Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nema starih privatnih poruka. Posto smo 3-4 puta pokusavali prebacit bazu a poruke su trajale po sat vremena da se prebace bas u zadnjem pokusaju odlucili smo da privatne poruke ne importujemo. Jbg ako neko ima bas nesto vazno mozda mozemo izvuci hehe nekako ako je bas bas vazno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
dakle ovako...
Ne znam poslat privatnu poruku. Odem na conversations i da ga hebeš, ne vidim nigdje za kliknit da započnem konverzaciju. Probao sam na tvoj profil, pa od tamo, al ne vidim nigdje za kliknut.
Prijašnji forum nije trpio znak "&" u nicku, pa gle sad kako to izgleda :D Na profilu ne vidim da mogu mjenjat. Nije hitno ni preterano bitno, samo mi blentavo ovako izgleda.
Ne vidim još neke stvari i upravo radi toga sam ti htio pisat privatnu.
Ajd javi se, da rešimo barem privatne, pa ćemo dalje lakše ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
Odes sa misom na kuvertu gore desno i u drop-down menu-u dole desno imas "start new coversation". Ne klikces nigdje.

Ja sam primjetio da se se Nick-ovi vratili na stare. Ak je neko mjenjao nick sad mu je stari.

...i jos nes...kaj svaki post mora proc autentifikaciju od admina?
Update-o sam dnevnik pa pise
This message is awaiting moderator approval, and is invisible to normal visitors.

Nije nis hica...znam da se radi na velko....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
ty4B0P4.jpg


meni to ovak izgleda za pisanje novih poruka.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Potpisa nema. Mozda budu neki mini ali u globalu mnogo se lakse cita kad nema potpisa. Vec ima zilion informacija u samom postu jos treba potpisi da remete koncept teksta. Svako ima svoj profil i tu moze svasta da stoji. Mislim da se moze mjenjat profil...customizovat ali to jos nijedan forum nije uspjesno odradio.

Sad je najbitnije da sklopim dje da ubacim sponzore jer ipak oni su omogucili da kupimo sve sto bilo potrebno da predjemo. Imamo i novog sponzora a mozda i neka nagradna igra koliko sam skapirao.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
Ma ni ne trebaju potpisi...barem kaj se mene tice. Makar, ako promjenim Style na onaj Plavi (default) se vide potpisi
Ne moze se ni titula mijenjat, Ako idem na "my account" javi mi gresku.

...lako za to sve...
ajd samo polako...i fala na trudu(za forum) ;)

HomeYour Account>
Vutra Organizacija - Error
You do not have permission to view this page or perform this action.
 

feforon1987

Aktivan Član
07.10.2014
85
47
18
Ne znam dal je ovo do mene ali nema veze malo me cijeli forum u zdrav mzak bijela pozadina kod slova itd..a u principu odem vidijet star dnevnik pa vidim :
ChvpIiO.png