Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
ca je sad sa forumom, a bilo je do jucer sve normalno >.<

MPVq6xm.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz svima!! Naime imam problem sa editiranjem osobnih podataka. Unos za starosnu dob odnosno god rodjenja kad unesem i sacuvam promjene,nista se ne dogadja odnosno i dalje mi ne prikazuje dob!!? Molim jel se to moze kako rijesiti?? Hvala unaprijed.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Jel zna neko zasto mi ne dolazi mejl za neke pojedine teme na koje sam odavno pretplacen (hocu reci,pratim teme ali nema obavesti)

Mislim na ono obavestenje kad neko pise u toj temi? Skontao sam da mi ne dolazi ako se neko vreme ne pise na toj temi i onda kad upadnem na temu dodje iks mejlova da sam propustio toliko i toliko postova. Bas smarajuce.... :(
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ja isto imam osjecaj da se to desava, bas cu pratit bolje sljedecih dana.
znam isto tako da kad smo nedavno presli na novi izgled foruma da mi je jako puno subscription-a na teme maknuo forum pa sam ponovo kacio sve. srecom imam cjelu library linkova jer drzim sve u favoritsima sastrane.
lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
znam isto tako da kad smo nedavno presli na novi izgled foruma
Ja bas imam osjecaj da je sve od tada i pocelo to da se desava. I onda kad upadnem na tu temu tek onda mi kao pocnu dolaziti obavijesti o toj temi. A ove teme sto upadam svaki dan uredno stize mejl da ima nesto novo.

Sacekacemo Genju ili jos neko strucno lice da vidimo sta oni kazu.
:)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo i ja potpisujem za ovaj problem :)
Meni dosta obavjesti ne dolazi a zna to malo biti i nezgodno.
Recimo daš nekome neki savjet a on te pita još nešto u vezi istoga a tebi obavijest ne dolazi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Evo konkretno sta sam skontao. (ovo je samo jedan primjer)
U temi "Sta se slusa" skoro svaki dan neko nesto objavi. Ali ja,recimo,nisam nista na toj temi pisao danima,i nema mejla (cak nema ponekad ni na forumu obavijest) da je neko nesto tamo napisao.
Znaci,ako ja na nekoj temi aktivno ucestvujem onda stize mejl ali ako nista ne pisem jedno vrijeme nema nicega.