Prepustena sama sebi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Mentorski kutak,mentor Power Seed,tamo sam objavio slicice.Pogledajte kako to izgleda,a sve ostalo imam,i mislim da cu uspjeti. :)
 

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
TEBWCmB.jpg


Power ti je rekao da ih presadis,ali ti ih i dalje pustas u toj kanti. Otvorio si dnevnik,a tesko ti je staviti sliku?
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ljudi moji ja sam zasadio ovo kod dede na selu,sad od pocetka juna sam na odmoru i bicu kod njih 3 mjeseca.Cim stignem poklanjam im punu paznju,od tog trenutka nisu vise prepustene same sebi.Zbog toga mi vi svi trebate,da pravovremenim mjerama omogucim biljkama da koliko toliko uspiju.Da me posavjetujete sta i kako i kad da radim,a ne da me kritikujete ovdje.Hocu da nadoknadim propusteno,i za to mi trebaju vasa uputstva a ne napadi na mene :) O tome se radi. Cim stignem presadicu ih,zatim slikati i postaviti slike ovdje da imate uvid.Kod mene je klima ok,sunce imaju,kise je bilo,zaista ocekujem da budu barem sve zive i zdrave,a ako ne i da su znacajno napredovale.Odmotavati korijenje ne smijem,ali ce sa sve ovom zemljom zavrsiti u vrhunski pripremljen sajt.I recite mi kako izgledaju na ovoj slici,jesu li ok :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo and šaran

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
ja sam mislio da je to puno vece
zasto nebi smio odmotavat korjenje....ovo se moze presaditi bez problema.
neznam...ak ti svi velimo da presadis a ti neces. kak da ti onda pomognemo? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
nepresadjuj edino aako ako sve fem.nisam u tijeku,neznam kolikio je biljoza u shemi,kad rsimo dobijes 2 žene omda u duplo veci pot,mada se mizjsci mogu prepoznst,tlko ima iskustva,ja pomalo zaboravljam hehe
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Kako to da izvedem,da totalno maknem zemlju sa njih i da ih ponovo vracam u zemlju,STA AKO MI SE OSUSEEEE :'(
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
objasnio sam ti vec gore negde...al ne moras se sa vodom zafrkavat. a i mozes ako oces. (ispiranje sa vodom)
sve izvadi van i makni svu zemlju sa njih...samo oprezno kad dodjes do biljaka da ne pocupas korjenje.

i da...ponovo vratis u zemlju ali jednu po jednu u zasebne posude.
nece ti se nista osusit. osim ako ne polomis svo korjenje...
 

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
Samo zali zemlju i polako izvlaci biljke,ja sam bez problema presadjivao biljke takve velicine. Napravi to sto prije,najbolje bi bilo da ih vec sutra presadis. I manje biljke trebaju malo vise paznje. Gore sam ti naveo ostale korake,pa se drzi njih i nece biti problema!
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Sjutra nista buraz,strikno prvog jula.Vidjecu na licu mjesta

tj juna,pardon,1 juna cu biti kod njih
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Braco,u nedelju presadjujem iz kante :-D . Interesuje me sta uraditi posle presadjivanja.? Treba li djybriti,na raspolaganju mi je kravlje i kokosije djubrivo(rastvorio bih ga y vodi,tako baka radi sa cvijecem),i kada je uopste najbolji period za djubrenje,ima li to efekta,ili da uzimam onu prehranu za cvijece,pa da prskam po listovima.Zelim da pomognem sve sto mogu biljkama da bi kasnije bile kvalitetan dim.Svaki savjet u tom pravcu je dobrodosao
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
presadujes ih u zemlju il u posude? mozes gnojiti ako hoces, neznam kako to ide sa zivotinjskim gnojem, ali ako naides na plantelu kupi to gnojivo, zelena ze vege i crvena za cvjetanje..mislim da je to sigurnije od zivotinjskog gnojiva ako bas nisi iskusan,, poz

o gnojivima..
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Presadjujem u zemlju,a gnojivo rastvoreno u vodi je najbezbjednija varijanta,ne moze da sprzi biljke.To znam,baba tako radi a ako nadjem i ovu plantelu rokam je.Nego me interesuje koje vise odgovara kanabisu,kravlje ili kokosije,i moze li da se pretjera sa djubrenjem.Ako bi mocni POWER SEED mogao da se oglasi sa konkretnim info,a ne zafrkancijama :-D Za jednog vutragenjosa mnogo je ozbiljan,i strog :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
a sta je tu zafrkancija, 19 maja si rekao da presadjujes prvog juna i tacan si ko sat. mislim da je kokosije sasvim ok, ali dugo vec ne koristim stajska djubriva pa necu da navijam za ovo ili ono, javice se neko sa svezijim iskustvom, samo ti njih prvo presadi, neces gnojiti istog dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.