Pao s 4 biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Mislim da ti je neko našao biljke, pošto dosta pljugaš zaboravio si na "sitne gluposti" koje su te koštale ne samo i kazne, već i growanja i biljki. Šteta... nekog ta kazna jako pogodi.

Kazna: Mislim da samo uvjet i novčana. Mada su novčane dosta velike :(

Nastavi dalje, promjeni okolinu, kvazi prijatelje i ispočetka.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Citam sta ti se desilo jucer pa reko da se ukljucim malo jer znam ponesto o takvim stvarima.Prvo;napisao si da te terete po clanku 190 st 1 i 6 kz.Stavak 1 ti je posjed,a stavak 6 ti je smrtni slucaj koji je nastao zbog stavka 2,3,4 istog kz tj prodaje,davanje na uzivanje,poklon.Tako da mislim da si nesto pogrijesio u tumacenju(ili murija).Drugo;ako na sudu budes bio gonjen po tocki posjeda i proizvodnje,a budes prestavio pricu koju si vec ispricao dobiti ces uvjet tj rad za opce dobro 90%,osim ako nisi i prije kaznjavan za ista kaznena djela ali i tada uvjet(jedino ako ti sudac bude Radman,e tu nisam pametan...)Trece;ako te budu teretili za dilanje onda moraju imati izjavu "drukera" pa ces tada tocno znati tko te prijavio iako nije "druker" kriv nego tvoja losa prosudba.Ako bude dilanje onda ti moze biti zatvorska kazna do tri godine ali i to je diskutabilno iz razloga sto su te odmah pustili kuci iz stanice sto inace nebi bez jamcevine zbog utjecaja na svjedoka.Moje misljenje je da te netko od blizih tebi ljudi prijavio iz nekih njima osobnih razloga ili netko od tih "klinaca"koji dilaju po kvartu pa se ograduju sa takvim prijavama.Uglavnom kako god bilo zivot je vjecita borba,a ti si sada u sistemu gdje trebas pomoc odvjetnika.Znam kako je to skup sport ali je tako.Iskreno mi je zao sto ti se to dogodilo ali vjeruj mi da murija ima puno vise posla sa pravim dilerima nego sa tvojih 5 stabljika tako da po meni stoji prijava od tebi blizih ljudi.Ajde drzi se..nije kraj svijeta.:thumb:

E da,ako je "anonimna" dojava sto ce sigurno biti neces nikada sluzbeno doznati tko te prijavio tako da ti ostaje dobro razmisliti sa kime djelis krov tj zivot.Dobro je u tome sto ce tada biti samo posjed tj uvjet.
 
Poslednja izmena od urednika:
19.12.2010
102
34
28
hazeri stavak 6 je svatko tko posjeduje aparatutu bit ce kaznjen s kaznom zatvora od 6 mjeseci do 5 godina.
Ps. sto se tog klona tice ili kako su oni nazvali 5 biljke je ubiti grancica koja je pukla kad sam ih izbacivao vani, a sto je najgore ja sam nakon toga rastavio kabel od napajanja, tako da lampa vise nije ni radila vec 3 dana.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Clanak 190 st 6 kz-tko kaznenim djelom iz stavka 3,4,5 ovog clanka prouzroci smrt osobe kojoj je prodao tvar iz stavka 1 ovog clanka ili je posredovao u njezinoj prodaji
kazniti ce se kaznom zatvora najmanje pet godina.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Gadno je to sto su te uhvatili,al imas olakotnih okolnosti kao sto je da imas dijete,lijecenje iza sebe,a i nemas dilanje obuhvaceno nalogom.To kakva ce biti kazna zavisi od tebe samog,drzavnog odvjetnistva i suda.Prijavi se u centar za prevenciju ovisnosti,vjeruj mi da blagonaklono gledaju na taj postupak,barem su prije desetak godina gledali.Tamo obavis razgovore sa psihologom,psihijatrom i pribavis si papirologiju svu mogucu.Pravosudje u Hr. je zajebano,imam iskustva i previse,al prijasnjih godina sa starim zakonom koji je nesto posljednjih godina izmjenjen te nije vise toliko rigorozan.Gledaj,bit cu iskren,mozes dobiti uvjet,a mozes dobiti i zatvorsku kaznu,sve zavisi o tebi,tvojoj proslosti,a i tvojim buducim postupcima.Sto mislis napraviti glede svega,zato ti je moj savjet da se prijavis u centar i obavis sve potrebne razgovora da si osiguras slobodu.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ne bi trebao dobiti zatvora... ali ne možeš sa sigurnošću reći dok se ne izreće presuda. Bilo kako bilo okreni ovo u svoju korist... prvo promjeni sebe. Vidiš, taj avatar promjeni u nekoga koji maše drugome... kad sebe promjeniš, riješit ćeš se i drukerskog šljama ako ga ima u blizini. Nažalost od sadnje ćeš se morat malo strpit jer ipak si malo duboko u živom blatu... ovo izvan tebe je samo odraz tebe unutra. Šta god bilo izvana, pa u najgorem slučaju i zatvor iskoristi to i pretvori u nešto šta će pozitivno utjecat na tebe ostatak vremena koji imaš...

Ako kažeš da je jedan čovjek znao, a nitko drugi nije onda su stvari jako jednostavne. Iskorist ovo da dovedeš sebe u red. ****** te priće i kvazi terapije tabletama i marihuanom... ne treba tebi ništa. Možda te ovaj hladni tuš malo razbudi ili te gurne još dublje, na tebi je i uvijek je i bilo...
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Clanak 190 st 6 kz-tko kaznenim djelom iz stavka 3,4,5 ovog clanka prouzroci smrt osobe kojoj je prodao tvar iz stavka 1 ovog clanka ili je posredovao u njezinoj prodaji
kazniti ce se kaznom zatvora najmanje pet godina.
Nije,nego je posjedovanje aparature.Daj se informiraj malo
 
17.06.2015
142
137
43
Prije su uvijek stavljali na teret član zakona " proizvodnja i promet + omogučavanje ", znamo šta je "proizvodnja i promet" a "omogučavanje " je ,davanje , omogučavanje prostora za konzumaciju itd. I to su dobivali oni koji su pali sa dosta gudre i imaju svjedoke protiv sebe a isti taj " proizvodnja i promet " su dobili i oni koji su uhvačeni sa dopola izgorenim joksom ali je na kraju na sudu preinačeno u posjedovanje. Pola prvog ( proizvodnja ) si priznao i to je gotova priča, drugi je teško dokaziv i moraš imati protiv sebe min. 2 "kredibilna ",svjedoka, recimo izjava od đankija koji prima terapiju ili neka druga osoba na nekim lijekovima pada na sudu i tu pobjeđuješ , ali problem je u tome što recimo istražni sudija prihvaća takve izjave od " full of shit credibility" svjedoka prilikom izdavanja naloga za pretres. Jedan svjedok protiv tebe ne pije vode na sudu, tvoja riječ protiv njegove uvjek ide u tvoju korist, jer ako bi sudovi prihvaćali samo 1 svjedoka pa jebote išao bi svako svakog tužakat. Ja opet kažem da si ti bukvalno sam sebe prijavio. Žao mi je stvarno ali ljudi moji koji je vama *****? Šta koji ***** uopšte pričate sa murijom? Nema s njima priče pa da ti je rođeni buraz osim ako ste druker tad vam je dopušteno razgovarati until you get a broken legs with a baseball bat. :XD: Čuj zaustave te ko na ulici pa te privedu u postaju? i puknu ti priču kao ono " čuj sve znamo imamo dojavu da dilaš " i ti kažeš " ma jok , kakvi brale ja to ono ka malo samo za sebe uzgajam ajte sa menom u gajbu? WTW? To su ti rekli da bi se ti :poop: u gaće od straha kad saznaš koja je kazna za dil. Pa jebote neće ti reći čuj imamo dojavu da posjeduješ jer ne vjerujem da će se iko prepasti kazne za posjedovanje, uvjet.:fuck::fuck::fuck:
Racku su oni imali a ne dojavu.
Alo bez naloga za pretres ti sam odvodiš muriju u gajbu?!Koji je tebi *****?
Murija te zaustavi kažeš/odpozdraviš " dobar dan izvolite osobnu" i to je to nema priče. E onda oni tebe ako privedu u postaju samo šutiš i to je to nema priče. Kažeš da li sam ja uhapšen? ako kažu da nisi onda :vozdra:
ako kažu da jesi onda tražiš advokata i to je to, ako te i namaraju pa bolje popiti mare nego robijati , ali poenta cijelog odnosa sa murijom je moraš se postaviti prema njima tako da te smatraju bar jednakim sebi, znači bez straha pokažeš da te metode" murga drot " kod vas ne prolaze, da znaš svoja osnovna prava, itd. oni ako vide da mogu sa vama komunicirati tj. ako vi počnete razgovarati pa onda ste gotovi.
I još nešto što mi upada u oči je da ti kažeš da nikada nisi prodao ni ikad? ikome dao ili poklonio? Ako je to tako može biti da ti se neko želi osvetiti na taj način, čuo sam da spominješ neku kurvu, ili si bio slučajan ulov koji je popušio priču da imaju dojavu da dilaš i koji je se :poop: od straha u muriji pa ih ničim izazvan sam :fuck: bez naloga,bez advokata,popa,fratra hođe ili bilo kojeg drugog ***** odveo u gajbu, + i onda umijesto člana " proizvodnja i promet " dobiješ na poklon i treći taj za aparaturu:whato:: i ne samo to još ih odveo do biljki vani za koje nisu 10000000% znali:clap:::clap:::clap:::clap:: Pa da su znali za te biljke uhvatili bi te tamo i onda bi imali 200% siguran slučaj protiv tebe a ne ovako na slijepo metodom " i ćorava koka zrno ubere" ponavljam da su znali došli bi ti na vrata sa nalogom.Uglavnom tribalo bi da dobiješ uvjetnu, osim ako hoće da priko tebe pošalju poruku javnosti pred turističku sezonu da eto kao oni nešto rade pa bi moga biti žrtveni jarac, a opet kad se sjetim nekih presuda iz Zadra od prije 20ak godina može biti gadno,jbg po mom mišljenju jebe te taj treći član/stavak za lampu. uglavnom sretno.

PS
Moj ti je savjet ne radi više nikakav uzgoj jer murija sad zna da ti to radiš "samo za sebe" i sad znaju tvoj nik ovdje a bogami i po bivše juge sad zna ko si i to zahvaljujući samom sebi i googletu
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: grobar94 and Ig0r

chaktus

Aktivan Član
16.12.2015
120
290
63
54
Prije su uvijek stavljali na teret član zakona " proizvodnja i promet + omogučavanje ", znamo šta je "proizvodnja i promet" a "omogučavanje " je ,davanje , omogučavanje prostora za konzumaciju itd. I to su dobivali oni koji su pali sa dosta gudre i imaju svjedoke protiv sebe a isti taj " proizvodnja i promet " su dobili i oni koji su uhvačeni sa dopola izgorenim joksom ali je na kraju na sudu preinačeno u posjedovanje. Pola prvog ( proizvodnja ) si priznao i to je gotova priča, drugi je teško dokaziv i moraš imati protiv sebe min. 2 "kredibilna ",svjedoka, recimo izjava od đankija koji prima terapiju ili neka druga osoba na nekim lijekovima pada na sudu i tu pobjeđuješ , ali problem je u tome što recimo istražni sudija prihvaća takve izjave od " full of shit credibility" svjedoka prilikom izdavanja naloga za pretres. Jedan svjedok protiv tebe ne pije vode na sudu, tvoja riječ protiv njegove uvjek ide u tvoju korist, jer ako bi sudovi prihvaćali samo 1 svjedoka pa jebote išao bi svako svakog tužakat. Ja opet kažem da si ti bukvalno sam sebe prijavio. Žao mi je stvarno ali ljudi moji koji je vama *****? Šta koji ***** uopšte pričate sa murijom? Nema s njima priče pa da ti je rođeni buraz. Čuj zaustave te ko na ulici pa te privedu u postaju? i puknu ti priču kao ono " čuj sve znamo imamo dojavu da dilaš " i ti kažeš " ma jok , kakvi brale ja to ono ka malo samo za sebe uzgajam ajte sa menom u gajbu? WTW? To su ti rekli da bi se ti :poop: u gaće od straha kad saznaš koja je kazna za dil. Pa jebote neće ti reći čuj imamo dojavu da posjeduješ jer ne vjerujem da će se iko prepasti kazne za posjedovanje, uvjet.:fuck::fuck::fuck:
Racku su oni imali a ne dojavu.
Alo bez naloga za pretres ti sam odvodiš muriju u gajbu?!Koji je tebi *****?
Murija te zaustavi kažeš/odpozdraviš " dobar dan izvolite osobnu" i to je to nema priče. E onda oni tebe ako privedu u postaju samo šutiš i to je to nema priče. Kažeš da li sam ja uhapšen? ako kažu da nisi onda :vozdra:
ako kažu da jesi onda tražiš advokata i to je to, ako te i namaraju pa bolje popiti mare nego robijati , ali poenta cijelog odnosa sa murijom je moraš se postaviti prema njima tako da te smatraju bar jednakim sebi, znači bez straha pokažeš da te metode" murga drot " kod vas ne prolaze, da znaš svoja osnovna prava, itd. oni ako vide da mogu sa vama komunicirati tj. ako vi počnete razgovarati pa onda ste gotovi.
I još nešto što mi upada u oči je da ti kažeš da nikada nisi prodao ni ikad? ikome dao ili poklonio? Ako je to tako može biti da ti se neko želi osvetiti na taj način, čuo sam da spominješ neku kurvu, ili si bio slučajan ulov koji je popušio priču da imaju dojavu da dilaš i koji je se :poop: od straha u muriji pa ih ničim izazvan sam :fuck: bez naloga,bez advokata,popa,fratra hođe ili bilo kojeg drugog ***** odveo u gajbu, + i onda umijesto člana " proizvodnja i promet " dobiješ na poklon i treći taj za aparaturu:whato:: i ne samo to još ih odveo do biljki vani za koje nisu 10000000% znali:clap:::clap:::clap:::clap:: Pa da su znali za te biljke uhvatili bi te tamo i onda bi imali 200% siguran slučaj protiv tebe a ne ovako na slijepo metodom " i ćorava koka zrno ubere" ponavljam da su znali došli bi ti na vrata sa nalogom.Uglavnom tribalo bi da dobiješ uvjetnu, osim ako hoće da priko tebe pošalju poruku javnosti pred turističku sezonu da eto kao oni nešto rade pa bi moga biti žrtveni jarac, a opet kad se sjetim nekih presuda iz Zadra od prije 20ak godina može biti gadno,jbg po mom mišljenju jebe te taj treći član/stavak za lampu. uglavnom sretno.

Od riječi do riječi potpisujem....mozak na pašu...u krajnjoj liniji ispao si ovca sad kakvo će šišanje biti prvenstveno ovisi o pravosuđu , najbolje da
potražiš vrlo dobrog odvjetnika jer si se lagano ukopao naivno vjerujući drotovima.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Prije su uvijek stavljali na teret član zakona " proizvodnja i promet + omogučavanje ", znamo šta je "proizvodnja i promet" a "omogučavanje " je ,davanje , omogučavanje prostora za konzumaciju itd. I to su dobivali oni koji su pali sa dosta gudre i imaju svjedoke protiv sebe a isti taj " proizvodnja i promet " su dobili i oni koji su uhvačeni sa dopola izgorenim joksom ali je na kraju na sudu preinačeno u posjedovanje. Pola prvog ( proizvodnja ) si priznao i to je gotova priča, drugi je teško dokaziv i moraš imati protiv sebe min. 2 "kredibilna ",svjedoka, recimo izjava od đankija koji prima terapiju ili neka druga osoba na nekim lijekovima pada na sudu i tu pobjeđuješ , ali problem je u tome što recimo istražni sudija prihvaća takve izjave od " full of shit credibility" svjedoka prilikom izdavanja naloga za pretres. Jedan svjedok protiv tebe ne pije vode na sudu, tvoja riječ protiv njegove uvjek ide u tvoju korist, jer ako bi sudovi prihvaćali samo 1 svjedoka pa jebote išao bi svako svakog tužakat. Ja opet kažem da si ti bukvalno sam sebe prijavio. Žao mi je stvarno ali ljudi moji koji je vama *****? Šta koji ***** uopšte pričate sa murijom? Nema s njima priče pa da ti je rođeni buraz osim ako ste druker tad vam je dopušteno razgovarati until you get a broken legs with a baseball bat. :XD: Čuj zaustave te ko na ulici pa te privedu u postaju? i puknu ti priču kao ono " čuj sve znamo imamo dojavu da dilaš " i ti kažeš " ma jok , kakvi brale ja to ono ka malo samo za sebe uzgajam ajte sa menom u gajbu? WTW? To su ti rekli da bi se ti :poop: u gaće od straha kad saznaš koja je kazna za dil. Pa jebote neće ti reći čuj imamo dojavu da posjeduješ jer ne vjerujem da će se iko prepasti kazne za posjedovanje, uvjet.:fuck::fuck::fuck:
Racku su oni imali a ne dojavu.
Alo bez naloga za pretres ti sam odvodiš muriju u gajbu?!Koji je tebi *****?
Murija te zaustavi kažeš/odpozdraviš " dobar dan izvolite osobnu" i to je to nema priče. E onda oni tebe ako privedu u postaju samo šutiš i to je to nema priče. Kažeš da li sam ja uhapšen? ako kažu da nisi onda :vozdra:
ako kažu da jesi onda tražiš advokata i to je to, ako te i namaraju pa bolje popiti mare nego robijati , ali poenta cijelog odnosa sa murijom je moraš se postaviti prema njima tako da te smatraju bar jednakim sebi, znači bez straha pokažeš da te metode" murga drot " kod vas ne prolaze, da znaš svoja osnovna prava, itd. oni ako vide da mogu sa vama komunicirati tj. ako vi počnete razgovarati pa onda ste gotovi.
I još nešto što mi upada u oči je da ti kažeš da nikada nisi prodao ni ikad? ikome dao ili poklonio? Ako je to tako može biti da ti se neko želi osvetiti na taj način, čuo sam da spominješ neku kurvu, ili si bio slučajan ulov koji je popušio priču da imaju dojavu da dilaš i koji je se :poop: od straha u muriji pa ih ničim izazvan sam :fuck: bez naloga,bez advokata,popa,fratra hođe ili bilo kojeg drugog ***** odveo u gajbu, + i onda umijesto člana " proizvodnja i promet " dobiješ na poklon i treći taj za aparaturu:whato:: i ne samo to još ih odveo do biljki vani za koje nisu 10000000% znali:clap:::clap:::clap:::clap:: Pa da su znali za te biljke uhvatili bi te tamo i onda bi imali 200% siguran slučaj protiv tebe a ne ovako na slijepo metodom " i ćorava koka zrno ubere" ponavljam da su znali došli bi ti na vrata sa nalogom.Uglavnom tribalo bi da dobiješ uvjetnu, osim ako hoće da priko tebe pošalju poruku javnosti pred turističku sezonu da eto kao oni nešto rade pa bi moga biti žrtveni jarac, a opet kad se sjetim nekih presuda iz Zadra od prije 20ak godina može biti gadno,jbg po mom mišljenju jebe te taj treći član/stavak za lampu. uglavnom sretno.

PS
Moj ti je savjet ne radi više nikakav uzgoj jer murija sad zna da ti to radiš "samo za sebe" i sad znaju tvoj nik ovdje a bogami i po bivše juge sad zna ko si i to zahvaljujući samom sebi i googletu
To je to.Covjek sve ljepo objasnio i napisao.Slazem se potpuno.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
a sto je najgore ja sam nakon toga rastavio kabel od napajanja, tako da lampa vise nije ni radila vec 3 dana.

znam složit komplet :), al sad koji je baš kabel za napajanje ne znam, al znam čemu služi :D; isto tako znam da, bar po starom KZ, aparatura (oprema, a u medijima laboratorij ;) ), ako nije spojena, nije dokaz (prema neko internom dogovoru, pa valjda nije obvezujući)
e sad, u tvojoj priči je glupo to poricati
mislim da ti ne treba odvjetnik jer je prokleto skup, a ako je predviđena zatvorska kazna, dobit ćeš službenog pravobranioca, e, onda se već treba brinuti
prvi savjet sam već napisala ;) , u tom slučaju ni ne ide dalje u proceduru (dilanje)
možeš otići i na Sud u pisarnicu ilidiliveć i tražiti Uvid u spis (tamo sve "detaljno" piše za što te se i zašto tereti)
good luck, mislim da ćeš dobro proći zbog svoje naivnosti i "dobrohotnosti"
btw, s Finine strane, ovo za alimentaciju si trebao otvoriti zaštićeni račun, ali svejedno, lijepo da zakon dijeli međusobno, hehehe
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer
17.06.2015
142
137
43
Da da da da to bravo to za pisarnicu sam zaboravio napisati, ali to može da uradi tek kad se podigne optužnica onda ode sa optužnicom u pis. i vidi ko su i ako ima svjedoka protiv njega ali ja i dalje mislim da je on sam sebe prijavio a vrije,e će pokazati, ako to bude tako onda ova tema treba biti na vrhu kao Sticky Topic sa naslovom Stupid people doing stupid things.
sorry mozak na pašu
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ljudi,ne sjedajte mu na muku.
Svatko tko nije probao natezanje sa organima,može samo nagađati šta osoba prolazi kad ju uhvate sa par stabljika marihuane.Možemo dijeliti savjete,možemo biti kapetani poslije bitke,možemo svašta ... dajmo samo podršku.Dovoljno je.

Ostavit ću ovaj komentar od Disko Kobaje,smiješan je ali je i neumjesan sa druge strane.
:vutra:
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Bravo Ven....stvarno si to lijepo rekao :)
Nije potrebno otežavati još više,i ako treba....za moralnu podršku smo uvijek tu :)
Drugo niti nemožemo nažalost :(
Sprdanje sa time niti je smiješno,niti je tome mijesto tu....
A da je muka....to je sigurno,i nedaj bože nikome....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
da slazem se sa zadnja dva posta u potpunosti. imam par primjera odma u glavi koji mi se motaju gdje su bile oruzane pljacke, iznude ,porezne prevare i ti ljudi su dobili smijesne kazne nitko vise od 3 god. a covjeka ovako postenog sa par biljki linčuju. sve ovo mi je iz bližeg gledista poznato i mogu rec da su u bajbukani samo socijalci koji nisu imali love, veze sa neke strane, problematicne obitelji i oni koji su sami toliko toga nepromisljenog napravili da koda su htijeli tranu. Ako imas imalo mozga i želje da nastavis dalje na slobodi vjerujem da ces dobit ovu bitku i proci što glađe. peace i sretno