Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
a čuj, stavljaju ljudi al svakako treba bit oprezan jer pepeo je jaka lužina i sjebaće ti zemlju žešće, ph ode u nebesa... nećeš ju baš lako isprat
u pripremi zemlje prije sadnje ti ide max 1 žlica pepela na 10 l zemlje...i to "pravog" drveta, ne lakiranog ovakog il onakog industrijski obrađenog, ništa karton, smeće, jer ćeš u njemu dobit otrove od kojih će ti i budovi kašljat, ako prežive
zato sam ti reko da odradiš ovo do kraja "normalnim" gnojivom, pred kraj samo voda, nije ti sad vrijeme za experimentiranje, mogo bi zažalit

ugl - konkretno - sretno
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Moze li mi neko reci, koje bih mogao najbolje djubriivo staviti da je priblizno 10-20-30 za cvetanje? nikako ne mogu da nadjem 10-20-30 ili 10-30-30... :sick:


p.s.
Samo da napomenem da su mi biljke amnesia haze fem. i imaju oko 2m sa lst-om i tek pre jedno nedelju dana su pocele da pustaju bele dlacice... ali vec nedelju dana nista se ne desava... :icon_mad: ....

nadam se da cu uskoro biti u mogucnosti da vam slike okacim pa da vidite...


...i jos jedno pitanje :) Na jednoj biljci koja je ista kao i ova druga ima na par mesta kao jaje sa dlakom... nije valjda da je to muzijak????!!! jako sam se skenjao ako je tako...


uzdravlje:cool44:
 
13.11.2008
20
1
0
34
Može li mi ko reći ima li nade za spas da mi biljka preživi(posto mi je jedina :( ) nisam ju zalijevao oko 5 dana i maloprije ju odem pogledati i vidim listovi onak spušteni vidi se da je biljka "dehidrirala" pa sam dolio vode. Sad da li ima koristi od toga ili je kraj svemu?
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ma nije kraj, opusti se. Daj joj da se napije pa se vrati za pola sata da vidiš čudo.
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
biljcicu moras lijepo njegovati i redovito zaljevati..to koda tebi netko neda 5 dana vode naravno da ces dehridirati..pravo cudo je ako ces se vise brinuti o njoj..vjeruj mi ;))pozdraf
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Ova ljeva je muška sigurno, a brijem da je i desna al nevidi se baš.Drugi put slikaj malo bliže biljku,bolje će se vidit i lakše će ti netko reć koji je spol
 
30.08.2009
5
0
0
36
Imao sam trecu pored ove dve. Nju sam na vreme prepoznao da je muska i pokidao je iz zemlje.
Ove dve sigurno nisu muske pazi, to znam da prepoznam...
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
oke..... ako ti tako mislis.Ja sam napiso kak sam vidio..jos uvjek mislim da je muska...al mozda ti znas bolje...i bolje za tebe da je zenka
 
30.08.2009
5
0
0
36
Idem na sajt za koji dan pa cu da slikam detaljnije..
Pa kad ubacim javis mi samo sta je ako ti nije problem... A i hvala svakako sto pomazes.
 
17.08.2009
38
0
0
43
Pitanjce jedno.
Ja bih posadio samo jednu stabljiku jer je u zakonu jedna ko ni jedna a meni ko kuca.
I recimo da je ta stabljika zenska.
Treba li moska stabljika da je oprashi pa da opet sljedece godine mogu sijati sjeme s te stabljike
ili ce sjeme zenske stabljike biti i dalje plodno, tj da cu i iz tog sjemena moci dobiti stabljiku.
 

FARAON1988

Aktivan Član
10.09.2009
69
0
0
35
Imam problem,, biljka ostala vani kroz noc i nekako se kao smrzla poparilaa,,,sta da radim?!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.