pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.03.2012
40
3
8
38
pozdrav .. posadija san biljku u pitar pocetkom 4 mjeseca sad je narasla ddo visine 125cm nisam joj kida vrh ni ista . ima direktni udar sunca 8-9 sati dnevno.gledan ovde po forumu da sad triba pocet cvitat . al nista sad mi nije jasno kad ce i do kojeg miseca to traje. tj kad ce bit gotova postavitcu slike kasnije. i sta mislite da joj sad okinen vrh il da nediran nista kad dosad nisan.. fala unaprijed
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
sad nema kidanja nicega trebao si pre mwsec dana sad jos mako treba da pocne cvati pa sve do 1do 10 oktobra zavrsava zavisi koja je sorta

pozz
 

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
imam ja nekoliko pitanja..koliko sjemenki se dobije ako se zenska biljka oprasi? i koliko se upotrebljive robe za pusenje dobije od biljke koja je oprasivana i od one koja nije?

unaprijed zahvaljujem na odg..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Vesperian je napisao(la):
imam ja nekoliko pitanja..koliko sjemenki se dobije ako se zenska biljka oprasi? i koliko se upotrebljive robe za pusenje dobije od biljke koja je oprasivana i od one koja nije?

unaprijed zahvaljujem na odg..

zavisi kolika je zenska biljka i da li je cela oprasena ili samo neki vrhovi, al bude semena u ***** ********, znaci, bude ga dosta, budi siguran :) naravno, mnogo manje imas za pusiti ako je biljka oprasena i puna semenki, na pitanje koliko je nemoguce odgovoriti, zavisi od gomile faktora, u svakom slucaju znatno manje nego kad je sinsemilla