Prepustena sama sebi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Stavicu fotku sjutra,zedna nije jer non stop lije kisa.Dobila je zalijevanje danas sa malo jacom dozom Cvetala. Druge dvije biljke vec znacajno napreduju,ali mi je ovu posebno zao jer je ona prva pokazala da je zenska. Zao mi je moju damuuu ;(
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Moja cura se malo oporavila.Ja licno mislim da je bio neki stres.Nema sta drugo,posjekao sam joj muzjaka i sjutra dan je bila sva skenjana,kao da je poparena a Listovi se skupili i oklembesili.Uostalom,pogledajte i ako ima nesto sto mogu da uradim i sto treba da uradim,recite.Obratite paznju na pozutjele listove,jeli ovo uobicajeno ili nesto vanredno

1.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Izgleda sve ok sa biljkom sad. Ovih par komada donjih fan listova kaj su zuti, to je sve ok. Osim ako mislis na nesto drugo sto se ne vidi na slici.
A ovo mi je ful interesantno nakon sta si posjeko muskog da je ova klonula....mozda kako je korjenje isprepleteno pa kad si capnuo muskog je njegov korijen ispustio nesto sto je utjecalo na zensku....to mi jedino pada na pamet :D vjerovatno nije al ko ce ga znat :D
Ne sjecam se jesi li ti to topirao ili nesto? da sad nejdem trazit gore
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja sam prvo probao muzjaka da iscupam,kao i svaku drugu. Medjutim,nikako nije moglo,mislim tj tvrdim da im se korijenje dolje spetljalo. E onda sam ja uzeo vocarske makaze i muskog posjekao u nivou zemlje,a ono malo sto je ostalo zatrpao zemljom. Sjutra dan je bila kao poparena,sva se skupila,kao kokos kad pokisne :D Ovu konkretno nijesam topirao,druge dvije jesam. Malo sam bio spor,inace da sam ovaj Cvetal nabavio ranije sad bi bile mnogo naprednije,posto napreduju drasticno brze od kada sam ga ukljucio. Vjerovatno da na ovim slikama sada ne djeluje strasno,ali vjerujte juce je bila na korak do kraja,cak sam je ja zamalo pocupao kad sam je vidio onako jadnu. Strpljen spasen :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Pa vidio sam sliku od jucer ;)
Sad mi je malo jasnije kad si napisao da si probao pocupat. Vjerovatno kad si cupao musku si pokidao korjenje zenske posto je dole to sve zapetljano ;) Nemoj to vise radit :D
Nemas kaj sad...pusti ju da se oporavlja i ako oces mozes ju topirat
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Sve dok ne pocne cvijetat mozes. Ak oces naravno :) Al si nekak sad mislim...ako si ju vec stresirao sa tim cupanjem, mozda ipak da ne topiras sad. Mozda da ti pametniji sugeriraju dal topirat il ne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero123

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ove moje tri su procvjetale,a ova koja je "ugrozena" je razvila solidne cvjetove,evo vec sedmicu dana. Topiranje otpada,jos tura cvetala i prelazim na plantelu.Interesuje me, ako biljke ranije procvjetaju,da li to znaci i da ranije zrijevaju???
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Evo da kazem da je poslednja studija koju su sproveli naucnici sa Berklija utvrdila da najjaci efekat THC-a na ljudski organizam ima kada se konzumira sa alkoholom(ko bi rekao :D). Dakle,u kombinaciji sa alkoholom,nas organizam prima maksimalnu kolicinu THC,koju inace ne bi mogao,jer se ukljucuju svi receptori. Naravoucenije,kada przite obavezno se pojite alkoholom(pivom),i eto vam Nirvane. Ja sada pijem,ali da przim nemam nista :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Poz svima :) evo jedan update. Biljke su visoke izmedju 120 i 180 çm,cvjetovi su bas debeli i onako dugacki :D Dakle,nije nista spektakularno,ali su sasvim ok. Bice dima dobrog nadam se. Imam pitanje,jesu li one bijele vlasi koje izbijaju iz cvjetova pocele da kafene zato sto je pocelo zrijevanje,ili zbog enormne kise koja pada ovih dana???
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Uhhh,orijentaciono kada mogu racunati da je vrijeme berbe?? Ove moje su malo unaprijed,da li ih mogu ubrati recimo 5 og oktobra,i ima li jos kakav nacin provjere,mimo mikroskopa
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Daj slike,da vidimo te ljepotice heheh,kad ti lisce pocne zutjet il odprilike uberi al nemoj dok je zeleni,jedan od rijetkih si koje nije plijesan/budj uhvatila pa bi fakat bilo glupo da poberes nezrwlo
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nema sanse da berem nezrelo,planirao sam negdje pocetkom oktobra,oko 10og. Kad budem u prilici slikacu,skrsio sam fon. Plijesni nema(ne daj Boze da je ima),listovi i cvjetovi su cisti,fina modro zelena boja,jedina promjena sto one bijele dlacice mijenjaju boju na kafeno,i to ne svaka.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Gospodo,koliko grama mogu da ocekujem od 130 kvalitetno razvijenih cvjetova??? Prije sam brojao,i samo sam uracunao ove kvalitetne,sitne i one koji su tek u povoju ne racunam :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.