POMOĆ OKO SADJENJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.07.2022
2
0
1
22
Pozdrav ja sam novi u ovome. Zanima me par stvari ako neko iskusan moze da mi da odgovor. Da li je moguce da prilikom indoor uzgajanja ili outdoor odgajanja da li je moguce da biljka izraste u saksiji od 20 litara do kraja. Kad je stavim u kucu da bude u saksiji ili napolju da je drzim u saksiji. Znaci kada je presadim u saksiju veliku da tu i ostane do kraja. Znam da je glupo pitanje al eto ako bi neko mogao da mi da neke savete… Planiram AutoFlower seme da korisim
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.340
9.941
256
Može naravno, 20-25 litara je čest volumen u indoor-u
A vala gaje ljudi i u manjim litražama isto
Prouči pravilnik obavezno ;)
 
23.07.2022
2
0
1
22
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
Mislis li na pravilnik za forum ili za uzgoj? Prvi put sam na sajtu iskreno i prvi put pisem na nekom sajtu ne znam kako se koristi sve ovo.. Da li negde postoji kako kad biljka izbaci hedove i bude spremna za branje kako se to radi? Da li se seku grancice neke ako mogu to tako nazvati ili? Da li jedna biljka kad nikne i izbaci hedove da li kad je uzberes mozes ocekivati od iste biljke da izbaci i sledece godine ili se menja biljka?
 
Poslednja izmena od urednika:

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.340
9.941
256
Bro, veruj mi - pročitaj prvo pravilnik foruma :)
Posebno stavke
- Ne otvarati nove teme bez potrebe (pogotovu za milion puta postavljena pitanja)
- Ne citirati bez potrebe (ne ideš na reply/odgovoriti, pišeš odmah dole)

Sve što pitaš je milion puta već ponovljeno, na stranu što su krajnje bejzik pitanja
Baci pogled na tutorijale za indoor/outdoor, baci pogled na dnevnike, nauči da se snalaziš po forumu i savladaj neke osnove prvo!

Dobro nam došao!
(PS moram da fotkam za "Provale" temu, ne zameri molim te :D)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo
15.05.2023
0
0
1
44
Ja dobio seme od prosle god naziv koliko mi receno šogun tako nesto po naški 4 semenke drzao 7 dana u maramici pa ludak bez strpljenja prebacim u mini saksiju sve cetri na dubini od oko 0.5 do 1cm. Deseti je dan danas odrzavam samo vlagu u saksiju sobna temp je od 25° do 30° kad stigne otvaram vrata sobe da se malo smanji temp. Cekacu do kraja maja ako nista recicu prijatelju u holandi da posalje novo pismo ne znam gde sam pogresio jer pre 7god setnja sumom i ubacim 3 semenke iz zezanja u zemlju samo pljuvacka mi bila umesto vode i slucajno pisle mesec dana naletim a ona vec bila 1.5cm izbila iz zemlje i to dve od tri ubacene. NEMAM STRPLJENJA ZA OVE SAD... HAOS