Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.677
163
Ma meštre Imbra zuper bu OB(još se buš iznenadil)-bravooo!!!-kak do ve tak i od ve-puno lubavi i strpljenja-da viš kak se buju odužile aaaahahahhahahahahahahhaha -a je valda razmete !!!-samo đubri!!! :respect: :smoke18: :smoke18: :ridinghorse: :leafblunt: :notnice: :notnice: :notnice:
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
zli.azra..........kvaćice su privremeno rješenje, za dan dva....onda vežem sa žicom da ostane onak kak ja hoču....ali može bilo koji uteg....mada sve to je privremeno....najbolje je sa žicom fiksirat i onda samo mičeš žicu po grani kak ti paše visina ili pozicija grane
vjetar ne smeta jel je skoro sve zavezano i stoje na dosta zaštićenom mjestu od udara vjetra....propuha ima ......

od novih događanja....gospodična pinkica, ona boležljiva, kaj ima najmanje svjetla se odlućila da bi otišla u cvat
nije neka gužva po pitanju pistila ali ih ima.....na ostalim pinkicama jedino preflower



a sad malo....za oko i dušu



:leafblunt:
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.677
163
soume naslikavaj-samo modne revije delaj kad su tak lijepe!!!!...odmor -uživancija za oko-dušu i tijelo---čim ih vidim tak lijepe mam mi je bolje hahahahahaha :smoke18: , koji nadimak dobar ImbraLST Grabarić :thumb: :clap: :clap: :clap: !!!
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Bas tako je kako kazu power i chili head,slavol ihesi niti imaju dodirnih tacaka a ni slavol nema npk vrednosti...vec je jako dobar ali za koren itd..i netretira se samo sa njim vec treba i neko gnojivo koje sadrzi odgovarajuci npk zavisno ,jer je vegetacija ili cvetanje pa tako i gnojivo onda treba..:)
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
do sredine dolazim na dva načina....odozdola klečim na stiroporu ili sjedim na njemu i operiam prema gore a drugi i jedini je odozgora s lojtre....nema druge nego tak

tolko o slavolu i hesiju....a sad malo na zelenjavu.....

OB cvatucka pomalo....uspio sam je skurit malo ali sam relativno brzo primjetio i isprao ga sa 40 litara vode i na to pada kiša dva dana....ak se sad ne ispere nikad ni ne bude.....a nije dobio ništa extra nego Kush a njemu ne smeta uopče



Pink plant tek počinje lagano cvjetat, još uvijek buja ali mrvicu laganije nego do sad....ali nema ni sunca kak bi trebalo bit



a Kush....oduševljava iz dana u dan.....valjda bude i u rizli oduševljenje isto.....



a sad malo da zavirimo Pinkicama "pod haljinu" ;)



:leafblunt:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.202
358
pak po lojtrici gor, pak po lojtrici dol, hehe, fantastično :) , al kaj pa nema preveč lišća v mreži :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
još je gusto....moram još malo pobrstit odozdoa....ali nema mreže u ovoj epizodi....da je ima bilo bi kudikamo urednije, gušče i s manje rupa...bolje iskorišten prostor....ali je malo teže operiranje po sredini...sve ima prednosti i mana....




i po lojtrici gor i po lojtrici dol.........prava malerska...četri gazišta



Kush u prvom planu....pink u drugom....i boležljiva na dnu.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.