Patuljasti ak47 pitanje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.01.2014
5
0
0
E ovako Zdravo veseli ljudi! ...
-novi sam na forumu i imam jedno pitanje za forumase.
ovako stara je 3 mjeseca i bedira me kaj je tak mala...svi su mi rekli da skunk izraste vec kroz 3mj.
pa ono ako moze koji savijet!?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pod kojim svjetlom ih drzis, i daj slike sto prije.. EDIT: eto dobio si link sa uputama kako postaviti slike, probaj na imgur.com i kad zavrsi upload imas linkove, odi na BBCode (message boards & forums) i taj link samo kopiras tu..

a ja te statusom inspirirao za nick?? :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Uzmi novce i bijezi je napisao(la):
...svi su mi rekli da skunk izraste vec kroz 3mj...
jesi ti posadio skunk ili ak47... fotka i sto detaljniji opisa uslova u kojima je biljka, inace tesko do odgovora, dakle, kolika posuda, koja zemlja, koja temperatura/vlaga, koja lampa, kakav box, cije je seme, koliko je bila u vegetaciji, koji rezim svetla trenutno...
 
20.01.2014
5
0
0
mislim da sam uspio.... muke stari moj https://imageshack.com/my/images


da ak 47...kupljen u Pragu...Kaj to nije skank?
ovako sto se tice opreme, sve osnovno nista bomba ovako ...nema se bas previse novaca...znaci ovako: skuplje stedne zarulje,termometar,gnojivo kupljeno u agro simpi, voda ispod pipe,i dosta se brinem o njima,temp od 18 do 24 stupnja...nemam hidrometar ni odvlazivac ali citao sam da do 60% vlage treba biti u zraku za vrjeme vegetacije tako da nekad kad je sparno u placeu uzmem osvjezivac onaj za spricanje napunjen vodom pa je malo osvjezim...normalno ima i vent za ulaz i izlaz zraka u ormaru...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ak47 nije skunk, koliko su jake te cfl (wati, lumena), koji je spektar, koliko su udaljene od biljke, kolike su dimenzije boxa, postavi fotke... i citaj malo forum, dosta toga ce ti biti jasnije
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Ako je AK47 Auto ja ti mogu potvrditi da će ti i ostati mala. Nedavno sam završio AK i nije bio veći od 40cm sa malo LST-a.
Na kojem su režimu svjetla? i stavi slike nekako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.