padobranstvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
cek, znaci da svaki dan skocis jednom onda bi skakao 2 godine da bis skocio 700 skokova.:icon_eek:
respect
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
ne skakao sam 8 godina i skokovi su bili kako kad nekad po 100 godisnje nekad puno manje ali bilo je ludo
 
20.08.2008
8
0
0
43
Vozdra! Eo mogu se pohvalit da sam 4 puta skočio, al ona školska skoka, bez slobodnog pada, gdje ti gurtna automatski vadi padobran. Žao mi je što nisam imao priliku isprobat i taj slob. pad ali i ovo je bilo JEBENO dobro (neopisivo).
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Meni cilj, banggeee, padobran (sto vise puta), PARAGLAJD, I ONDA PILOTIRANJE I JEDNOG DANA NADAM SE DA CU IMAT ZA SVE
TREBA UZET FRULU SA SOBOM PA fino kad se padobran otvori s laganoga zaplit....
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
samo se ti igraj da zapalis kad skocis,mogao bi se tako lipo razbiti,da ti napamet nebi palo vise:sick:
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
bas sam sinoc gleda na extreme sports tv skakanje s padobranom, i sad figure i slicno izvode po zraku.. i gledam ja padaju oni po jedno 30sekundi odp (dobro nisam mjerio ali izgledalo mi :D briem da su cak i duze) i ugl se sjetim onog osjecaja kad s visoka skaces u more jos napusen umro sam kao da sam skocio i osjetio to :D a sad zamisljam kako je to kad te pusa taj feeling duze od te sekunde sto skacem u more.. pre dobro. :D
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Meni je životna želja da uradim barem jedan skok. Obožavam adrenalin, ali imam problem da se jako bojim visine, nenormalno. Čuo sam da ima neki fazon da se skače sa instruktorom vezan da bi se oslobodio straha, koliko je to tačno ?
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Džidžadžojac je napisao(la):
Meni je životna želja da uradim barem jedan skok. Obožavam adrenalin, ali imam problem da se jako bojim visine, nenormalno. Čuo sam da ima neki fazon da se skače sa instruktorom vezan da bi se oslobodio straha, koliko je to tačno ?


Imas padobrane tandem sisteme.On se sastoji iz kupole koja je dosta velike povrsine i sistema veza na koji se kaci jos odvojen sistem veza,bez padobrana.Ali strah od visine se razbija upravo hrabroscu.Vjeruj mi nemas se cega plasiti,od zemlje dalje neces :D.Visina jos nikom nije naudila,a ako se plasis smrti onda nemoj ni da pokusavas,jer to nije sport za slabice.Triba imati ****.A poginuti mores i na zemlji udari te neko sa biciklom pa te kokne.:icon_mrgreen:
 
02.11.2008
37
0
0
42
ronioc ovdje... razmisljao sam o tom padobranstvu puno i sve i htio bi provati, al trenutno sam na obrnutnom dijelu extremnosti, vi u visine ja u dubine.
 
20.08.2008
8
0
0
43
Što se tiče straha prije skoka, bilo zbog visine, eventualnog neotvaranja padobrana isl. ništa se ne brinite. Prije skoka se prolazi tečaj koji pohađate s drugim ljudima koji nemaju praktičnih iskustava kao ni vi i samim tim vam je već malo lakše. Drugo, tjekom trajanja tečaja (kroz nastavu i obuku) shvatite da ćete lakše i vjerojatnije poginuti za volanom nego pri samom skoku i treće, kad se nađete na vratima aviona i prije vas je skočila neka djevojka (ili je možda iza vas i pozorno prati što se događa) i to je svojevrstan motiv da ne ispadnete **********ica:). Straha se rješava tako da se suoči s njim. Sretno.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
ajme,jedna od životnih želja mi je skok s padobranom,ukljućujući ronjenje s bocama,bungee i još par adrenalinskih stvari. =) . obožavaaam adrenalin,kad tad ću skoćit s padobranom,samo kad se bude para imalo =)
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
evo ja sam ronio kad je bilo vremena, oo 18 urona, a iz aviona nikad, leti se često na vutri :D
pozdrav od uništene ekipe
me, bakajoko & ekipa uništena