projekt Mandala: 5 različitih sorti. proljetni indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Update 20 dana 12/12

Zabava je počela! U boxu je 1 x 150W HPS i 1x 250W HPS ukupno 400W i to je sad to.
8 Miles High je isto žena i znači sve je ispalo savršeno.
Od 5 strainova, 5 žena!!! :D


Sljedeća stvar je bolje riješiti ventilaciju, u boksu je od 22 C na dnu, a 27 na vrhu kod lampi.
We keep on rollin' :D
Peace
boz :sun2:
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
svaka cast, ljepo izgledaju i vidi se da si se potrudio,aj bas me zanima berba :O
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
pitanje : jer bezbedno presadjivati biljke kad su u fazi cvetanja ???? video sam da si ti to uradio , al ja sam mislio da to nesme nikako da se radi ???
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Thnx na komentarima...
Presadio sam ih kad su pokazale spol... Mislim da je to normalno da se radi...
Pozz
noz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Update 25 dana na 12/12

Boom!
U boxu je totalna džungla, već se polako gužvaju.
Ima još dosta vertikalnog prostora neiskorištenog, no površina boxa je iskorištena skroz.
Sad je znači 400W bez cooltube-a u boxu i temperatura je 24.4 C i vlažnost 44% .
Gotovo savršeno. Nadamo se da im za mjesec i pol neće biti prevruće.
Evo nekei foto session pa uživajte!
Poz
Boz :sun2:

Box


Safari Lady - definitivno najljepša od svih i najveća!


Safari 2


Safari vrhić sa strane - savršen!



Safari gornji vrhić



Satori



Satori 2



Satori gornji dio - još 50 dana i već sad je prekriven snijegom malih kristala koji se trebaju razviti



Satori top - i listovi već lagano postali snježni



mala Sadhu





Sadhu vrh - bit će masni!!!


Dva mala Sadhu vrhića



Mandala #1 - isto vrlo vrlo zgodna cura i vrhovi će biti crveni! K tome miriši na jagodu i mentol!! :D



Mandala #1 crveni calyxi


I zadnja 8 Miles High topirana - nažalost morat će ostati u maloj tegli jer nema više mjesta za veliku.
Mutant od samog početka, najosjetljivija od svih. Tek je ovih dana pustila prve pistile.
No bit' će dvije grane vrhunske hedovine!



Irie!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Thnx ekipa;
Satori je za sad najmasnija i proizvodi kristale nenormalno, a pistili su tek počeli! Miriši na neki slatki limun, limunadu...
Mandala#1 je točno tak' kak' naziv kaže, najmističnija od svih i calyxi postaju ne ljubičasti, već drito crveni. Miris je prelud!! Jagode, mentol, bomboni...
Sadhu je najmanja i najviše indica od svih, miriši nekako mekano slatko, gotovo na svilu...
Safari je bila besplatno sjeme i savršeno izgleda, a vrhovi su nekako najčupaviji od svih.
8 Miles High ima problema stalno, no samo da preživi u boxu i to je to! :D
Za tjedan dana novi updejt!

Irie! boz
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
ne samo slikanje, nego i opisi mirisa. jednostavno kao da sam tamo kod tvojih biljčica mogu zamisliti taj prekrasan miris. miris konoplje je nešto najbolje na svijetu, jednostavno smiruje. Biljke su prekrasne, vidim da im ništa ne fali i full su zdrave. samo tako nastavi...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
33 dana 12/12

Mandala #1





Satori



Sadhu





Safari



8 Miles High - lol



Box



Malo su se zdebljale za tjedan dana, slabo jedu hranicu, svakakvi mirisi, Safari je ostala bez pola vrhića za probu malo. :D

Baj d vej, mislim da će bit sjemenki... Odnekud pelud putuje po boxu. Čini se da im nije skroz mrak pa je čini mi se Satori malo hermić.
Kako god, briga me bit će dobrog dima. :D

BoBop
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
WTF je ovo na vrhu Satorija?



Da li je to sjemenka ili bananko?
Definitivno ima peludi u boxu i nadam se da neće biti sve puno sjemenki..
Ne znam kaj se događa, zakaj, no Satori je čudna biljka.
Ostale su čini mi se sve 100% ž, jedino mi je Satori čudna...
Sad ventilator za upuh neće raditi preko noći, ima klapnu pa neće moći dolaziti svjetlo.
Raditi će jedino vent za ispuh. Šta da radim? Da li da otkinem par cvjetova na kojima sumnjam da su hermići ili da pustim sve da ide do kraja?
Jer nikad nisam imo hermića u boxu pa ne znam koliko peludi može proizvest hermić i da li može sjebat cijeli grow?
I ako jedan hermić oplodi druge žene, sjemenke će biti fem. Right?
Boz :sick:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ovo s narančastim odsjajem? Možeš malo bolje slikat tipa pod nekim drugim svjetlom/kutom?
Evo kak meni zgleda domaja koja mi je izbacila banane nakon 8 tjedana 12/12. U principu prema Somi ovo bi trebale biti banane za feminiziranje... meni su se činile sterilne jer nisam uspio niš polena istresti van. one s okruglim muškim cvjetovima koje su hermiji od početka su defo loše i neće dati fem sjeme.

Kaj je tu je javi kakve su promjene ;)



Uploaded with ImageShack.us
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Sve je moguće tu brale čini se...
Ili imaš polena negdje po Box-u ili je bio stres ovih dana radi Temp to bi ti trebao znat...
Kažeš da je vent za In radio preko noći možda je on spustio Temp a nisi skužio...
Svejedno daj bolju sliku a ako je samo par Hed.. mali onda ih macni pošto postoji sumnja i vidi jeli se dešava dalje...
Šteta bi bilo da ih sad uspori kad su počele debljat...

Sjeme bi trebalo da bude Fem... po nekim metodama ali za tvoj slučaj je rano reći bilo šta...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
:pat:

Oko 1 i 30 sam zapalio brzo osušeni masni vrhić Satorija na reflektoru za koji sam sumnjao da proizvodi sjemenke i našao vrlo vrlo male zelene sjemenke i sad je 4:09 i još sam high.
U početku nisam ni skužio koliko sam se zapravo upljugo dosta.
Do sad dok nisam ovo počeo pisati nije mi se spavalo. Satori je dizalica weed definitivno i vrlo jak već sad!
Nakon sat vremena kad sam se balansiro sam se počeo igrati s fotkama i kako piše na Mandalinoj web stranici sa Satorijem se možeš udubiti u nešto i vrijeme samo prolazi... :icon_arrow:

Evo nekih boljih shotova. Mandala je postaje skroz ljubičasto crvena i miriši ko Hashberry vrlo slično!!
Ovo su od 34 dana 12/12. :icon_arrow:

Satori


Ovo je THC Alien s grane od Safarija koju sam malo cviknuo da provjerim da li ima sjemenki... hehehe :rofl:


Ovo je closeup nabubrenog Safari calyxa vjerojatno sjemenka


A ovo je Safari Green THC Monster kojeg smo frend i ja zarolali i popljugali , neki dan ... :signs054:


Sad je 4:20 ujutro...

Mandala klouz ap


Sadhu





Uploaded with ImageShack.us

fotke su još re-size-ane

laku noć
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Prekrasno bilje, masno, a šta se tiće banana, popuši satorija pa se igraj kirurga i čupaj banane pincetom ako ih bude. na dalje ti želim samo žensko cvijeće. :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.