pomoć chat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.02.2013
2
0
0
38
pozdrav.pošto sam nov nisam upoznat sa radom stranice pa ako mi neko može reći zašto se nemogu ukljućit u chat.,tj ne otvara mi ništa.i još jedno pitanje, dali i vama kad ulazite na stranicu piše nešto kao da je certifikat ostario i da ne garantiraju da komunicirate sa tom adresom već sa napadaćem.hvala
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
cini mi se da je i prije trebao odredjeni broj postova da bi se mogao spajati na chat...tako da...ni na starom forumu nebi mogao na chat.
a sada...ionako ne mozhe na chat nitko osim chlanova koji imaju status "prijatelj foruma"..-shto je, valjda, samo privremeno..dok se ne uredi i ushtima ssve na ovom "novom forumu"
a ovo drugo shto si pitao...to se i meni pojavilo pri prvom spajanju...promjenila sam tj. dopustila spajanje na ovu stranicu-vrlo lako rijeshen problem..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
treba bar 50 objavljenih postova za pristup chat-u, + trenutno samo prijatelji foruma mogu, chat je u fazi testiranja kao i forum
 
24.07.2012
15
0
0
49
jel sad certifikat ok jer mi vise ne kriza https i pri pristupu stranici forumu me ne obavijstava o tome da je certifikat istekao,jednostavno samo pristupi stranici???
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Dosegli ste kvotu pozitivnih glasova za danas... khm, khm, zar sam ogranicen sa lajkovima, eto, ni admina ne mogu lajkovati a vidim da nek moze, s tim sto meni ovako od prvog dana...