Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.06.2009
14
0
1
45
Pozz svima, imam jedno pitanje:

na zenskoj biljci, koja nije bila u kontaktu sa mushkom biljkom, ima tek poneka semenka, e da li su te semenke plodne tj da li mogu da se koriste za sledeci grow?
 
12.09.2009
45
2
0
31
dzabe 12 godina outdoora kad si slijep
kakve skankove i o čemu pričaš ?
da li si ti sadio 12 godina istu vrstu ?
sta bi tek ovaj napravio da mu u ruke dodje bigbud:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
vlada_ph_cz je napisao(la):
Molio bih da mi odgovori nekko ako je voljan...

Posto mi niko nije odgovorio na pitanje koje priblizno djubrivo (10-20-30) da uzmem za cvetanje... jer tog nema... Ja sam kupio neko holandsko 3-12-36...
Da li neko zna da li je to dobro ?

Jel moguce da niko ne moze da odgovori na pitanje?
Za sta sluzi ovaj forum?

Molio bih samo balcan_smoke-a da mi nista ne odgovara... Provalio sam da se ne razume nista... :violent018:
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
vidi sastav od cega se sastoji al omjeri su valda uredu...neznam ovako napamet stavi mizda sliku
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Hvala ti brate... ali meni opet nije jasno...
na vodicu pise daje bitno da je npk u cvetanju 10-20-30 odprilike... a na nekim mestima na forumu pise dosta suprotno... Jel mozes da mi objasnis sta je vazno za cvetanje a sta za veg. kod gjubriva?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
bezimeni ni ti ništa ne znaš :vb_whip: :rofl:
treba crtati uz odgovore za svaki slučaj da nas ne tuže moždani invalidi za diskriminaciju
 
30.08.2009
5
0
0
36
vlado imas negde vec objasnjenje detaljnije na forumu za to djubrenje kako sta ovo ono ali sam zaboravio gde sam tacno citao
vidi potrazi negde na forumu
pozdrav
 
23.06.2009
14
0
1
45
vlada_ph_cz je napisao(la):
Molio bih samo balcan_smoke-a da mi nista ne odgovara... Provalio sam da se ne razume nista... :violent018:

slazem se s gore navedenim, ljudi misle da znaju nesto pa postanu prepotentni ako hoces da pomognes budi covek i ponasaj se kao covek, ali jbg prepotentni ljudi nemogu da se uzdrze, to je vec problem s psihom. Ako nesto neznam ne stidim se da kazem da neznam.
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Ajde sto su prepotentni,.,
Ko zna kad su zadnji put imali odnose sa zenskom-osobom a ne biljkom... :eek:hno:


---------------


Citao sam na forumu svuda... (vec 2 god)... i ima i na problemi tokom uzgajanja, ali tamo pise da je sve potrebno i N, i P, i K, i za svaki manjak za sva 3 pise da se stavi neko drugacije... Zato mi i nije jasno...

Hvala dobrim ljudima i growerima.....:sun2:
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
nemoj se brinut, imas gnojivo za cvatnju pognoji s tim i udri brigu na veselje!! kaki N, P, K?? ak je islo do sad ici ce i dalje...


e a ti azrael, ljudi koji nam omogucuju ovaj forum sve teme su lijepo obradili, potrudili su se objasnit i napisat cim vise o uzgoju, i normalno da ih boli kad njihovi tekstovi ostaju neprocitani... i ljudi umjesto da ih citaju radije postavljaju pitanja... tako da moras razumijet kad ti netko da glup odgovor, znaci da je bilo glupo pitanje, i da se milijun puta ponovilo...

sjeme bi trebalo bit plodno posto je svrha sjemena razmnozavanje biljke..
i cim ima sjeme znaci da je oprasena... ili vjerujes u anđele i bezgresno zacece... (ili sam ja nest propustio)
 
23.06.2009
14
0
1
45
chupo je napisao(la):
e a ti azrael, ljudi koji nam omogucuju ovaj forum sve teme su lijepo obradili, potrudili su se objasnit i napisat cim vise o uzgoju, i normalno da ih boli kad njihovi tekstovi ostaju neprocitani... i ljudi umjesto da ih citaju radije postavljaju pitanja... tako da moras razumijet kad ti netko da glup odgovor, znaci da je bilo glupo pitanje, i da se milijun puta ponovilo...

sjeme bi trebalo bit plodno posto je svrha sjemena razmnozavanje biljke..
i cim ima sjeme znaci da je oprasena... ili vjerujes u anđele i bezgresno zacece... (ili sam ja nest propustio)


ok, batice hvala na odgovoru, ali jedino ako je oprashila mushkatla ili sl. poshto mushke biljke nije bilo u blizini, a shto se tiche listanja foruma, o ovome nema konkretne teme, sem: PITAJTE SVE STO VAS INTERESUJE... na sto i kusur strana. a pretraga je zivo sranje... a balkan smoke je jedan od retkih koji daje glupe odgovore, za razliku od vecine koji, normalno, ukazu na gresku
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pelud je mali sicusan pući pući guci guci tak da s vjetrom moze letit kilometrima... ima negdje mozda industrijske konoplje...

a pretraga..
na googlu pretrazuj.. recimo GNOJENJE BILJKI VUTRA,, bilo sta VUTRA
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Sve je opusteno ljudi... Zna se da ima svakakvih pitanja ali zato sluzi PITAJTE SVE STO VAS INTERESUJE... Kad ne znas gde da pitas i sta onda tu pitas... Ali nije u redu da ljudi kad vec ne odgovaraju na necija uzastopna pitanja se sprdaju sa masom i daju mangupske odgovore... Samo je to... Nista vishe... Ponavljam samo da sam ja citao 2 god i jace pa sam se tek onda registrovao i pitanja postavljam samo kad bas ne mogu da nadjem to sto mi treba(neka sitnica-detalj) ... :signs054:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Kad se registrirate pa stavljate pitanja uz koja se konta da ste propustili časove iz biologije u školi, što prvo ne pročitate pravilnik foruma pa da se naučite da koristite pretragu pa onda da kenjate da vam ne poštuju i sprdaju???
Nisu ni kukuruz uzgojili u životu a se furaju da su "groweri" pas mater, kako je ta riječ postala fency šmensi ...jel mi sjemenka plodna?
Ja bi da se ta tema ukine.
jbg 2 god čitanja za đ.
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
#34 je napisao(la):
Kad se registrirate pa stavljate pitanja uz koja se konta da ste propustili časove iz biologije u školi, što prvo ne pročitate pravilnik foruma pa da se naučite da koristite pretragu pa onda da kenjate da vam ne poštuju i sprdaju???
Nisu ni kukuruz uzgojili u životu a se furaju da su "groweri" pas mater, kako je ta riječ postala fency šmensi ...jel mi sjemenka plodna?
Ja bi da se ta tema ukine.
jbg 2 god čitanja za đ.

Ima stvarno glupih pitanja na koja (ne)treba odgovoriti nego uputiti gde i sta da procita...
...Ali ima i pitanja na koja bih mogli odgovarati strucnjaci(zbog toga sluzi ova tema) koja su "normalna" kao na primer moja... ;) :smileysex:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ili nema dosta stručnjaka..
ili ti nisi pročito dovoljno dobro.. jer sve piše

a i šta te košta da probaš?
sve je nabolje naučiti vlastitim iskustvom

pa makar sjebo do kraja
a znaš i sam da nećeš
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Tarki je napisao(la):
Ili nema dosta stručnjaka..
ili ti nisi pročito dovoljno dobro.. jer sve piše

a i šta te košta da probaš?
sve je nabolje naučiti vlastitim iskustvom

pa makar sjebo do kraja
a znaš i sam da nećeš

Procitaj ti moje postove unazad pa ces videti da sam ja sve uradio iako ni za sta nisam dobio odgovor... Uradio sam i LST i stavio sam djubrivo 20-20-20 u vegetaciji i sad prvi put u 2-3 nedelji cvetanja stavio neko 3-11-36, pa sam pitao jel to dobro pa ni na to nisam dobio odgovor... A trazio sam svuda i nigde ne pise tacno koje moze priblizno jer kod mene nema tacno da se nadje 10-20-30 ili 10-30-30... A moje biljke su (ja barem mislim) extra osim sto su tek pre oko20-25 dana pocele cvetati, samo se ja bojim i gledam da ne omanem za buducnost mojih ljubavi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.