pobija? :D
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Ma ja ti s radošću prihvacam bilo kakve savjete, kritike pogotovo. Bez obzira koliko ucen bija uvik se moze jos. Ne samo za ovo, nego bilo sta u zivotu. Ali opet radim po svom pa ako ispadne loše, znam da grešku neću ponovno učinit vec cu poslusat sta se govorilo :p Hvala legendo :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

www

26.05.2015
18
16
3
33
Pazi samo ja sam ove godine tako izgubio 10biljki,posadio,navlažio,došo idući dan sunce je sve osušilo,a bile su proklijale,po mom je bolje dok ne izađu u hladu ih držat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lexsilium
09.01.2015
56
45
18
Meni su u totalnom mraku u ormaru,iz zemlje izasle i ujutro su bile 1cm visine. Uglavnom ih zabodem uvece i ostavim u mraku pod plasticnim zvonom da ne gube vlagu,kad izadju ujutro,stavim ih pod svetlo...al normalno su izlazile i pod svetlom... Jako sunce,temperatura u kombinaciji sa povetarcom moze vrlo lako isusiti zemlju sto mislim da nije dobro.
Za OUT po menio je najbolje ko ima mogucnost izgurati biljku pod lampom 3-4 nedelje i onda je izbaciti kad ima 15tak cm,kad je jaka i temeljna...mislim da tako ide mnogo brze i da je sigurnije.
Pozz i sretan grow!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lud and Wizdom

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Kratak update:

Od dvije sjemenke, jedna biljoza je ugledala svijetlo dana vec 1.6 i jako lijepo napreduje. Dok ova 2 se nije uspila izborit.. Od samog starta klijanja sa njom je bilo problema. Iako je bila u istim uvjetima sa svojom prijom, ništa od nje.. Naime dok je ova prva pustila klicu nekih dobrih 6-7mm, druga se samo otvorila i stala je.. Kontao sam da joj treba malo više vremena pa sam je pustio klijat jos 2 dana. Nikakav pomak.. Uboa sam je direkt u zemlju ali nakon 7-8 dana opet nista, lagano sam je isceprkao iz zemlje nakon tjedan dana, ali bila je apsolutno ista kao i onda kad sam je stavio u pitar. Sto znaci da sam samo na jednoj (zasada). Još ih je nekoliko u planu, ali o tome cemo kad se izrealizira. :)

Evo i koja slicica da ne škrtarim.. Zasad, dobit će prvoklasan tretman :p

Na dan kada se probila iz zemlje :)
beba.jpg

Nekoliko dana poslije :) Nije baš centrirana, bija sam napušen kad sam je presađiva u veći pitar :p
beba 2.jpg

Kontam nešto.. pošto sam uzeo vreću potgronda od 70L za njih dvije, baš me zanima powerova teorija da automatici nemaju smisla u više od 20L zemlje. tako da cu to stavit na test :D @Bizzzo evo i mene!
 
Poslednja izmena:

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Rasporedi tih 70l na dvije, u tom Potgrondu ljoze rastu ko lude,po meni najbolja zemlja. Samo nisi trebo u tako velik pitar stavit, jer ne vole autosi bas presađivanje, drugu stavi u malu časicu i za tjedan dana u zemlju, korijen se razvije brzinski u tom Potgrondu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom
04.05.2012
178
169
43
39
Rasporedi tih 70l na dvije, u tom Potgrondu ljoze rastu ko lude,po meni najbolja zemlja. Samo nisi trebo u tako velik pitar stavit, jer ne vole autosi bas presađivanje, drugu stavi u malu časicu i za tjedan dana u zemlju, korijen se razvije brzinski u tom Potgrondu.

Ne vole presađivanje, ali naišao sam na informaciju da ih ne treba pustit da se korijen formira u oblik posude, ako me razumiješ, nego treba 2-3 dana "ranije" od toga presađivat dok je korijen još relativno unutar zemlje. I sam imam automatike, koji će sad iz 0,3 litra ić na 1 litar i onda u zemlju u pripremljene rupe. Čisto info za Wizdoma ako bude presađivao :) Samo hrabro!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Hoću hoću, sad ću je pustit da se lipo razgrana, napravit super toping. Moram nekako nabavit slavol, da lakše prijeđe preko stresa. Hvala na lijepim željama :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.