Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Nije mi napisalo prvi put kad sam postao, sad vidim... ugl. obavjesti kada otvorim, pojavi mi se prozor kako bi se inace pojavio ali je prazan, taj prozor se pojavi na 2 sekunde i smanji se u prozor od jednog centimetra, ne vidim obavjesti nit išta, samo bijelo... obrisao sam cookies-e i sve ostalo sa CCleanerom, ali opet isto... bogeyman, prvi put mi nije post napisalo, nezz zašto :/
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ako ti se to dešava i neće otvoriti obavjesti samo desnim klikom miša na njih i "open link in new tab" i otvara ih ziher.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
No Joke, može ovo za novi prozor, hvala, a sad ću probati obrisati sve obavjesti pa ću vidit' šta će bit...

EDIT: evo može sad normalno, hvala ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Imam problem;

Kad hocu postat sliku sa predogledom mi napise:

Nije vam dozvoljeno koristiti tu ekstenziju slike na ovom forumu

Ne da mi na nikakav nacin, da postam slike sa predogledom. Probao sam sa manjom, nista.
Mogu stavit jedino direkt link, a onda je ogromna slika, sto mi se ne svidja.
Prvi put kad sam postao slike na forum, nisam imao problema. Drugi put mi je pocelo to radit.
nije ni od brovsera / postimage, shrani, itd./ svuda isto? ne da forum ?
ako neko zna, nek mi pomogne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Probao sam sa shrani.si, postimage.org, nece.
Napise mi na forumu, kad odgovaras na temu: Nije vam dozvoljeno koristiti tu ekstenziju slike na ovom forumu

Jako mi je bed.

kad sam radio novu temu o super topiranu, imao lepo napisano, stavljene slike i das objavi i ne ide. sjebalo mi jedan sat, da sam zamjenio linkove u direkt umesto sa predogledom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kad sam cekao odgovor od tebe, sam postao jednu sliku u temu slike brez komentara. Prije sam obriso zgodovino u firefoxu. Na postimage dao na predogled (2) i islo. Probacu sad na predogled (1) da vidim razliku.


Sere mi, jednu mi dalo postat, drugu mi nije..neznam sta zeza. opet napise:Nije vam dozvoljeno koristiti tu ekstenziju slike na ovom forumu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Nije baš problem al čisto informativno da priupitam. Tko su ovi Googlovi silni što vise po forumu?

ad6fPwF.jpg


Da, neki dan je onlajn bio Facebook, Google, Bing i Google mobile. Zuckerberg i ekipa se bacili u growere ili..?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
da ti laički objasnim... bot, robot, pauk, nazovi kako želiš... znači, kada netko posta novi post na forumu, oni to progutaju i prožvaču te je te stvari lakše naći putem googla ili neke druge tražilice :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and No Joke
21.04.2013
27
214
28
imam problem sa temama u Dnevniku uzgoja. kad uđem u bilo koji dnevnik pise mi da je tema zakljucana i nemogu napisat post, tako i u mojem dnevniku.
u ostalim djelovima foruma (npr. brutal offtopic) mi je normalno mogu pisat i sve, sad neznam jesam ja nešto zeznio ili?
oprostite ako je vec negdje pisano o ovome i ako pitam gluposti, ali volio bi nastavit sudjelovat u forumu
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Oops! Something went wrong!


[#CSTART-0]
There was an error connecting with the chat room. Please notify an administrator.



Edit: sad radi valjda moj bad.... :smoke18:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
vec duze vrijeme u 70% slucajeva kad se prikljucujem na vutru stavim nick i lozinku stisnem prikljuci i nista moram ponovo ponovit i onda me prilkjuci...znaci tek od drugog puta prihvati i dok me spaja pise neki error...ako netko zna o cemu je rijec bio bi zahvalan jer mi pocinje pomalo ici na onu stvar svaki put dvaput tipkat isto
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
m a n d o r je napisao(la):
Oops! Something went wrong!


[#CSTART-0]
There was an error connecting with the chat room. Please notify an administrator.



Edit: sad radi valjda moj bad.... :smoke18:

desilo se i meni isto danas i sto kaze VenloNL stisni f5 i problem solved :D

mario probaj da ocistis kolacice (coockies,cache,active logins etc...)