Preko granice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
A daj bogati,sta radite znanstvenu fantastiku...Isao sam mali milijun puta busom po inozemstvu i jedini kontakt koji sam imao s carinicima je onaj kad sam im predao putovnicu(jos pogotovo sto on ide sa skolom,nitko na srednjoskolce ne obraca paznju)...Kakvi skeneri i ostale perverzije,nismo u SAD-u! Stavi taj paketic u sampon kako ti je receno,dobro ga zamotaj da ne dode u kontakt sa samponom i kada budes stavljao kofer,ciljaj na to da ga ubaciš među prvima i da ti bude negdje u sredini prtljažnog prostora i miran si..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Naam Van

pljuga2

Aktivan Član
23.10.2012
111
5
0
36
u kurton pa u supak il nasuho nako :ludakhhahahahahahah
il nek ti neko prenese za 500 e hahahaahahahhahaa
 
14.12.2012
6
1
0
31
matori opusti se ja sam preneo 20g na eskurziju preko madjarske grane de su ****** mamu drotovi :D ispekao sam kuci celo pile stavio vutru u kondom gurno u dupe od pileta zamoto sve u foliju da bude toplo i drzo u busu kao hranu i to je to jos smo ja i drug motali u busu i na stajanju pusili zezanje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Naam Van

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Nije kontradiktorno, povezano, ali ne i suprotnosti. Time objasnjavam ono sa vrecicama. Mozes stavit u vrecicu vutru, pas ju nece odma nanjusit vec tek kad miris lagano krene izlazit kroz nju.

Mozda i jesi u pravu za isp, nisam sto posto siguran. Shvacam da oni mogu to filtrirat, vidit koja je kolicina, kud i kamo, al da nekog prate sta pise je protu ustavno, sad ak ce neko svojom rukom, mozda :/

EDIT: Sad sam mal istrazio i vidim da stvarno mogu. Nesvidja mi se to, djubrad...
EDIT2: Sto bi znacilo da oni lagano mogu bilo kog od nas, pogotovo growere lako trackat...
 
01.09.2012
8
1
1
30
Ludi Dim-e legendo,zasto da drotovi prakticiraju nase boxeve preko granice a to da ih ima ovdje u to uopce ne sumnjam..samo nas citaju i cekaju.....
 
14.12.2012
39
9
8
31
Ovako, prvo da se zahvalim na sve one koji su mi odgovorili :)
sad jos nesto, pa trebalo bi da je to to sto zelim da pitam :D

Posto ja zelim da to namotam u foliju ovo ono, da skroz stegnem lepo, i da gurnem nekome ispred mene pod stolicu ili nzm videcu nekako, ili negde na sasvim drugo mesto u autobusu gde nece biti povezano samnom, znaci to smestin negde, i evo nemam srecu u uhvate to, dali ima nekakvih sanasa posto nece se niko javiti, a ja pa najmanje da je to moje, dali ima sanse da uzimaju otisoci(otpecatoci) ?
odakle znam, sve se moze desiti :) I koliko mi je pameto da to odradim :)

I, da, cackao sam po forumu jer sam tek sada doso do vremena da procackam sta sve ima na njega, i naletio sam na nesto...

Stond je napisao(la):
E burazeru sto se tice granice ja sam moglo bi se rec iskusan :) :)
Clan sam folklora i cesto putujemo , eo npr. par puta sam sa ekipicom sa folk-a nosio vutru preko grane, narocito Bugarska, Turska tu mozes lagano niko niti gleda niti proverava. Za madjarsku nisam siguran ali msm da je i tamo ok.

Kaze lik da preko granice za bugarska lagano mozes proci, jel ima jos neki ko je presao bugarsku granicu i je poneso snjim vutra, i da javi tu kako je prosao :)
 
21.04.2013
8
0
0
36
nox1cous je napisao(la):
Skeneri ti nemogu travu otkrit. Problem su kerovi, kojih rijetko kad ima. Stavi tako kako si reko, stavi taj najloncic sa travom 5 minuta prije granice u sampon ili bilo koji drugi medij i ni ker nece moc nanjusit :)
pročitao sam na nekom američkom forumu da zapakuješ par dana prije i da očistiš bocu od šampona u koju si stavio da nebi kerovi nanjušili
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
U sta god da stavis kerovi nanjuse...mozes da pakujes i u tecnosti (sampone, sokove, rezervoar sa benzinom) ker je ker i zato se koristi je moze da nadje travu, eksploziv ili sta je vec treniran da nadje...

zapakuješ par dana prije
to je jako pogresno... materijali su porozni i u bilo sta da upakujes miris ce izaci, samo je pitanje vremena. Tako da je bolje odma pred put da stavis u sampon ili gde vec jer onda miris ima manje vremena da izadje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
lol.

po meni je taka debilana nositi preko granice bilo sta... neznam zasto ljudi vole taj neki osjecaj da ti adrenalin znoj pumpa bezveze za 3 grama trave...

ajd da ides po dop u zikri nebi ti po rijeci covjek rekao da ti se tijelo raspada a snjura ti je preko...

ali travu?! nema smisla...

i cekaj samo malo, ti si se registriro tu na forum da postavis ovakvo pitanje...

imas li ti zivot druze? ili si njuskalo ovdje nekakvo?!

ljudi pazite se u zadnje vrijeme se neki registriraju na forum samo da bi prikupljali informacije, a to mi se ne svidja...

pogotovo pvt, otici ce nam g shopovi u ku... ako budemo svima sve odgovarali...

na kraju ti mu pomognes, on ne naruci sjeme a saznao je ime g shopa, znaci niti je dnevnik otvorio niti nista...

dali je jos nekome ovako sta sumnjivo ili mene peru paranoje hehhe :)

zamisli da te neko unajmi da njuskas i kopas po forumima i da je to tvoj posao za koji imas legalno placu ... omg... :)
svi se raspituju naveliko a dnevnika nigdje na vidiku... to moze biti i dobro i lose ;)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Moje misljenje je da je svako pomaganje savjetima kako prenijeti preko granice lagano kazneno djelo...

Nisu to paranoje vec realnost koju svi podcjenjujemo pogotovo ako opletemo... :)

sto se mene tice nosi ali zbuxaj dobro i nemoj da ti postane praxa...

bolje ti je tamo se pocastiti i ako moras nositi nosi toliko za osobnu upotrebu nikad kolicinu...

toliko i pozdrav.
 

Biohemicar

Aktivan Član
03.12.2012
42
1
8
30
To je brate mala kolicina. Mozes staviti bas bilo gdje u stvari(prtljag).. Glupo je to sto pisete ovuda po forumu za stekove jer ima razno raznih likova ovde.. Bolje je da te savjete ostavite za PM nego ovako javno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Naam Van
27.01.2011
2
0
1
30
izvinjavam se sto opet nacinjem staru temu, al bolje je no da otvaram novi topic zbog jednog pitanja a i mislim da bi trebalo odje to :D
nikad nisam letio avionom do sad, treba da idem u ponedeljak, a ponio bih nekih 10 grama najvise...pa me zanima kakva je kontrola na aerodromima, sa onim rentgenima i cudima...
ako neko od vas ima iskustva, samo ocu da znam ima li pasa, pretresa i slicno? tj na koje sve nacine mi mogu nac...
ako stavim u kofer, recimo u dzep od nekog duksa ili tako nesto npr, oce li to vidjet na rentgenu ili moze i tako ?
 
12.01.2014
21
19
3
Ovisi gdje putuješ,,ja sam prenio peticu bez problema, zavuko u gaće i i miran,,letio sam iz CG u Srbiju,,nebi trebalo bit pretresa osim ako nemaš neku jaču crnu mrlju u životu,onda postoji mogućnost da te malo izdvoje sa strane mada kažem ti trebo bi bit počinitelj nekog baš teškog kaznenog djela,,ovako jednostavno se samo ponašaš ko obični putnik, pokažeš putovnicu, drot prelista malo i završena priča..što se tiče pasa provjereno ti mogu reć(jer znam dosta ekipe koja radi po aerodromu) da se oni uglavnom nalaze u sortirnici/izdavanju prtljage znači mjestima gdje prolaze torbe i koferi, i ti su psi obično dresirani za pronalazak eksploziva,,ovi što njuše droge se dovode po potrebi( neke dojave i slično) i pse skoro nikad nisam vidio po koridorima kojima se kreću putnici(sem jednom u jednoj dalekoj azijskoj državi)..tako da po meni ti je to najbolje dobro zbit u suke pa pod j***..