Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
malo suncokreta za promjenu
kad se zareda par dana preko 30 stupnjeva svaka bilja popije 5 litara od ujutro do navečer
kopriva svaki treči dan....ako svaki zaljevam, ako ne onda malo rjeđe, našpricane s insekticidom opet....lagano se primjećuje nedostatak mjesta u posudama

puževi opet napadaju.....dosad su samo jednu pinkicu i to je to....nije da se žalim na štetu....najviše štete sam napravio sam....
jedna dobra grana na kushu strgana....bila je zavezana žicom za drvo....a ja sam je htio pomaknut malo, ali sam zaboravio da sam ju zavezao....i ja potegnem kantu i ćujem zvuk trganja i odma mi padne na pamet kaj sam napravil..... a dobro....sve je to za ljude...neki padaju po boksovima i biljkama.....da ja padnem među svoje....bilo bi tragično za biljke....grana danas živi svoj život malo dalje i pet dobrih klonića s iste te grane....s kojima na kraju nemam kud da imaju pošteno sunca i mjesta a i s ovima ima posla kolko očeš...ako ih ne diram dan do dva....oče se otet kontroli i ode nebu pod oblake
novi kolut žice je u opticaju i več ga dobar dio fali
pokazale su preflower i tak....drugo niš pametno za pohvalit se.....
odokatovno....oko metar puta metar je svaka....dvajst centimetri gore - dole, dalo bi se još bez problema samo ja za to nemam mjesta...visina od zemlje 70 - 80 cm, starost...oko 2,5 mjeseca

Pink Plant



Special Kush #1


image hosting no registration

Grupnjak.......bez muških....samo koka do koke



:leafblunt:
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
i meni se isto sviđa ;) ....a najbolji dio životnog ciklusa tek treba doć na red
na prvi pogled malo liči na vrlo šlampavi skrog
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
jaoo zica i kablova :D jel se moze to ustekat u struju?
scim sad mama vjesa ves kad si joj sve kvacice pobrao :p

nisam prije komentirao ali sad mogu :p
:clap:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
E ovakvu tehniku ne viđah..... :clap: ali štipalice mi se sviđaju. :thumb:
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
tehnika se zove.....snađi se druže
kamuflaža i problem s visinom i općenito je malo prostora....glupa situacija za bilje pod vedrim nebom...ili malo rjeđe vedrim nebom ali kaj je tu je......

spomenuh ranije da sam nepažnjom strgao jednu dobru granu sa kusha.....
friško strgana.....


s nje sam skinuo ove male granćice i zabio u istu teglu od 6 litara jel je bila dosta dobra grana u pitanju
ewo je danas....živa i zdrava


ova bi mogla za djelove....pa nek stoji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.