Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
PowerSeed je napisao(la):
jedino jos srecem dosta duplih postova, sumnjam da je do korisnika, garant tu steka nesto
meni se desilo to kad su poceli problemi.
stvar je u tome kaj se nekad desi da kad stises "post" nakon upisanog teksta....to postanje traje i traje...i ide onaj "pjescani sat" nekad i do 10sec.
i onda ekipa misli da nije dobro stisla ili je nestrpljiva pa stisne ponovo ko ja. i eto 2-3 posta za redom.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
PowerSeed je napisao(la):
jedino jos srecem dosta duplih postova, sumnjam da je do korisnika, garant tu steka nesto
meni se desilo to kad su poceli problemi.
stvar je u tome kaj se nekad desi da kad stises "post" nakon upisanog teksta....to postanje traje i traje...i ide onaj "pjescani sat" nekad i do 10sec.
i onda ekipa misli da nije dobro stisla ili je nestrpljiva pa stisne ponovo ko ja. i eto 2-3 posta za redom.

edit: sori na duplom postu...al sam samo htio pokazat u cemu je problem (nisam citao, mozda je vec to otkriveno, pa sam ja sad otkrio toplu vodu) :D
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Moram priznatija nisam jučer navečer primijetio da je bilo što sporije, barem meni.
Nego tu sam da pitam ako neko zna zbog čega me neki put kad počnem pregledavat neke teme zna baciti na početnu?
Jel se još nekome slično dešava il je jednostavno do mog browsera (Firefox)?
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Zdravo ekipa,evo volela bih da se konsultujem sa vama evo o cemu se radi ...par puta mi se desilo kad sa mob telefona pisem neku poruku na forum da mi cesto izbrise dosta nekih slova koje napisem i posaljem u poruci..a imam i problem uci i na forum ,koci itd..a sa kompa nemam tih problema sa slovima ali opet zna da koci samo ulazak na forum,ali sve drugo na netu kad ulazim funkcionise...nisam plasljiva osoba niti paranoja,ali mi malo sve to cudno...pa reko mozda je jos neko imao slicnih problema...pozz..:)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
hahaha et svidjas se meni, a koliko vidim i ja tebi hahaha
nikakvo gej svidjanje :D hhahahaha
ne vidim ovdje u notifikacijama, vidim kad udjem u profil :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
04.04.2014
29
8
8
Ne znam događa li se još kome al često nemam mentorski kutak na početnoj, iako sam prijavljen. Pojavi se na sekundu i nestane :S

Riješeno, CCleaner i sve ok.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Meni nema novog sadržaja. Kad kliknem "Pogledaj novi sadržaj" piše mi da nije bilo aktivnosti, a jeste. Nisam prčkao po filterima niš tak da nije do mene. Jel netko zna "Đe zapelo" i jel itko drugi ima isti problema?