Pocetnik!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.10.2016
0
4
3
29
Treba mi jedan iskusan momak da mi objasni preko PM ovde na forumu..Kako i sta..Da ga pitam,da li je ok da napravim to i to...Da mi objasni koje sijalicee da koristim i u kojoj fazi..Koliko dana,meseci itd..Znaci ja sam ono sto bi se reklo POCETNIK od nule..Citao sam par tema,ali voleo bih malo detaljnije da mi se objasni..Hvala unapred.
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Bolje prvo čitaj jedno nedelju dana, pa onda kad imaš neki plan pitaj iskusnijeg. Ima mnogo njih kao i ti koji ih opterećuju.
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
opterećuju?!.. ja bih rekao PREopterećuju, pratim taj mentorski kutak i divim se tim mentorima :)
@BsoD početniče prije no što kreneš s pitanjima, kreni od početka mentorskog kutka i stvari će ti sjedat polako jedna na drugu..sretno
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma brate ne znam sto moderatori ne naprave novim korisnicima testove olaksali bi zivot i sebi i njima.otovoris novom korisniku 10 pocetnickih tema i test ako ga polozi ulazi u svjet vutre.pa da ne procita nista nego samo pokusava pogodit na klik koji je tocan odgovor naucio bi dovoljno da se smanji 50% otvaranja tema
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Greenland

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ja volim učiti na sebi, ovdje sam naučio teoriju i krenuo u praksu,
u početku sam bio u strahu i nekog sam i pitao za mentorstvo, ali sam odusto, nisam mentora ništa pitao.
moji mentori su moje kolege koji odgovaraju u mom davniku.
Svi pomažu, čita se forum, detaljizira, polemizira, a bogomi i sterilizira,,,,,(box)
Sretno prijatelju.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ne znam jesi imao prilika ali bude dosta clanova ispitaju me sva moguca pitanja hoce da sastave boks pa pitaju za lampe ove one pa hoce led pa nece pa hoce veliki boks pa nece uglavnom pitaju sve i svasta a imaju 200eura za potrosit i sto je najgore na kraju i ne naprave boks
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.895
188
Ali imaju dobri vodići kroz vanjski i unutarnju uzgoj. To prvo treba pročitat i onda ono šta je u tvom slučaju posebno pitat. Ali pitanja na kojem dijelu tijela se hlaće nose je malo bezveze pored cijelog foruma.
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
prijatelju, nemoj nas smatrati za neke umišljene što ti tako govorimo, nisam ni ja daleko od početnika. uči se stalno.
Kad sam tek došao i ja sam brzo vidio da bez čitanja foruma, slabo će šta biti.
Ja sam išao onom formulom; ovo mi ne treba, ovo nemam. ma štaće mi ono. bez ovoga mogu, koće čitat sve itd.
Pa pogledaj mi dnevnike, kupus živi. isprobavati testirati, pokušati ubaciti svoje zamisli i rješenja je poželjno ali ne u startu.
Istina ima tu svašta na forumu i svakakvih ljudi, nemožeš se samo na to osloniti, treba i neko da ti objasni kad negdje zapneš.
Ja se iskreno nadam da si ti novi aktivni član, koji neće nestati nakon par postova.
Ono da to nije trenutni hir.
Samo polako.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Svatko tko ima volje uzgojiti svoju vutru,stvoriti svoj lijek nece lijeno ocekivati od drugih da mu sve rijese vec ce prionut poslu,edukaciji kako bi se sto prije osamostalio sa grow-om.Najbolji nacin da to postignes je redovito pratiti pitanja i odgovore u mentorskom kutku(ne moras sudjelovati),procitati zavrsene dnevnike sa slicnim setupom i prouciti rijesavanje problema prije pitanja.Tako ces ti nauciti dosta i neces opterecivati sebe i druge sa pitanjima kojima je odgovor dvije stranice prije.
Ovo se ne odnosi na pokretaca ove teme nego na sve koji misle da ce doci,uzeti i otici.Pravo growanje je ljubav,zivot,disiplina i uzitak!Kada osjetis ono uzbudenje u trbuhu kda nakon dva,tri dana otvaras sator onda mozes reci kako te uzelo growanje..he,he...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ili kad si ko ja pri kraju growa, a biljke više li, nego la.
Pa si u isčekivanju, šta će biti snjima, grozničavo pretražuješ forum, net.. nespavaš kandže sanjam noću.
Koji hororr.
Napatiš se ko stoka, ali kad prođe, ma nije ni prošao ovaj grow ,ja već stavio jednu sjemenku na klijanje :ajnstajn:
Joj moram po zemlju skočiti aj,pozzz
 
16.10.2016
0
4
3
29
Cim obezbedim sve,i kad krenem ,onda ce trebati saveti..Procitao sam ja za indoor ,ali samo treba u praksi da primenim :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.895
188
To ti je najbolje. Pročitaš lijepo vodič, tu ti pišu osnove i odgovorit ce ti na vecinu pitanja. I ja se nakon dosta growova znam tu i tamo vratit čisto da ponovim korake. Ponavljanje je majka znanja, a bez znanja na daleke staze nema kruha :thumb:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: BsoD
16.10.2016
0
4
3
29
I u vezi narucivanja semena..da li cu imati kakvih problema?-vrv znate na sta mislim
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
sjeme je zakonom zabranjeno sad hoce li te uhvatiti ili ne to ti niko ne moze reci.dosta narucuje od svoje seed-banke i nije imalo problema mozda je bio neko da je imao problema ali nije pisao
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ooooala ,sad sam zapalio i baš ovo da otvorim.. kako sam se ja istripovo i "mirio sa sudbinom" dok sam prvi put čekao sjeme. :eek::objesen:
još mi nisu mogli nać ništa drugo tad,
sad kad ni neznam gdje sve imam trave, me boli pišo.
Neki dan idem u trgovini platiti, i ja iz džepa sa parama izvadim i vrećicu sa travom, da ponesem na selo da imam gore.
Koji pacijent, sreća nije prodavaljka ništa skužila.
Ali anegdotica, nam oće reć da je svašta moguće, ali netreba paničiti.
eto drug, sve je rizik i sjest u auto. i ljek piti što ti ga doktor da.......
a jesam rastumačio, blago meni, neslušaj ti mene mnogo.. :spliff:

E da zaboravi ovo turit u pismo.
ako te uapse, nemoj nas zaboraviti iz zatvora, javi se, piši kakva je hrana i to,
svaka informacija je bitna na forumu. Poslaćemo ti za cigare
 
16.10.2016
0
4
3
29
Hahhahhha brate ako su dokoni da love mene zbog jednog semena,e onda do ***** xD,a i cisto sumnjm da se ide u cuzu zbog toga xD
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma jok cekaju oni da sjeme naraste u biljku veliku nije niko pao dok je uzgajao nego uvjek pred kraj XD, gamad ceka

tako sam i ja cim sam narucio sjeme na internet vjestima vidim ameri poklonili nama aparate za gledanje u stvari ono x-zrake cudo odma znoj me oblio pakuj sve cisti kucu paranoja do vrha hahah.
a i meni neki dan ja na bankomat vadim iz depa karticu kad pljus na pod kesica sreca nikoga nije bilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.