Prepustena sama sebi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
........a u međuvremenu malo prolistaj forum :read: ........da ne pitaš to kaj pitaš....sve je več otkriveno i napisano ovdje samo treba čitat
dnevnike, vodiće, tuđa iskustva
Sretan grow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pop Art

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
pri presadjivanju samo im daj vode. za tjedan dana mozes krenuti sa kravljim koji je u biti univerzalan.
negdje 10 ili 15 jula se prebaci na koksji i drzi se njega do skidanja.
rastvore nek ti radi baka :dada .
naslov???

Prepustena sama sebi a na kraju ce ispast prava sponzorusa,mazena i pazena hehehehhe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Moze li kombinacija djubriva i ove recimo plantele nesto da naskodi,ili vazi pravilo sto vise i raznovrsnije to bolje.I da li treba zastiti biljke nekim preparatom od vasi i buba,dakle djelovati preventivno,ili prskati necim samo ako se stetocine (ne daj Boze) pojave.Zdravo bili secer pili :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ma uzmi najbolje plantelu i po dozi deri, zelena za vege crvena za cvijet, ovako s nekim zivotinjskim gnojem lako zaebes ako neznas sta radis..a ovo sto se tice zastite mozes kako hoces, ja bi otrovima prskao tek kad dode do problema i ako to ostaje kao zadnja opcija, poz

edit: naravno, protiv puzeva je pametno zastiti prije nego dodu do biljki.. pepeo, bakrena zica i sl. (imas po forumu) dobro je i popisati se ili ostaviti malo ljudske kose za krupnije zivotinje, to ih drzi podalje
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Daj neki link da ne lutam,jer surfujem sa fona a tu nije tako pregledno.Tarzana za predsjednika,Power ostavka :)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Moram da vam kazem braco da sam ja Srbin.Zasto to kazem?Jer sam siguran da je i mocni Power Srbin,jer samo Srb moze Srba vako da ne podnosi :(
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Tarzanu zaista moram da uputim veliko HVALA : ) Tekst o bio pesticidima i gnojivima je fascinantan. Puzeve cu razjurit pepelom,a inace ne ocekujem ni njih ni bilo kakvu drugu zvjer.Jedina zvijer na mom sajtu cu biti ja:) Mjesto je totalna izolacija.Hvala i mocnom Poweru,osjecam da me nece prepustiti samog sebi.Ponovo se izvinjavam,ne bih da ispadnem neka primadona,ali sam informaticki duduk.Ne snalazim se sa kompovima,jos manje sa forumima,pa zato trazim ove linkove.Prvo cu objaviti slike biljki dok su u kanti,da vidite kakve su,a onda cu objaviti sliku da vidite kakvo im je okruzenje na mom sajtu.Negdje davno sam cuo da se biljke zalivaju slatkim mlijekom da bi kasnije imale jaci efekat :) Jeli to budalastina ili ima smisla,zna li ko???
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ma ludorija, vjeruj sto manje kompliciranja to bolje :D biljci je bitna voda, hrana (gnojivo) , sunceva svjetlost i da ju nista ne gricka :D i ako joj to pruzis bit ce hedova na jesen,,nista komplicirano to nije, cekamo slike.. evo ti link (klikni) i preko toga uploadas slike pa tu zaljepis thumbnail za forum, poz i sretno
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Braco,da vam se pohvalim da sam odradio posao :) Presadio sam travcice,dobro ih zalio,na syncu su tokom cijelog dana.Posto sam ih presadio malo su mi omlitavile,a veceras su bile potpuno uspravne.Dakle ok su :) Medjutim,nekih dva tri lista su se potpuno smezurala,a na nekima su se pojavile neke pjege.Trebam li da brinem,nadam se da ne.Kada se steknu uslovi izbacicu slike,da vidite.Mislim da sam odradio sve kako treba,prije nego sam ih "prepustio same sebi". Sta je presudno da odradim u narednom periodu
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
evo popravljao sam nesto,mrcio i jadio :( Dvije slike gdje su biljke u kanti sam slikao kad sam stigao,i na osnovu njih bih volio da mi kazete kako vam se cini,ide li ovo na dobro....Ima i slika sa sajta,presadio sam u vece posude.Dajte braco komentare,kritike,sugestije....ali ne na moje manevrisanje na ovom forumu,rekao sam da sam duduk,ali sam ipak evo ototalio.Power i Tarzan aki mogu da prokomentarisu,i svi ostali naravno :) :) Poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Sta ih nisi zasadio odma u zemlju, ovako ces morat jos jednom presadivat, a ni ovo nisi bas dobro uradio.Prvi put vidim nekog da je posadio u lavoru, ona u najmanjoj kantici ce se uskoro utopit barem tako izgleda, nadam se da si izbusio dobre rupe u kantama jer ce ti istrulit korjenje.Za sada kolko vidim samo ona iz prve kante s pocetka izgleda ok, presadi jednostavno u zemlju pa mozda bude sto od ovih drugih, za sada ove jako lose izgledaju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ognjenizmaj

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nesto mi je to kilavo uradjeno, ne znam zasto lavor, to je preplitko, korenu treba prostora... biljke su bile ok pre presadjivanja, al sad su nekako skenjane, moras sacekati da vidis sta si uradio, trebao si ih zasaditi dublje da ne moras vezivati i da ti se ne prelome ako bude vetra, al sad samo mozes cekati da vidis ishod akcije, naravno da bi bilo bolje da si ih zabio direkt u zemlju, no... ne kontam ni zasto u onoj posudi ima toliko vode, al nadam se da je to iscurelo inace ce biljka da ti krepa... napravi neki update za nedelju dana, tada ce se znati sta si napravio
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Rupe su ok,a sunce przi cio dan.Sada nisu skenjane,prije sam bio kod njih,ispravile su se potpuno,i vratila im se boja.I lavor i kante su 20 litara,mualim da je to ok,a izabrao sam posude zbog moguceg transfera biljaka,a i jednostavno lakse mi je da im odrzavam okruzenje urednim u posudi nego u zemlji.Nove slike za 7 dana,kada cu ponovo da ih zalijem i nadjubrim
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ah do djavovola :) A ja u lavor zasadio najbolju,tj najnapredniju! I ona se posle presadjivanja uopste nije bila smorila.Zao bi mi bilo da ovolikim stresiranjem od nje napravim muzjaka.Mislim da cu nju onda direktno u zemlju,baba je vec prokomentarisala kako joj nema nekih kanti i lavora :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.