Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Kontam da će biti malo problema u početku, ali pričekajmo da Genjo kaže svoje. Za sada mora biti ovako, a uskoro će biti i na neko vrijeme zatvoren forum.
Eto toliko znam :) samo bez panike ;) sve će majstori Genjo i Kobaja namjestit :D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ok... ali..dali postoji neka moguchnost zakupa prostora na serveru..koji bi dugorochnije rjeshio probleme ovog tipa ??
mislim..ako je ovaj server 50€... dali bi se ishta moglo uchiniti po pitanju sigurnosti stabilnosti i dugovjechnosti ( da nema potrebe mjenjati servere svakih godinu dana )..kada bi se zakupio prostor na nekom serveru koji vishe koshta?
-pitam jer ..ne kuzhim se u to...a kontam da bi se lova fakat mogla prikupiti
nije drama ako forum ne radi par dana..ali..ako bi se time postigao vishi nivo sigurnosti...vjerujem kako nitno nebi puno razmishljao ..barem stalni chlanovi..i eto..5€ tam..20€ vamo..i skupila bi se lova ..hebemu..
+ to bi vjerojatno i olakshalo posao adminima..hebiga...ljudi volontiraju svoje vrijeme/znanje u ovaj forum i za sve nas...pa..ako je problem u 200-300€ dajte da pokushamo rijeshiti to.
ili..varijanta sa nekakvom aukcijom ili prodajom legalnih stvari..npr. svi imamo neshto opreme koju ne koristimo...mozhda netko ima nekakvu majicu ili knjigu koju bi dao za takvu akciju..mozhda i sponzori foruma malo da se isprse...itd...staviti nekakve skroz prihvatljive cijene..i eto...lova se skupi..vuk sit-ovca cijela..a sve za dobrobit foruma=svih nas..
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Dali netko slučajno zna kako odobriti taj certifikat za slike na androidu,koristim firefox.Vutragenjo je objasnio za windows pa sigurno može i na ovom a sve sam probala i nigdje nema te opcije
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@ tamara
evo ovako sam ja uspjela.
kliknes na slicicu .bilo koji avatar..drzhish malo dulje to i tada ti se otvori prozorcic u kojem ti se nudi da kopirash to..stisnesh to da zhelish kopirati
ui onda to iskopirash gore u address bar i kliknes enter/GO
tada ti se otvori ista ona stranica-kako je nesiguran ulaz bla bla.....postupish jednako kao shto si pri ulasku na forum..tj.dozvolish da se udje u to...
tada ti se otvori sama slika-avatar..
nakon toga idesh samo back ..i vratish se na stranicu foruma sa koje si kliknula sliku-avatar nekog od chlanova..sa sitnom razlikom - VIDE SE SVE SLIKE
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ovo da svaki clan da neku donaciju je izvrsna ideja, ja sam ZA .. vjerujem da bi odaziv bio velik pa samim time i iznos manji, puno je ljudi koji vole ovaj forum i spremni su izdvojiti neku svotu novca za njegovu sigurnost, neka admini nadu nesto super-ultra-turbo sigurno i skupit cemo :D ;) treba nesto uraditi po tom pitanju, poz
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
optimum bi bia bitcoin donacije ili paysafe card ili nesto slicno, di je malo teze uc u trag lovi odakle je dosla hehe
mali off na raspravicu iznad: mislin da ko god ne sadi komercijalno nego za vlastite svrhe moze bit siguran, inace bi nas dosta dobilo posjete doma i morali bi ic u "goste" hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.676
35.020
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Tarzan je napisao(la):
ovo da svaki clan da neku donaciju je izvrsna ideja, ja sam ZA .. vjerujem da bi odaziv bio velik pa samim time i iznos manji, puno je ljudi koji vole ovaj forum i spremni su izdvojiti neku svotu novca za njegovu sigurnost, neka admini nadu nesto super-ultra-turbo sigurno i skupit cemo :D ;) treba nesto uraditi po tom pitanju, poz
Meni je ovaj forum puno pomogo tako da se ja osjecam duzan.
Ja sam za :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and CilI

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
(OFFLINE) o yeah!
fel0sw.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI