Pomoc ljudi Computer Grow setup

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.05.2012
32
5
8
42
Ljudi jel ovo dovoljno za microgrow ? , moram jos nabavit par necujnih comp ventilatora , i uticnicu na tajmer i eto, jel mogu sve ove zice spojit zajedno nekako i spojit na 1 ovaj za u zid ? jel ovo dovoljno svijetla ? oce sta moc sa ovim setupom jer to je sta imam ovako doma.
29lk2dz.jpg
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
možda da ubaciš još koju CFL-ku ako si u mogućnosti,nisi naveo koje su snage,a i ne izgleda dostatno i da te sve lampe možeš spojit zajedno na ovaj crni kabel znači na prvu lampu spojiš plus na plus potom minus od te lampe spajaš na plus druge lampe i tako moš do sutra te kad spojiš zadnju lampu njen minus na minus kabla,obično su u tim crnim kablovima plava(+) i smeđa(-),nadam se da si me shvatio,ako nisi pričekaj da vidiš ima li ko kavku shemu...

Edit: ja imam plastična grla i takav kabal na osam CFL-ki spojen i nema brige grla se ne griju u takvoj mjeri da bi se otopila,pogotovo sa cfl lampama a i da su tako loša nebi bila u prodaji,bar mislim tako....
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
Ja bih od tog tvog iskoristio samo žarulje, jedno grlo i utikač. Kablove i plastična grla bih bacio.
 
28.05.2012
32
5
8
42
znaci ova velika je metalno grlo 20w , manja je ova 11 a ova cfl sad i neznam bice isto tako nesto , snaga nije neka oce li to moc? , ovo drugo grlo je keramicko ja mislim ,a ovo crno najmanje cfl je plasticno grlo , jel se to moze zapalit? oce se ista moc sa ovime sta imam nesto ucinit samo me to zanima?
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
Grower999 je napisao(la):
znaci ova velika je metalno grlo 20w , manja je ova 11 a ova cfl sad i neznam bice isto tako nesto , snaga nije neka oce li to moc? , ovo drugo grlo je keramicko ja mislim ,a ovo crno najmanje cfl je plasticno grlo , jel se to moze zapalit? oce se ista moc sa ovime sta imam nesto ucinit samo me to zanima?
Nesto oce
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop
28.05.2012
32
5
8
42
20w velika 11w cfl i 11w ova druga koliko to ima lumena recite mi i jel to dovoljno za comp grow , i koliko biljki da stavim vise ili jednu pa crog
 

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
malo ti je to lumena, ako hoces da odradis grow kako treba, nemoj da stavljas manje od 90w sijalica. Znači 4-5 od po 20-30w sijalice i miran si od početka do kraja growa.
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
Trebalo bi ti pisati na žaruljama koliko imaju lumena i koju svjetlost isijavaju.
Na tvome mjestu bih iskoristio ovu 20w žarulju i keramičko grlo. Kupio još 3 žarulje 20w ili jače , grla i kabel i to spojio. Gledao bih da mi dvije žarulje budu 6500 a dvije 2700K. To bi po meni za pc grow bilo OK. Izbjegavam plastična grla upravo zbog temperature. I traži po forumu, sve ti je objašnjeno do u detalje, samo se trebaš malo potruditi.
 
28.05.2012
32
5
8
42
mogu stavit 70w osram hps oce to bit dobro mislim mogu i 2 al to ce bit prevruće , zelim necujni box neznaju mi starci za to i morat ce se nalazit u dnevnom boravku haha po noci nebi smilo bit zvuka ni svijetla moran se pobrinit dobro za to i karbonski filter i sve
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
O da, HPS bi ti bila idealna, samo bojim se da bi te temperatura patila. Prigušnica zuji nekoliko trenutaka kada se svjetlo upali, tako da nemožeš očekivati apsolutnu tišinu. Poslikaj što si do sada napravio na PC kučištu, da vidimo s čime raspolažeš. Jako teško ćeš odraditi stealth u dnevnom boravku u kojem ti borave roditelji. Koliko uopće godina imaš???
 

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
ja koristim hps 100w u kucistu, sa dobrom ventilacijom nema problema. A to da ti bude stelth 100% nije moguće, ni zvuk a ni svetlo iz boxa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.