Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
e narode ovako imam jedan problem...jucer kad sam oso na svoj sajt vidio sam odgrizene 2 biljke ili ubrane neznam nevjerujem da su ljudi jer nebi sam 2 pofalile...

jel ima ko kakvu ideju kako da ogradim il neznam sta da sprijecim da zecevi il druge malo vece zivine ne jedu moje plodove truda ? :)
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
posadi salatu pored sajta za zečeve :)
probaj s nekom ogradicom ovisi sta ti uvjeti dopustaju....
ono nece ti niko nis prepametno moc rec na ovo...
neku zicu bodljikavu tog tipa...
popišaj se okolo svud biljaka (ne bas po njima neg metar dva okolo)
probaj ih našpricat s vodom u koju si jučer natopio feferone i češnjak... mozd ih to otera...
probaj...
sretno..
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
imam pitanje prvi put sam vidio na dokumentrcu National Geographic Inside - Marijuana da lik maze biljke tj.vrhove sa nekom crnom smolom ili uljem ??kaj je ta smola i za kaj sluzi zna li netko????
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
badger badger je napisao(la):
posadi salatu pored sajta za zečeve :)
probaj s nekom ogradicom ovisi sta ti uvjeti dopustaju....
ono nece ti niko nis prepametno moc rec na ovo...
neku zicu bodljikavu tog tipa...
popišaj se okolo svud biljaka (ne bas po njima neg metar dva okolo)
probaj ih našpricat s vodom u koju si jučer natopio feferone i češnjak... mozd ih to otera...
probaj...
sretno..

ma uvjeti meni sve dopustaju :)
nego otkrio sam sta ih je pojelo srna hehe :D po otisku grrr valjda joj se nije svidjelo pa je sam 2 pojela a mozda se predozirala :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
flegy imas mrezicu za muve sto se stavlja na vrata da ne ulaze pa probaj time ograditi jeste da ce se mozda malo izduziti biljka al pomaze ja sam sa tim jednom radio... i bilo je ok.
stavi tako da biljka bude malo unutra za pocetak..
cuj ima ta mrezica i metalna ona je vise prozracna tj. ima vece rupe pa bi ta billa jos biolja ..
a ako neces tako raditi probaj je graditi sa suvim granjem od ruza ili bagrema onako nabacaj okolo dosta to nece smetati .... samo pazi da se ne izbodes sav :)
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
opa to je odlicna ideja....a ja sam mislio sutra ograditi s vrecama od krumpira okolo i gore mislim da ce imati dosta svjetlosti i zraka...al ova tvoja ideja mi se isto cini prihvatljiva pogotovo metalna mrezica za muhe hm hm :icon_lol: sad se dvoumim :)
 
30.01.2009
6
1
0
35
e,ljud...imam velik problem...

posadio sam svoje granje pre 2-3 meseca...tako beshto i do sad su mi biljke porasle samo jedno 10-ak cm...a stavio sam sve sto treba(djubrivo,stiropor...chak i zalivam nekom tecnoscu za rast)

mozel neko da mi kazi u cemu je problem...mislim...bilja bi do sada trebala da bude bar 30-40- cm....

unapred hvala:))
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
pre pre pre pre vise gnojiva, sve sto im treba je u zemlji prvih mjesec i pol (zavisi kolicini zemlje) one će ti same reći kad im moraš dati gnojiva....

pretjerao si u startu sa svime, kakvo djubrivo ?? zasto to neko kvazi ''tećnost za rast'' ????

pusti ako krenu rasti uopće dalje bit će super.
samo voda zasada!!
 
27.09.2008
0
0
0
44
Jedno pitanje mozda glupo ali jbg...pochetnik sam u ovome...dok se cheka da krene klica iz semena jer treba posuda da bude u mraku ili na svetlu...? nigde nisam nashao odgovor na to pitanje...samo sam prochitao da treba da bude na toplom...??? seme je u providnoj plastichoj kutiji u toalet papiru...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
u principu nevažno, ali s prvim znakovima klijanja na svjetlo s njom.
 
04.03.2009
88
175
33
34
green way je napisao(la):
e ljudi, jel mi moze netko preporuciti koje gnojivo da uzmem za pocetak...
hvala

ma netreba ti gnojivo za pocetak.samo si kupi malo bolju zemlju.a kasnije gnoji.:respect:
 
06.05.2009
0
0
0
34
evo ovako....prvi put sam posadila travu(prema uputama na ovom sajtu-hvala za to),zasad mi je u pitaru na balkonu,izrasla je recimo prije 2 tjedna. interesira me koliko je optimalno da je zaljevam,ne bi htjela pretjerat a opet ne bi ni da se osusi?:costumed-smiley-027
 
13.01.2009
32
0
0
33
svaka dva tri dana prosjecno, naravno nemoj pretjerat jer nije dobro. nabi prst u zemlju pa ces osjetit dal je jos zemlja vlazna ne samo na povrsini nego dublje u zemlji, po mojim iskustvima tako najbolje znam. netreba ti puno vode da zalijes, vidis odprilike kolko je dovoljo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.