Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.12.2013
13
9
3
Tražio sam malo po forumu ali za sada ništa nisam našao, ako poruci nije mesto ovde slobodno brišite.
Imam problem sa konverzacijama koje su ranije čini mi se radile (ili mi je možda nalog ograničen u međuvremenu), pošto ne vidim nigde reply/dugme za odgovor na pristiglu poruku od drugog člana foruma. Neka pomoć?
 

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
344
3.643
143
Tražio sam malo po forumu ali za sada ništa nisam našao, ako poruci nije mesto ovde slobodno brišite.
Imam problem sa konverzacijama koje su ranije čini mi se radile (ili mi je možda nalog ograničen u međuvremenu), pošto ne vidim nigde reply/dugme za odgovor na pristiglu poruku od drugog člana foruma. Neka pomoć?
Moras imat 20 komentara da bi mogo odgovarati na privatne poruke. Kolko vidim imas ih 8, znaci jos 12 i moci ces odgovoriti :)
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.496
143
Zanimljivo izgleda na duckduckgo browseru. Kontam napušen da su mi poruke nekako završile u boci. I stišćem... ali iako nema ikone, poruke su ma praznom mjestu do boce
Screenshot_20201106-195517_DuckDuckGo.jpg

Edit: Unormalilo se. Ipak je ovo forum za fine, napušene ljude, a ne za tamo neke pijandure
 
Poslednja izmena: