Pocetnik!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
@amneziaHaze aj potražiću ga, i to bi mi sad pasalo, ako nađem neki aktivan torrent sa siderima,
jesi gledo po balkanskim warez forumima? potražiću ja moram do auta nešto..
hehe da izmjerim gepek,,,nije to neg krpim rubnjak onom plastikom pa da to završim dok kiša nije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BsoD

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma slabo sam ti ja po domacim forumima vise sam za strane
jedino vutra i ljuska sto posjećujem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
bolje da je oprezan nego obrnuto, kad u tom smjeru misli, vjerujem da će znati i držati jezik za zubima u svojoj okolini.
Meni zna samo jedan rođak.
kojem i koji mi sve govori, da sam gey kreso bi ga. :D
nemoj na forumu podatke prave iznositi o sebi, pazi na slike koje uploadaš da nebi neku informaciju slučajno stavio.
a drugo piči, svi se mi i nadimimo i lupamo svašta, neće oni raditi profil nekih nepoznatih ljudi. ip i sl... sitne smo mi ribe a to je tehnologija koja zahtjeva znanje evo kolega @amneziaHaze kao član takvih foruma za ispitivanje sigurnosti net tehnologije

@amneziaHaze jezgra,ljuska veliš,
pogledo po par foruma možda na warez...bb..ima nisam gledo
ima na youtube valjaće
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: BsoD
16.10.2016
0
4
3
29
A u vezi semenke imam i dr.opciju..Mogu da je nabavim ali ne znam dal ce uspeti..Ali bi trebala :D
a u vezi policije ah nisam imao frka do sada..Iskreno nisam i neki duvadzija..4 puta,ali zelim da napravim taj box i da ono sto se kaze MOJE i MOJE..Da ga mazim i pazim,i sam da imam svoje zalihe :D..
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
znas sta mislis ekstaza je napravit svoje nesto.

a za sjeme mozes narucit sa neta ili sa ulice uzet nije domaja toliko losa.zna se desit da nades sjeme koje je full ko sto sam ja imao prosle godine u outdooru
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
autor teme je vjerovatno sav u izradi boxa,
nema vremena. a koji potencijal bi čovjek.....šteta
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
mah upoznao sam ja dosta potencijala ali niko da realizira stvar, strah je velika stvar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.