Pomoc

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.04.2009
0
0
0
27
Prvo pozdrav svim forumasima, nov sam na forumu, nije mi lako da se snadjem, zeleo bih da uzgajam ovo egzoticno bilje, ali problem je sto se slabo razumem u semena, sorte, i te gluposti, citao sam o uzgajanju, i tu bi se vec nekako snasao, ali sto se tice, sorti biljaka i semena, malo teze, bez necije pomoci. Tako da prvo je moje pitanje koje je seme(sorta) najbolja za unutrasnje uzgajanje, i da li ima neko iz Bg-a da prodaje seme, ili pak iz Srbije, posto mi je veliki cim da narucujem ovo s neta i te gluposti. Hvala unapred:sun2:

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
123
0
41
prvo odluci sta zelis uzgajat od svog tog bilja pa onda trazi pomoc oko uzgoja ili nabavke sjemenja. ima ih previse da bi se o tome pisalo pojedincano, ti prvo vidi sta zelis i koje su ti mogucnosti (jel imas stan ili vrt) pa onda vidis sta i kako.

OP
OP
M
12.04.2009
0
0
0
27
Aha, pa imam kucu, a i vrt :D, uzgajao bi belu udovicu, to indoor.I taj rad, e sad asmo je pitanje jel ima neko iz Bg-a ili Srbije, semence, da mi proda?

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.796
70
73
Ako ti je preveliko cimanje naručivati s neta uzmi koju sjemenku iz nekog keta, zasijaj ih nekoliko i nadaj se najboljem. Zna biti itekako dobre genetike u ketovima

OP
OP
M
12.04.2009
0
0
0
27
Aha, Hvala, Samane, za informaciju, probacu to obavezno :D, stvarno mi je trenutno cim za narucivanje iz inostranstva, ali cu uraditi to u medjuvremenu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.