Proguto sam i ne izlazi ni na jednu rupu hahaha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.12.2011
34
3
8
34
Pregledo sam forum par puta ali nisam našao nista slično ... uglavnom jučer smo bili vani i došli dva drota i ja sam u trenutku proguto ket ( nekih 3-4grama u plastičnoj vrečici) našli su nam grinder i drkali nas i đepirali al nis nisu našli ... stvar je da nakon toga nisam uspio ni ispovračat ni israt pa me zanima šta da radim ako ne izađe u roku par dana jer se to sigurno neće razgradit u meni hahaha
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
The head was too huge to come out :icon_lol:

Malo oftopičarim, ne znam, saznat ćeš već heehehe.
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Nisam siguran,ali mislim da bi to bilo jedino riješenje ako dođe do zatvora vidi ako dođe do nekih promjena,ali bolje takav zatvor nego onaj pravi haha :))
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
I jel izaslo.....hahaha.jel neko gledao film Up In Smoke???....tu su pusili travu koju je pas pojeo :)))
Ako neko nije obavezno Download i pogledati,nece se pokajati.
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
Ništa strašno. Plastiku će kiselina razgraditi i nju ćeš iskenjat. A vutru bi trebao osjetit :D :D i razradit će se također.
Pojeo sam jednom 4grama pralo me jako dugo i jakim efektima.. ali nije bilo zapakirano u vrećici hahahaha
Svakako javi što je bilo
pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
crobigg je napisao(la):
Ništa strašno. Plastiku će kiselina razgraditi i nju ćeš iskenjat. A vutru bi trebao osjetit :D :D i razradit će se također.
Pojeo sam jednom 4grama pralo me jako dugo i jakim efektima.. ali nije bilo zapakirano u vrećici hahahaha
Svakako javi što je bilo
pozz


ma ja mislim da ako pojedes vutra da neces nista osetiti zasto oseti se samo ako ima vatra i zagrije se onda nastupa taj efekat usprotivno mozes da jedes vutra kolko oces hight neces nikada biti ama uopce,
a ti sto si to pojeo bez brige nista ti se nemoze desiti smo jedi neka ljesna jela idi kenjaj i ako izadje zapakirana onda mozes probati da zarolas :))))
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
a šta da ti kažem drug.. ne lažem, 4 grama drito u želudac, nastupilo je 2 sata nakon ili sat vremena ne sjećam se ali pralo me... ovisi od osobe do osobe, mali sam mršav, nemam baš masnoća.. ko će ga znat :D... znaći suprotan sam nicku :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Lepo ti sad uradi ovako.Pojedeš jednu bananu,zaliješ sa čašom jogurta pa onda popiješ kafu,tanku,dobro zasladjenu i hladnu.I čekaš.Kad osetiš neko burgijanje u stomaku trk u WC i čekaj.Ima da izleti ko metak.Jes da ćeš morati malo da pročačkaš po sadržaju ali za 3-4 grama vredi...

E onda ima da pušite pravi šit... :)

Ajd pozdrav pa javi šta je bilo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
tako sam i ja jednom proguto ket...isto nisam mogo ni ispovraćat ni israt...ali mi se ništa nije desilo...eto valjda neće ni tebi...jedino mi je bilo žao toga :D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
kao sto su ti vec i rekli..pokusaj sa laksativom.ali..ja bi ti preporuchila josh neshto uz taj laksativ..parafinsko ulje...mislim da je parafinsko ulje tj..99,9%sam sigurna ( ali to samo iz razloga shto ja nisam u nishta 100%sigurna )...ulje je potpuno bezopasno.a oblozhit che ti probavni trakt i sve skupa che lakshe izachi..
(p.m. zbog ovakvih i slichnih postova..lagano se brinem shto che ljudi pomisliti o meni.......ahaaa)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
zlavjestica je napisao(la):
(p.m. zbog ovakvih i slichnih postova..lagano se brinem shto che ljudi pomisliti o meni.......ahaaa)

Mislit će da si dobra vila :nana:

On topic! Jel izašlo? :icon_lol:
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
macedonia je napisao(la):
ma ja mislim da ako pojedes vutra da neces nista osetiti zasto oseti se samo ako ima vatra i zagrije se onda nastupa taj efekat usprotivno mozes da jedes vutra kolko oces hight neces nikada biti ama uopce,
a ti sto si to pojeo bez brige nista ti se nemoze desiti smo jedi neka ljesna jela idi kenjaj i ako izadje zapakirana onda mozes probati da zarolas :))))

U krivu si. U teoriji neces nista osjetit jer moras prvo napravit postupak dekarboksilacije THCA(inaktivnog) u aktivni THC, to se radi kada pravis canna butter ili neka druga jestiva. Ali u praksi ako pojedes trave na "suvo" osjetit ces ucinak. Znam iz prve ruke ;)