Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
cudno, a do neki dan sam ih uploado bez problema, prije par dana sam imo isti problem, nisam mogo i probam sutradan i sve ih uploada bez problema :fuck:
idem probat promjenit velicinu...

ne mogu editirat post, nije do velicine, nego izgleda do dimenzija, smanjio sam za 25% dimenzije i uspio sam uploadat
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Search definitvno ne radi kako treba vec ihahaj..
Koju god frazu da upisem, kaze da nije nasao. Pa nakon par minuta opet probam,pa nadje 2 teme, a ima ih vise..
Dok na guglu lepo sve pokazuje, znaci npr: "odvlazivac site:vutra.org" izbaci sve teme gde se pominje..
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Da ne ispadnu samo primedbe, hteo bih
nakon 2 meseca koriscenja foruma da pohvalim nacin na koji forum funkcionise.
U nekom svom licnom iskustvu od pocetka neta na ovim prostorima pa do danas ne bih mogao naci forum koji je ovako dobro moderisan, usmeren i dosledan u politici vodjenja.
Samo tako nastavite!
A Powera bi trebali cak i da placate koliko brzo i dobro moderise... bez zajebancije.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ovo za Powera potpisujem.... Da se covjeku odredi nekakva plata-plaća. Ali bez zeze. Svaka cast njemu i kapa do poda. Nikad do sada mi nije otkazao,kad god sam imao nesto.on je prvi na obaracu,i u vecini slucaja je u pravu. Moje misljene. Trebalo bi Genju pitati da napravimo takmicenje za najmoderatora. :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Sve to stoji... Ali lik je ovdje vise od cenera godina... :) Ipak treba dobrovoljno odvojiti vremena za sve twe likove koji hoce nesto da sade. A on to upravo i radi. I svaka mu cast na tome.


EDIT: Tek sad gledam koliku glupost sam provalio.... Rekao sam da bi bilo dobro napraviti takmicenje za najmoderatora.. Uzaludna borba,kad malo bolje promislim,jerBO ce ih u sustini Power uzeti u prednost bar za 50 kilometara. ( u najmanju ruku).

Da se ne lazemo,cijenim ja ovdje jos par gotivnih urednika,i moderatora,svaki na svoj nacin. Kao sto svako od njih uredjuje svoj reon,tako i ja razvrstavam modere... Nema neko da se ljuti. :p
 
Poslednja izmena:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Rekao sam da bi bilo dobro napraviti takmicenje za najmoderatora

Zar ne pise vec da je Super Moderator? I ne znam da li je to problem foruma ccc


Search definitvno ne radi kako treba vec ihahaj..
Koju god frazu da upisem, kaze da nije nasao. Pa nakon par minuta opet probam,pa nadje 2 teme, a ima ih vise..
Dok na guglu lepo sve pokazuje, znaci npr: "odvlazivac site:vutra.org" izbaci sve teme gde se pominje..

Ukoliko citas neku temu i uradis search on ce pretrazivat samo tu temu zato i nemas rezultata. Nemojte govorit ovo ne radi ako nemate tacno dje i kako ne radi koji search term itd...btw google je nula naspram naseg search koji je live i pretrazuje sve zivo (plus google loguje sav search sa tvoga kompa). Samo sto ovaj nas zasteka ponekad pa se treba restartovat al sredimo to vec nekako.
 
Poslednja izmena:

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Sori, u pravu si, search radi sa pocetne normalno.
Dok kada si u nekoj temi, treba odstiklirati sve opcije ispod fielda za keyword da bi pretrazio ceo forum.