Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
ona jedna boležljiva je i dalje boležljiva ali u međuvremenu se razvila u lijepu mladu damu...biće nešto od nje


osim kaj nemaju mjesta, ostale su u dobrom stanju, ne žale se niš na moj sadomazo tretman
jedna pinkica i jedan kush su u međuvremenu promjenile posudu....iz kante u malo veču "posudu"
nepoznatog volumena....odokativno debelo preko 60 l, pune tačke + 2 kante je stalo nakon presađivanja......presađene bez ikakvog problema ili stresa....ne znam zakaj ljudi rade drame kad treba presadit biljku u veču posudu....kod mene to ide najnormalnije......razlika u velični posuda je više nego očita.......


malo grupnjaka odozgora i odozdola.....raspored sjedenja isti ko i do sad.....

 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Kolega sluša tebe to tvoje cvijeće....a i savršen "a je to" pristup. :) Ideje samo naviru....i naviru....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
oko 2 x 3 metra......smješan prostor za vanjski uzgoj...uz to ogranićen visinom
jel to "A JE TO" ideja radi guma....? glupo izgleda al niš ne košta....a ova na podu je udarena u rinzol pa stoji sve uokso.... .....ko da biljka zna jel u posudi ili u gumi.....glavno da se ima kud širit pod zemljom
e sad.....pitanje za razmatranje......koje gnojivo ubost za cvat.....neko kao bolje malo.........čim ih više gledam manje sam pametan
može neko iz vlastoručnog iskustva......ono....da može reč....kad su dobile to i to....vidla se razlika u debljanju vrhova.....ne rekla kazala nego iskustvo se traži

a u puzavce se ne kužim uopče
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
ImbraGrabarić je napisao(la):
e sad.....pitanje za razmatranje......koje gnojivo ubost za cvat.....neko kao bolje malo.........čim ih više gledam manje sam pametan
može neko iz vlastoručnog iskustva......ono....da može reč....kad su dobile to i to....vidla se razlika u debljanju vrhova.....ne rekla kazala nego iskustvo se traži
Čuj, ja imam pozitivna iskustva sa plantelom cvijet, pa sjećaš se onog topa iz boxa. Izašlo 1 w=1 gr, samo sa plantelom cvijet.....bez ičega drugoga. Ostala nisam ni probavao, jer imam samo pozitivna iskustva sa plantelom. I cjenovno je ok. 1 lit= 36 kn. neki bau-bau nemam pojma koji je koji. Nema potrebe experimentirati, ekipa koja pobjeđuje se ne mijenja. :rofl:
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa i sa plantelom cvet ima odlicnih rezultata kao i sto kaze predhodni kolega..:) ali ima i bolje kao i sto sam znas AN gnojiva,samo neznam koliko se isplate u outdooru jer nisu bas jeftina..:) pa sad ona stara koliko para toliko i muzike..:)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
U outdoru se ne isplate skupa gnojiva, to ti je bacanje para. Jedino ako imaš u posudama.
Važnije je priprema mixa u rupama, posudama.

Primjer:
Substrat kupovni 50%
Briketi 5-10%
Vermikulit 5-10%
Agrogel
Zemlja sa placa, vrta.
Kompost 5-10%
Pepeo za nizanje pH / stavis u mix/ ili apno treba ga staviti u rupu mjesec prije. / sadnja u sumi /,
ako sadis u sumi sa borovima ili smreka.
Moses dodat na rupu šaku duvana za preventivu od nametnika u zemlji.

Onda ti ne treba gnojit ili skroz malo i nemaš nikakvih problema
sa deficitom/manjak/ mikro elemenata i npk-ja.

Tako ja radim i nemam nobenih problema. Uzgojeno skroz bio.
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
odluka je pala....biće hesi
imam plantellu cvet doma.......nekak imam dojam da sam "preraso" plantellu cvet....pomalo i dosadila....hoču nešto meni novo koristit....na planteli su bile prošle godine.......ewo i podsjetnik na prošlu sezonu.....slike unutra je faza 3 dana mraka pred berbu a vanjske slike su jedno 3 tjedna pred kraj..... to je izgledalo ovako......





odma nostalgija na ovu grupnu sliku :leafblunt: :leafblunt:

isto mjesto, isti broj biljki, gnojeno plantelom cvet i vrt......ali je bilo drugi stil treninga u pitanju.......ove godine me zanima kak bude sa hesijom prošlo....s tim da bi ove god trebale biti kudikamo niže....
bilje je u posudama.....možda ni nebi uzimao hesi da je u zemlji....nego paletu plantele i ožeži

po pitanju guma - posuda......nisam mogao nač 12 cola koje bi bile idealne nego 13 u koje ide preko 60 litara na suho pa ko hoće koristit da zna kaj ga čeka po pitanju količine zemlje
mislim da ću za sljedeču sezonu napravit svoju zemlju......ove druge se nemreš nakupovat....nikad kraja
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ako dozvoliš,i ako ti financije nisu velika tegoba,booster i fosfor+ su ti mainstream! bilo bi zgodno da uz to daš malo mikroelemenata..bloom i supervit su odlična kombinacija,i imat ćeš za slijedeću godinu..
Počni pripremat zemlju već sada za slijedeću godinu.Baci na kompostiranje sav travnati otpad i kad budeš pilio ona drva, piljevina od hrasta i bukve je super stvar. Pepeo također.Možeš ubaciti i malo stajskog gnojiva tako da se sve objedini..Imaš dosta savjeta po onim forumima o cvijeću i sl.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Piljevina nije najbolja, uzmes 250 litara sote/ph 3.5-4.5/ i dignes joj ph apnom pre zime i neka odstoji, mozes i pepeo dodat.
Onda posle sve skupa sa kompostom promjesas u 2 mjesecu i u 4 mjesecu pocnes sadit.
Bez komplikacija, samo domislija ti je plafon.

Napravis sam gnojivo i to je to. 100% bio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.