Pc box (svjetlo)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.01.2012
5
0
0
30
Pozdrav, planirao sam sa frendovima napravit pc box. Najvise me zanima svjetlo. Koje zarulje preporucujete? Gledali smo da bi uzeli HPS sijalicu, sad neznam koju i kolko njih (cini mi se da je za jednu biljku jedna od 250w cist ok) . Kaj vi preporucujete? Zanima me isto moze li HPS sijalica toplinom ostetit biljku ako joj je blizu.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
u pc boks moze maksimum 150hps ali uz dobru ventilaciju, najbolje je 70 ili 100hps. Mozes da stavis i 4-5 stednih
to je isto dobra varijanta ali i za to moras ventilaciju...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
to ti je to sto weed zbori, ili bar 4x25w cfl (npr 3 x 2700K i 1x 6400K) ili 70~100w hps, ako je big tower moz i 150w, ali kod hps-a dobra ventilacija je neizbezna a trebace i za cfl, i da, ventilacija obicno bas nije najmanji prob ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
CODMaster je napisao(la):
ako netko ima nes za dodat neka slobodno kaze ;)

....imam ja......:)

.....odes u zavrsene dnevnike i pogledas PC dnevnike (a ima ih hvala Bogu) i saznat ces sve sto te zanima......dal HPS ili CFL (ili mozda oboje) koja ventilacija, kolko biljaka i koji nacin uzgoja........

....samo si uzmes malo vremena, procitas forum i saznat ces sve sto te zanima.....

....bez veze su svi ti dobri ljudi vodili dnevnike ako su oni tu samo da bi se gledale slike i slinilo na masne hedove......

.....PUNO citanja, malo muke, dosta ljubavi i paznje pa mozda i bude nesto.....

Edit

....pretekli me kolege.....:)

....vidis....i dalje ima onih dobrih ljudi koji svaki put vise puta dnevno dribljaju iste stvari za ljude koji su ljeni citat.......

.....sorry morao sam jer me to vec lagano nervira......odoh zapalit jednu......:spliff:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
CODMaster je napisao(la):
planirao sam sa frendovima napravit pc box.
osim ako frendovi i ti niste 'rekreativci'(citaj pusite jednom mesecno),potrosicete 2-3 meseca dok odgajite/skjurate,a popusiti za manje od mesec dana.PC grow je vise za jednu osobu,i to ne 'chronic user'....a to kad vise ljudi zna,to nije najpametnije,al' ok...kome ces verovati,ako ne njima...za moj grow znaju jos 2 osobe(osim mene)-a meni i to mnogo xD
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Dečki ne zezajte se. Vidim da ste maloljetni i kad vam starci skontaju šta radite, nebu dobro... al bolje i to nego da vas :bananabang: organi zakona :icon_lol:
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
CODMaster je napisao(la):
Pozdrav, planirao sam sa frendovima napravit pc box. Najvise me zanima svjetlo. Koje zarulje preporucujete? Gledali smo da bi uzeli HPS sijalicu, sad neznam koju i kolko njih (cini mi se da je za jednu biljku jedna od 250w cist ok) . Kaj vi preporucujete? Zanima me isto moze li HPS sijalica toplinom ostetit biljku ako joj je blizu.

možeš stavit 250w u pc box ak hoćeš da ti instantno sprže biljke.

70w hps koje ima obično grlo e27, ide u pc box i to je ok s pc ventovima. Sve iznad toga ne bi preporučio..

ps. jedan dobronamjeran savjet :
pc mora bit u sobi gdje vam starci ne ulaze, ak vi odete u školu, a stara ti ima običaj šnjofati po sobi i ak ti vidi svjetlo, a ono se vidi kako god vi obložili box, onda će se zapitat, a žene imaju 6 čulo i skužit će i povezat kad tad, a onda će ti jednog dana murja pokucat na vrata i ti ćeš završit u komuni za lječenje ovisnika a nisi još ni primirisao trave.
Drugo ak ćeš zaključavat sobu pitat će se koji k..je zaključavaš i još će više bit znatiželjna da uđe u nju..

Treće kad ćeš morat prorjeđivat biljke i na kraju bacit nakon growa stabljiku, a morat ćeš gdje ćeš bacit listove, ak ti stara vidi da si to bacio u smeće, a listovi s 5 nazubljenih listića zna šta su, a još poveže svjetlo u pc-u znat će. I onda je pitanje dana kad će ti doć neko na vrata..
 
11.01.2012
5
0
0
30
Nas je 4 u tom, nismo vise maloljetni, a starci tesko da ce skuzit jer imamo place kod frendice doma rezerviran (stara joj je spaljena pa joj nece nis rec).
GreenRyderu citao sam ja dosta, al nekim cudom nikad nisam naletio na ono sto me konkretno zanima, ispricavam se svejedno.
Hvala na brizi, al ne radimo to zato jer nam je cilj da mozemo dilat u nasem gradu i hvalisat se kak je fino. To cist ovak iz eksperimenta da vidimo dal cemo uspjet, ak naraste super ak ne e jbg onda...

On topic, PowerSeed i thc boss fala na inf.