Prijateljstvo-Rijeka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Awakening je napisao(la):
Ovo ljeto se mozda i uzgoj ostvari samo jos moram malo razmotrit gdje.Zanima me crtanje,znam crtat nekad kad mi dode inspiracija,dosta me zanimaju biljke tako da se tim bavim doma i u tome uzivam...sad cu uskoro moci uzgajati povrce u vrtu u jednom mjestu blizu Ri tako da se tome veselim,volim prirodu i volim setat po prirodi,volim slusat muziku i citat.Ima stvari koje me zanimaju i u kojima uzivam,bar je to ok.Ma bit ce ok,samo nesmijem odustat.Evo kako Janis Joplin kaze u jednoj od pjesama:
One of these mornings you're gonna rise,rise up singing you're gonna spread your wings,child and take,take to the sky lord,the sky
To me inspiriralo :)

Meni ovo sve skupa smrdi...možda grješim,ali nešto mi se čini kao priča za retardirane ;)
Prvo netko sa 19g. ovako ne razmišlja..ponaša se "normalno",znači visi na Warcraftu,cuga što mu dođe pod ruku,mazne trebu kad uleti,od biljaka ga zanimaju isključivo one koje imaju opojno djelovanje(a ne povrće),skoro nevjerovatno da sluša Janis Joplin, itd.
Teško ti se uključivati u kontakte s ljudima,a preko foruma tražiš društvo!?! Voliš zapalit jer ti pomogne kod anksioznosti,a ne uzgajaš određene malobrojne sorte koje pomažu kod takvog stanja,dok većina drugih,pogotovo onih koje se dilaju po Balkanu su uglavnom paničarke i ne da ti shebu mozak,nego te uvale u paranoju samo tako!! Ja imam poremećaj te vrste i točno znam koju pripremu imam napraviti da bi zapalio neku bijelu sortu,a o nekoj tripy sativi da ne pišem...
Možda je ovo samo plod moje mašte i ako sam u krivu nemoj se ljutiti...Ne znam što misle tvoji sugrađani,ali mislim da nije trenutak za druženje ;)
Budi na forumu,čitaj,piši,radi sve ono što ti dozvoljavaju pravila foruma,i bit će ti sasvim ok!
Na koncu,s nekim ljudima ćeš ostvariti jako dobar kontakt,i neće ti biti presudno to što ne znaš kako izgleda uživo,jer to i nije toliko bitno.
Ovo je virtualan svijet koji je sastavljen od ljudi od krvi,mesa i marihuane :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
20.05.2014
2
7
0
Mene su rijeci te pjesme podsjetile da cu se jedan dan oslobodit strahova i da cu izac iz kukuljice u kojoj sam vec jako dugo.Krila me asociraju na slobodu.Da,istina je to vezano za tehnologiju ali ja se jako malo koristim facebookom i ne igram igrice tako da...
Pozdrav i tebi zlavjestica :D i iskreno ti zelim da se i ti oslobodis toga ako te to muci
 
20.05.2014
2
7
0
Nisu svi ljudi isti,ne zanimaju me iste stvari koje zanimaju moje vrsnjake ...Puno ljudi mi kaze da nisam nimalo slican svojim vrsnjacima.Da,tesko mi se ukljucivati u kontakte i tesko mi je komunicirati sa ljudima,Pokusavam pronaci neko drustvo preko foruma jer uzivo cu jos teze upoznati nekoga posto uopce ne izlazim u kafice ili na neke zabave gdje bi mogao nekoga upoznati a i puno je lakse nekog preko foruma pitat ako je za druzenje nego poceti razgovarati sa nekim uzivo na licu mjesta i pitat dali bi se druzio...nemogu ni zamislit kako bi to pitao nekoga uzivo samo tako,bilo bi jako tesko.Nisam dosada uzgajao jer zivim u gradu i neznam neki prostor gdje bi to mogao napraviti a doma nisam mogao uzgajati.Dosta puta sam imao priliku pusiti kvalitetnu travu iz indije i ta mi nije stvarala paniku dok naravno ova trava koju dilaju po gradu nije svaka dobra i nedavno sam pusio neku koja me bas bacila u bed...Ovisi,zna se nac dobra trava koja mi odgovara i ne stvara mi paranoju.Sto se tice toga da mi se netko javi za druzenje,to vise ni ne ocekujem jer kuzim kakva je situacija i razumijem vas sto vam nije do nalazenja sa nekim nepoznatim tko se tek registrirao na forum.Tesko se ja naljutim na nekoga,sve je ok :smoke18:
 
14.04.2014
38
74
18
Awakening prijatelju ja sam novi na forumu i na njega sam se rego iskljucivo zato jer sam poco raditi prvi put svoju vutru i saditi. Pusim vec 10 godina redovito. Vjeruj mi da su mi mnogi rekli da neidem tu jer kako se mogu ja regat moze se regat neki drot i isto tako ispitivati o svemu i svacemu a pogotovo kad neko nov doleti i prva mu je ajmo se upoznat. Nekazem da si drot al ja sam imo dilemu veliku dal se upce regat na forum jer kako sto rekoh sta ja znam ko sjedi s druge strane a svako malo obrazovaniji sto se kompa tice moze nac od kud je nesto stiglo kao npr slika prema tome ja se nadam da kuzis sta ti zelim rec.

A sto se tice tvog problema kako imas mjesto za saditi blizu Rijeke pomidore tako isto mozes i 2 3 biljke za svoje potrebe i to vutre koja ti pase i zajebi kompjuter i druzenje ovakvo van izadji i pazi se samo plavih andjela jer u Ri su zajebani ;)
 
20.05.2014
2
7
0
Razumijem sta hoces rec.Ma na tom prostoru nemogu sadit jer ima tamo susjeda i sve se vidi,prostor je otvoren skroz...vjerovatno cu posadit negdje u sumi sad kad cu biti tamo.Posadio bi i prije samo nisam imao prilike dolazit u to mjesto blizu ri,bio sam stalno u gradu a tamo nisam nigdje mogao.
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Riječani. Ima tko da je mjerio ph vode iz špine ili ako ima tko ph metar pa da izmeri i napiše mi. Hvala