Power flower indoor custom LED 108W setup

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Pozdrav svima,

Čitam vas od svoje 15te godine, učila, čitala, istraživala i evo... konačno došlo vrijeme da zasadim biljčicu :)

Box je stari ormar sa terase dimenzija 60x50x50 u koji je ugrađen panel koji mi je tata složio od 108W LED u omjeru:

16 x 660 nm 3W LED
12 x 630 nm 3W LED
4 X 550 nm 3W LED
4 x 520 nm 3W LED

Metoda uzgoja je hidroponski DWC.
Koristim General Hydroponics Triplepack za tvrdu vodu u preporučljivoj dozi sa kutije + minimalne količine gorke (epsom) soli i par kapi "butterfill complex"-a za kalcij.

Krenula sam prvo sa sjemenom PowerFlowera od RoyalQueenSeeds kojeg sam posadila u rockwool kocku ali mi je biljčica rasla jako sporo pa sam maznula tati jednu granu sa njegovog PowerFlower-a i napravila klon i krenula sa njim. ( sorry Očka ;) - znam da će vidjet jer je česti gost ovdje :D )

Obzirom da sam jučer napunila 18, danas sam odlučila službeno doći na forum i otvoriti si korisničko ime.

"malena" je bila mjesec dana u vege-fazi gdje sam ju mučila i savijala, radila joj LST, topirala, supercroppala, FIM-ala :D (sve što sam našla jer sam ograničena visinom) a trenutno je u drugom tjednu cvjetanja a kako to izgleda pogledajte ispod (i komentirajte, predlažite)

unnamed.jpg

royal queen seeds - powerflower iz sjemena. Neuspjeh.

IMG_0359.jpg

royal queen seeds - powerflower - tatin klon
IMG_0360.jpg
Još jedna fotka iz drugog kuta.
IMG_0358.jpg

Zadnji dan vegetacije 18-6 i prelazak na flowering režim 12-12.
IMG_0357.jpg
Biljka jutros :)
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Hvala na lijepim željama, a što se tiče znanja - više znanja sam upila na forumu nego od njega. On je "stara garda" - sadi u zemlji i voli oblik božićnog drvca, SCROG, LST, SUPERCROPPING i HIDRO su mu "mučenje biljke".

Od 15te stalno slušam "kad budeš punoljetna zasadi si svoje i prestani mi krast travu" :D pa ćemo sad vidjet tko će imat veći prinos :D
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Heyyy pa sretan rodendan !! :wave: (brijem da ti je najbolji poklon sluzbena registracija na forumu hehehe )
Zelim ti dobrodoslicu i da biljka izraste kak spada. Pratim i sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Pa ovo je nevjerovatno :) Zaista uvijek ima neki dobar razlog za doći na forum! Prvo,SRetan roćkas,i pamet u glavicu ;) Prvi grow pa odmah deep water,i led :respect: Ovo moram pratiti i da me nije volja :ridinghorse:
SRETAN GROW!
pozdrav tati,i reci mu da se rega kao klaricin tata :)
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Jao :) koliko pozitive ovdje, Hvala vam svima puno na dobrodošlici i komplimentima za moju prvu biljozu ali da nije bilo vas i ovog foruma ne bi bilo ni nje tako da i ja svima vama moram reći jedno veliko HVALA! :)

Imam jedno pitanje, pa neka mi netko od starijh članova odgovori.

Od jednog člana foruma dobila sam PM da mu objasnim kako sam slozila hidro, koje nutrijente koristim, kako cistim sustav itd... Prije nego mu odgovorim na PM zanima me vase misljenje da li bi mozda bilo bolje da napisem to ovdje negdje na forumu pa jos netko ima koristi od toga ili da mu odgovorim na PM?
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ja većinu stvari pišem da imaju svi članovi korist. PM, je vise za lične stvari,
takvo je moj stajaliste.
Ljepo, da razmišljas u dobrobit foruma.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
hehe sretan rockas :cvetak i dobro dosla kolegice napokon da mi se netko ozbiljan pridruzi u mom vodenom svijetu :respect: vidi se da si dobro pohvatala stvari nebi bio na tatitnom mijestu kad mu mala pocne drzat lekcije iz uzgoja :D

edit: pisi u temi sve o DWC jer ima mnogo zainteresirani pa neka ostane na forumu
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Jao..,pa konacno nesto novo i osvjezavajuce na forumu...vjerujem da svi rado iscekuju daljnji slijed radnje...otac ti je sigurno ponosan do neba :dada
nego sretan grow ti zelim i prije svega rockas... :signs046:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.