Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Neznam dal se razumijemo :)
Refresham forum i svijetli mi da ima nesto novo tamo.
Odem gore na Forum-New posts i veli mi da nema nista. A meni i dalje svijetli kao da ima nesto sto nisam procitao.

Mozda jedino da netko nes napise, pa onda obrise. Pa mi svijetli nesto novo a nema nist :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
2) Ne postoji mogućnost pretraživanja troslovnih skraćenica, LST, DWC i sl jer kaže da je search term prekratak... Obzirom da sam jedno vrijeme radila sa xenforo forum sustavom (po funkcionalnosti bih rekla da je on motor ovog foruma) znam da je moguće skinuti to ograničenje od 5 znakova koje je trenutno u funkciji.

Nadam se da je ovo sada sredjeno. A problem sto se nekome ne vidi search rijesim nadam se danas.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Evo i ja da prijavim.
Kod mene sve uredno. Logovao se ponovo,https nije precrtan,imam i search bar kad zumiram stranicu do 200%. (ranije to nije bilo)
Na 250% nestaje search bar,ali bude mala lupa. Preko toga nestaje i ona potpuno,ali sumnjam da neko ide preko toga. Eto.
:)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sada radi. Ovaj elasticsearch se gasi sa vremena na vreme pa ga moram rucno restartovat. Ce namjestim da server provjerava jel radi pa ce ga startat automatski. Al eto moze se desit da ponekad ne radi a zasto se gasi nemam pojma.