Problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.12.2013
0
0
0
Ja imam po meni mnogo gadan problem,zatoo sto kad sam poceo da pusim bilo mi je ekstra i sve to,ali vremenom sam poceo nekako da se menjam i drugacije da razmisljam kad se neko smeje ja se tripujem da se meni smeje ili kad se navarim u drustvi razmisljam da neko ne dodje da nas smara ili tako nesto,a moram da priznam ne radim nista samo se izlezavam sad sam u tripu da treba prestati pusiti a na neki nacin necu da prestanem ne znam sta da radim...
 

Gagiba

Aktivan Član
Hmmm...dal' da bacimo jednu licitaciju za godine?? ;)

Sinovac, ako pušiš tri meseca pa sad počela da te radi povremeno paranoja, onda je u redu, nije ti ništa, a ako variš petnaestak godina pa te sad to stiže...onda odmori malo od pušenja... ;)

Inače to da ti se neko smeje kad si navaren uopšte nije trip, stvarno ti se smeje, još ako si totalno razvaljen onda ide totalno smejanje! :D

Ja zato strogo pazim sa kim pušim...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa da vam pravo velim ja i nakon ovih silnih godina duvanja, skoro dva desetljeća i dalje imam neke stvari koje nevolim raditi naduvan. Nazvali vi to paranojom ili nekim drugim nazivom, al vjerujem da je to sve od osobe do osobe. Ja na primjer kad sam napušen ne javljam se na telefon čak i da znam tko me zove. Ne javljam se jer mi se jednostavno nevode telefonski razgovori. Kad sam napušen nevolim biti u nepoznatom ili manje poznatom društvu, kad nisam napušen iznimno sam komunikativna osoba, a kad se navarim moja komunikacija pada faktički na nulu. I ono što je bitno kad duvam s nepoznatim ljudima nemogu se opustiti. Tako da to nije nikakva paranoja to je jednostavno tako i nemoš to mijenjati. Netko jednostavno kad se navari samo melje a meni se samo vrti po glavi da kak netko može mljeti navaren tako, kako mu se da samo tupiti zube u takvom blagostanju.
 

Gagiba

Aktivan Član
Postoji jedna vrsta nad-veze koja se ostvaruje prilikom komunikacije grupe ljudi pod vutrom.

E sad tu vezu i jeste i nije jednostavno održavati tako da svi mogu da budu uključeni u nju. Dosta zavisi od iskustva članova grupe. Ukoliko ima neko iskusniji, ko poznaje sve i ima sposobnost da održava grupu kompaktnom, onda druženje često može biti jako intenzivno, sa napadima smeha i sličnim situacijama.

Zanimljve su generalno te relacije... :)

@No Joke

1000 komentar. Sve neki jubileji... :)

A što se tiče varenja sa nepoznatima ja skoro pod obavezno održim kratak strejt govor, čisto da se lakše prepoznamo kasnije kad se navarimo!! ;)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Ah.. hahah.. znan tocno o cemu pricas no joke.. ka da o sebi citan.. :)

Ali ipak, skuzila san da je zabavno nekad zapalit, naci se u malo manje poznatom okruzenju sa ljudima koje znas-neznas, i trudit se biti normalan.. hahaha..sve ulagano, fina cakulica, a ti ka sunka i niko nekuzi.. :) to uopce nije tesko koliko se cini.. :) sve se moze kad se hoce..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2 and No Joke

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
To te pritiska sto nista ne radis i samo se izlezavas, kako si sam reko, i pretpostavljam da pusis iz dosade pa kad se navaris te pukne savest. Probaj da zapalis posle ispunjenog dana: sredi sve obaveze, uradi nesto korisno za sebe, nauci sta treba da naucis (ako ides u skolu) pa onda uvece zapali da se opustis pa vidi ima li razlike. Po stoti put cu da ponovim: ako imas neki problem i pusis travu kao da zaboravis i pobegnes - neces. Samo je jos gore.
A to sto imas osecaj da ti se smeju je mozda tacno, imas likove koji ne umeju da se opuste nego su previse cool pa nadju nekog kao da zezaju. I ako je neko drk*dzija streit bice isto drk*dzija kad se navari.
I na kraju krajeva ako mislis da ti vutra smeta ili te koci u zivotu, ili ti ne odgovara u bilo kom pogledu - batali ili smanjuj. Meni je trava vikend akcija a desava se i da po mesec dva ne zapalim ako zbog obaveza ne mogu.

PS: znam da umem da ga tupim kod ovakvih tema ali samo pokusavam da pomognem pa mi progledajte kroz prste. A imam i dosta iskustva sa depresijom.
 

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
Ah,podsjeća na mladost.
davno je to bilo kad se gruvalo vani,iza birtije,u parku...
al istina je ima svakakvih ljudi.na nesreću više glupana
nego onih drugih.Tako je i došlo do toga da već godinama
isključivo duvka u svoja 4 zida,i odlično!

iako ovako društvo ko što ste vi tu nebi odbio :respect:
 
11.12.2013
37
13
0
Pa vidi kao i sto sam znas ima dosta vrsta marih.indika,sativa...a i medju sativ.ima razlike kako koja te radi,ja osobnom nemam tih tripova ali to verojatno od coveka do coveka osobno..a nisi navea to kaj dimis jel to tvoja kaj ti uzgajas ili je od nekog dilera,kao sto osobno znas da hebeni dileri prskaju svim i svacim misomorom. za pacove,raznim metamf.spidovima i ko zna kakvim sranjima...mozda ti je tu problem...
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Ehh.. nekazen da nema nigdi toga, al ode se neradi o tome sigurno.. da pusi prskanu vutricu.. najlakse je reci da je to.. a ja pusin ko zna koliko, pa san samo jedanput bila u doticaju sa istom.. i to se bas kuzilo jer je brutalno smrdila na kemiju.. nemoraju biti otrovi, speed, mogu biti i neke najobicnije tablete za smirenje ili tako nesto.. al to je sad druga prica..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Niti jedan diler ne šprica sa metamfetaminima i speedom, u to moš bit siguran. Njima nije u interesu špricati sa skupim preparatima. Ako špricaju to rade sa mišomorom, pesticidima i etanolom jer je to jeftino a njima je u interesu zarada a ne trošak.
Neke tripove kak vas većina veli ili halove još nisam doživio od vutre, vjerovatno jer pušim samo ono što ja uzgojim. Ako je nekom loše od vutre, ne vidim razloga zašto forsirati ako je riječ o rekreativnom pušenju. Meni ne paše alkohol pa ga ne pijem i nemam problema.
Jednostavan recep: Imaš problem sa vutrom, probaj popušiti nešta provijereno i kvalitetno, i dalje imaš problem, ostavi se vutre i svi sretni i zadovoljni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Pa dobro evo ja pušim već skoro 8 godina prilično konstantno, pa opet evo ovako kad su zimski dani mi se ne da ić van iz stana kad se nadimim, jednostavno hladno je vani i ne želim vidit ljude :D Ali recimo ljeti mi se super napljugat i brijat među ljudma na moru, to mi je odlično.

A to šta se tebi dešava je jednostavna paranoja od toga da drugi na tebe gledaju kao nekog glupana ili nešto. I nije to ništa, nov si u svijetu trave i s vremenom će to proć.

I jednostavan recept ti je da pušiš s ljudima koje znaš i koje znaju tebe, možda zvuči glupo ali ćeš se puno prije opustit s ovim prvima.

Neznam više, prenapušen sam za ovo :D
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ma nije to nikakav problem sve je to u glavi puno ljudi je bilo u takvim situacijama, bitno je da shvatis da su to sve gluposti i polako to srezes u korijenu, uhvatiti te misli-prepoznati (kao glupost)-eliminirat (i u trijeznom stanju a i kad si napusen),, i polako ali sigurno ce nestati, ne valja se posvecivati takvim mislima i dozvolit da te zbune, i na kraju krajeva upravljaju tvojim osjecajima i sve useru hh, samo opusteno i daj pozitivnim mislima malo vise paznje i prostora u svojoj glavi, sretno i poz!
 
11.12.2013
37
13
0
Pa vidi slazem se No joke sa tobom osobno da nece bas dileri prskat sa metam.ali vidi da neki hoce sa efedrinom prskat,jer osobno moj mladji brat je bio naleteo na to..i imao tih problema nije mogao spavat ni danju ni nocu i tih raznih tripova i glavobolja itd..kad sam dosa ja iz nizozemstva i vidio sto se desava nasa sam tog dilera i nahebao mu se majke unistio ga od batina i ako nije znao da je to moj brat jer sam dugo bia u nizozemstvu ali mi je tek tad reka sa kojim je smecem prskao da je bia efedrin...zato je uvek najbolje pusit svoju marih.naravno ako imas mogucnosti to napraviti...opet nemora znacit da je od toga ko sto kaze sativa diva,ali moj brat je imao slicnih problema...probaj smanjim kolicinama pa vidi kao sto ti reka i No joke ...