Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Ovo je po meni prava stvar! Sto kaze Genjo jest da malo neozbiljno izgledaju ove ikonice i iskreno treba poraditi malo na tome ali imaju ozbiljnu namjenu, sad bez beda punkes liku i da je glup i da se ne slazes i da se slazes, znaci sve po zasluzi a da ne moras pisati neke komentare i ulaziti u djecije rasprave jer si samo iznio svoje misljenje, pa kad skupi odredjeni broj recenzija zna na cemu je..

I ako moze sugestija jedna pored ovih ikonica da dobiju malo ozbiljniju notu je ta da kad udjes u listu da vidis dobijene recenzije napravi se nesto malo u boji jer nekako izgleda siromasno a i ovaj font je mal kojim su ispisana imena, neznam kako bih se objasio fali mi rijeci al nesto na ovaj kalup..

Sadrzaj-elemenata-u-organskom-djubrivu.gif
 
Poslednja izmena:

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Ne znam mislimo li na isto.. ja sam mislio na ovo da mi izgleda siromasno, da svaki kvadratic dobije ove pozadinske linije, naravno ne u velicini kao na ovoj slici gore..

untitleddasd.JPG
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Već sam posječen, xaaaaa :p Koliko ikonica, ni da smo u NASA komand centru .... ajde de, nek je srećno :) Ima smisla kad sad vidjoh ovo sve, i kada je sve polako počelo da funkcioniše. Prije nije ništa radilo, pa sam zato "podivljao"... Ostaje samo da se ove ikonice malo prilagode izgledu foruma, malo mi je prešareno... znači samo još koja kozmetička ispravka, i sve 5 :) Eto, javno posipanje pepelom ;) nijesam imao neku lošu namjeru, i svakako da cijenim Vaš rad i trud da forum bude bolji, i da idemo na "gore" :D @Vutragenjo i @kobasicat0r

Posebno bih pohvalio opciju da napravimo jasnu distinkciju izmedju onoga šta nam je Smiješno, šta je Korisno, Slažem se, ne itd....

Ali isto da dodam da je meni forum i prije bio vrh ;)
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
i ne znam koju da ti stisnem
niko te ne tera sister da stisnes bilo koju, nemoj samo da se osecate u obavezi nesto stisnuti ;) sad su svi cini mi se nesto navalili, da nesto ne propuste, al samo polako, sve ce da legne. ja sad bar vise razmisljam pre klika nego kad je bilo samo like. evo vidim i paranoji leglo a bunu digao skoro tamo u temi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: the Dreamer

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
ma ajde ko da smo u vrtiću, bezveze promjena, bespotrebno skroz. kao da ljudi neznaju šta je informativno šta je korisno, šta je smiješno i slično.
 

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Ako sam razumio nije to radi toga da ljudi ne znaju sta je smijesno sta je korisno i sl. vec kada vidis da covijek ima primjerice 100-200-1000 lajkova neznas odakle mu al znas da ih ima, sad jednostavno udjes u profil i vidis na racun cega je dobijao lajkove je li pisao sale i posalice il je pisao nesto korisno ili ima dobre rezultate uzgoja, tako da znas o kakvom se clanu radi.. barem ja tako to vidim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
@No Joke, frend, kada neko dodje na forum i vidi mojih +21.000 like moz samo da se pita sa sve upitnikom? al kada moze da razluci sta je od toga ozbiljan like a sta samo zezancija na forumu mislim da mu se pruza bolji vidik. pa tako naravno vazi i za sve ostale. ne zuri, razmisli jos jednom sta je ideja ovog nacina bodovanja. nisu svi koji svrate tvoj level kontanja da oma znaju:
šta je informativno šta je korisno, šta je smiješno i slično.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Vidim to, da, pomalo mi nadolazi ali ima tu i malo tog previše, tipa slažem se i neslažem se je isto što i sviđa mi se i nesviđa mi se. Malo šteta što tek sad počinjemo sa tim načinom, pa je to razlog zašto nisam oduševljen, al ajd budemo se navikli. Meni se najviše dopada ova ikonica "loša gramatika" :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja
10.01.2015
175
107
43
Super ideja, samo sto po meni nece stvarati realnu sliku o clanovima, jer se lupa 'slazem se', za neke stvari nevezane za osnovnu svrhu foruma. Po meni ta opcija lajka treba da bude samo za savete, ako npr neki manje poznat clan posavetuje nekog, da mogu i ostale kolege da kazu da se slazu, i to onda stvara realnu sliku o clanu koji daje savete koji se podudaraju sa savetima ostalih growera.. Onda odrediti tacnu svrhu opcije 'informativno', 'kreativno' itd.. Moglo bi to da se resi, ako se namesti da odredjene opcije lajka u nekim temama ne beleze na clanovom profilu.. I ako se odredjene opcije lajkova zabrane u nekim temama, i napomene svim clanovima kako pravilno da koriste lajkove.. Super je i ovako, ne morate nista da dirate, ali bi uz ovako nesto statistika bila mnogo preciznija.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ima li gore šta? :D Kad gledam kako tipkate a kod mene tipke nema :(
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
sad jednostavno udjes u profil i vidis na racun cega je dobijao lajkove je li pisao sale i posalice il je pisao nesto korisno ili ima dobre rezultate uzgoja, tako da znas o kakvom se clanu radi.. barem ja tako to vidim
Ja to uopce tako ne vidim,recimo ima tu dosta clanova koji su top groweri a ne vode dnevnike vec duze vremena i vjerovatno ih nece vise nikad ni voditi. I dolaskom ovih novih stvari vjerovatno ce imati nekakav minimalan broj lajkova za ugoj zato sto su vodili dnevnike za vrijeme starih foruma. ;)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
To se ne moze izbjeci. Ja sam imao 12 lajkova i 800 postova. Koliko bi bilo nikad neznas. Ali opet mozes uvijek provjeriti. Za 6 mjeseci se situacija promjenila drasticno. Stara vremena i proslost se ne moze racunati. Dovoljno je pogledati "Teme ovog korisnika" dosta toga moze biti jasnije ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
To smo sve imali i prije ovih stvari,odem na tvoj profil i vidim tvoje teme i postove.
Da se razumijemo,meni to ne smeta i nemam nista protiv da se forum svakim danom unapredjuje koliko se stigne. Mozda ce mi jedino zasmetati da mi neka njubara koja nema pojma o uzgoju stisne minus zato sto cu mu reci da je gotovan i da malo procita forum. :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Mozda ce mi jedino zasmetati da mi neka njubara koja nema pojma o uzgoju stisne minus zato sto cu mu reci da je gotovan i da malo procita forum.
genjo je namestio da negativne moze davati samo aktivan clan, dakle mora imati 50+ trofejnih poena tako da te njubara ne moze negativno oceniti :)
ne vode dnevnike vec duze vremena i vjerovatno ih nece vise nikad ni voditi. I dolaskom ovih novih stvari vjerovatno ce imati nekakav minimalan broj lajkova za ugoj zato sto su vodili dnevnike za vrijeme starih foruma. ;)
a ne pitas me koliko sam imao rep+ na starom forumu, onom starom starom :) nije frka za stare clanove, mogu oni nakupiti te "lajkove" za grow i preko fotki u galeriji, bar ja tako gledam a prvi vec dugo ne vodim dnevnik. uz to, mozes ti otici do mojih starih dnevnika i podeliti gde hoces uzgoj + like, dnevnici su zivi ;)
Sada ću da lupam lajkove za lošu gramatiku :D
e vala vise ne moramo da kucamo: a tacka, a zarez, a space... ;)
Onda odrediti tacnu svrhu opcije 'informativno', 'kreativno' itd..
nije tesko proceniti da li je neki post informativan po sadrzaju, il je kreativan jer neko spominje neki novi nacin resavanja nekog problema oko uzgoja ili konstrukcije boxa, ili je samo saljiv i vickast i sl. ako je sadrzaj takav da bih ga i ja prakticno takvog napisao, naravno da cu kliknuti Slazem se, ako nesto nema mnogo veze sa slaganjem nego mi se samo svidja u globalu sta je napisano onda klik na Svidja mi se, s tim sto sad mogu oznaciti i sta mi se ne svidja ;) ... ako ne mozete da procenite jednostavno lajkujte ili ne, kao i do sada, ta opcija je prva i nije uklonjena, samo su dodate nove mogucnosti za procenu i ocenu necijeg posta. ja jedino gledam onu opciju Staro, al i ona ima smisla ako je neko okacio nesto sto je vec kaceno ili eventualno prica o stavrima koje su "zastarele" i prevazidjene. jedino ne znam zasto to nosi negativne tj. crvene poene, mozda nisam dobro skontao cemu sluzi :) ako je npr. okacio vest koja je okacena pre par dana na par strana iza, da li je to sto nije primetio taj detalj bas za "crvenu"? mada, to sto nije pogledao nedavne postove je isto kao i kada postavi pitanje a na isto odgovoreno na strani il dve ranije u temu, tako da moze i crveno, ocekuje se da aktivni clanovi ipak prate forum, mada opet sigurno ne bas tako kao ja, pa sam jos uvek tu malo neodlucan po pitanju konkretno te opcije
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.