Preko granice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2014
267
230
43
Mi smo prosle godine bukvalno dobili na poklon pravu grcku domacicu na plazi koja pripada Mediterranean Village-u. Bili smo u devetom mesecu i proveli na toj plazi dvadesetak dana tako da smo se sprijateljili sa barmenom koji nas je snabdeo u takvoj kolicini da nas je bilo sramota. Ali to su bili posebni momenti jer vec tada nije bilo gotovo nikoga od gostiju tako da smo sa njim i ostalim osobljem provodili sate i dane u razgovoru (svi listom govore perfektno engleski). E sad ono sto smo culi od njega, a vezano za crnce je sledece: travu dogovaras na plazi preko dana, jer tada crnci i nadiru po plazama sa svih strana nudeci kojekakve gluposti na prodaju. Trava se prodaje i oko diskoteke u blizini crkve na glavnom trgu (ako se to moze nazvati trgom), ali tamo ima vise policije nego dilera tako da je preporuka bila: izbegavati takva mesta za nabavku.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Eskobar druze nista u zivotu nije sigurno pa ni to..ali sam u predhodnim postovima objasnila gde se moze nabaviti..u centru kod crkve neznam ima zaista puno policije u tom delu ,najsigurniji deo ti je kod crnaca koji prodaju na ulicama sve i svasta i sve do tih diskoteka koji drze albanci..taj deo se nepreporucuje turistima da idu tamo jer se ti afrikanci i albanci obracunavaju kad su hebiga konkurencija jedni drugima..to je to ne znam sta vise ti treba od informacija jedini imena tih afrikanaca i albanaca hebiga..:)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Sada odo u Svicarsku na 2mjeseca, jest da imam biljcice ovdje, ali sta im Bog da, i bas razmisljam kako bi bilo lijepo ponijet malo gebire, al prpa mi brale nema sanse da cu :spcartmanmad:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa nisi lud u švicu nosit bilje. Ak ideš u kanton Bern tamo je dozvoljeno i saditi par komada po osobi, pa moš lako naći. Ja sam prije 2 godine bio u Thunu na proljeće i da vidiš kako je balkon grow tamo popularan ;)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Idem u Zurich, pa vidjet cemo dal ce se sta nac, ak se nadje bit ce objavljeno na sta se pusi, a volio bi koju menku ulovit al mi i to prpa vratit :spcartmanmad:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
uvijek kad sam pusio nesto iz svicarske bilo je to sa ulice, ali i sa imenom i uvijek sam znao sta pusim....tako da nemoras se za svicarsku brinut :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hejzoni
19.07.2014
1
0
0
E ljudi da se ja ubacim ovde sa jednim pitanjem. Prelistah ceo forum malopre na ovu temu xD znaci ne trazim da mi kazete nacin kako da prensem travu preko granice ili tako nesto, samo me zanima jel se nekom desilo da kad ide za grcku bude nesto? idem za grcku busom, preko agencije i ne planiram nesto mnogo, oko 4-5 grama maksimum. Snasao bih se gde cu da stavim, samo me zanima jel se desilo nekom nekad da najebe i kakve su kontrole ove godine? ja isao u grcku 5-6 puta, nijednom nisam video ni kera ni nista. a i ovako gde god da sam putovao nikad nista nije bilo, ali nikad nisam nista ni nosio. nego, da se vratimo mi na temu, znaci grcka, makedonija i to, koje su sanse?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
to ti je teško za odgovoriti,jer nisu uvijek isti kriteriji na granicama što se tiče pregleda vozila i osoba...može se dogoditi X puta da pređeš granicu bez problema,i baš onaj jedan puta ti se može dogoditi da je neka dojava,kontrola,inspekcija ili nešto deseto na granici,pa da skidaju sve do gola i rastavljaju aute sa strane...
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Uvek su ti sanse pola pola,na koju god da granicu ides..:) ali ti nebih preporucila da to radis ,pogotovo za Grcku jer su tamo bas rigorozni zakoni po tom pitanju..batali ti to ,i verujem da ces se ti snaci tamo i nabaviti da dimis..:)