Presađivalje u cvjetanju- da ili ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.08.2013
93
159
33
36
hvala drugari....sad baš čitam,pa se malo bunim oko ovog presadjivanja u veće saksije...kaže: " Kada biljka udje
u fazu cvetanja,njen vegetativni
period je gotov i ona nece vise rasti
(mozda koji cm ali nista
znacajno).Svu energiju ce usmeriti na
cvet."...????? mada ja sam ih stavio u manje,verovatno misli na one koje su u 25+L zemlje! m?:-o
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.242
258
54
Texas,USA
na pocetku cvetanja jos rastu biljke, sredinom cvetanja malo manje, proti kraju cvetanja skoro nista. Cvetanje je pocelo oko 20.9
tako da presadi u 18-25 litara velke posude, moze i u kante od jupola samo izbusi dole rupe da moze voda istec. Men su pocele cvetat 7 dana nazad i porasle su 50-60 cm i jos rastu. Regular sorte. Automatici su mi isto od pocetka cvetanja 18.9 , narasli za 30-40 cm do sada. Sad automatici jako malo rastu. Visoki su 150 - 170 cm. Drukcije ja za regular i auto sorte upotrebljivam posude od 18l do 25 litara. Ako imas indor, onda imas posude velke tolko koliko ti box omogucava.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.177
398
42
Tacna
Koje pitanje bijaše uopće? Ja vidim upitnik na kraju rečenice koja nije upitna i vidim zoom slike neke biljke al neznam šta bi ti s njom. Ako se još vrtiš oko presađivanja, kako ti tko može reći na osnovu slika cvijeta biljke. Moraš staviti sliku cijele biljke i posude u kojoj je posađena a ne dva lista i neki cvjetak. Da ti odmah velim, ako biljka ne pokazuje nedostatke, napreduje u cvjetanju, a nije višlja od metar kao što kažeš zašto bi je onda presađivao i riskirao stres.?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero123

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.473
3.198
Bekaa Valley
Gandzoslav1987 je napisao(la):
.......niko ništa?

chill ti je odgovorio jos pre postavljanja fotki, sta nije jasno:

CilI je napisao(la):
moze, samo kad ti je zemlja u posudama suha, presadis u vece i zalij.
CilI je napisao(la):
ti samo presadi kako sam ti napisao pa nema problema. Supstrat-zemlja prije
presadivanja mora biti suva. Ne zaboravi to. One nece ni osjetiti da si jih presadio.
CilI je napisao(la):
... tako da presadi u 18-25 litara velke posude, moze i u kante od jupola samo izbusi dole rupe da moze voda istec...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
02.08.2013
93
159
33
36
ufffff....P.A.R.A.N.O.J.A!!! Baš sam u flešu,daj pomognite drugari...:-# Na sajt idem zadnja 2dana,ako mi verujete 20puta za ta 2dana su leteli helikopteri....udaljim se sa sajta jedno pola km, i gledam...prodju iznad i skrenu,pa opet,i opet!? :-S Pitanje glasi!...Da li da poberem moje devojke za nekih 3-4dana? Da li će biti dosta slabija(thc)? Odlepicu ako padnu(mada...bolje one nego ja!)..auuu...prso sam! ;-)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.177
398
42
Tacna
Ma daj, kakve paranoje, pa nemaš plantažu. samo opušteno, prste k sebi i ne diraj ih. I ne forsiraj stalne odlaske na sajt, jednom u 7 dana sasvim dovoljno.
 
02.08.2013
93
159
33
36
HELP HELP HELP! Imam pitanje,da li je moguće da posle mesec ipo dana cvetanja biljka pokaže da je hemafrodit??? Buni me jer imam 2/10 na kojima vidim da imaju semenke ali ne mogu da razlikujem usrane hemafrodite!:mad: Čitam ovde po forumu dnevnike i dnevnike i ne uspevam da provalim kako kažete ljudima da je hermic...sutra slike,samo mi recite sa li je moguće?
....evo slike...

http://imageshack.us/f/580/53d1.jpg/
http://imageshack.us/photo/photo/541/j22u.jpg/
http://imageshack.us/photo/photo/209/wv46.jpg/
 
02.08.2013
93
159
33
36
Izvini brate...preko fona sam na forumu pa copy-paste i ubacivanje slika nije baš najbolje rešenje!...a za citiranje je bilo jedino moguće da napišem šta hoću....hvala na odgovoru,neću da te smaram više!