Posledice?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.07.2012
15
1
3
32
Ovo sam skontao nedavno.. desava mi se kad se skroz opustim (cist) i kad gledam u nesto krene kao da mi se udubljuje slika,ili kad je mrak pa gledam u zid vidim da se talasa i tako kao neke iluzije ili kad gledam plocice krenu kao da se dizu,jel se to nekom desava ovako?
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Sve ti je stvar tvog uma. Ako ti nešto "zabriješ" normalno da će ti se to i događati. Ako ne želiš da ti se to više događa prestani razmišljati o tome. Budi gospodar svojih misli :D
 
06.12.2012
9
4
3
34
Nove osigurace, mozda su pregorili :p


Al ne ozbiljno ontopic: Nikad mi se to nije dogadalo, ni moji frendovi to nisu spominjali, kad su cisti :D... Malo sporta i rekreacije i proce te :)
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Meni se to desava kad sam jako umoran, tipa, ne spavam po 3 dana za redom pa kad se vozim u autobusu i gledam kroz prozor razvuce mi se slika a kad okrenem glavu od prozora i pogledam na primer u pod krene da se uvija. Ili vidjam perifernim vidom kako nesto poput crne macke protrci ili da je pored mene neka buba pa kad pogledam nestane.

Drugim recima: nemojte da budete budni po 3-4 dana :D

U svakom slucaju neverujem da je od trave jer kad si cist psihoaktivne supstance nisu tu da ti krive plocice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AndrijaJ
19.07.2012
15
1
3
32
ma ne znam,onda moguce da je od umora. :) Haha,ne krive mi se bukvalno xD,vec ono kao kad gledas one iluzije na YT,tipa Acid trip illusion i ono underwater illusion,e tako nesto,ko zna,mozda je od umora :) ali jedno vreme me je jebalo to pa sam se malo iscimao :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ja vidim u tami iskrice a kad se naduvam...planetarni sustav i neke druge galaksije :) ...slušalice na uši i onda ubacim neku finu žensku da pleše u tim galaksijama na muziku koju slušam :spliff:
hebote,nestade mi kursor negdje na terasi,hehe
fino ovo sunce jutarnje :sun2:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sta god da ti se desava ne trebas se plasiti. Pokusaj da se aktiviras u toj igri, kad ti se vec pruza mogucnost. Ako ti se javljaju iluzije nemoj ih tjerati, igraj se s njima na nacin koji tebi odgovara i pokusaj ih shvatiti. Istrazuj i skupljaj iskustva, kao kolekcionar. Sto ih vise skupis bices pametniji :)
 
19.07.2012
15
1
3
32
Kontam sve,u poslednje vreme mi se opet ta pojava javlja :D u glavnom kad sam napolje pa kad se zagledam nesto,opet kao da se uvrcu stvari i sve to,ali ne smeta mi nesto to posebno :)