projekt Mandala: 5 različitih sorti. proljetni indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
update:
ova kiša i nagla vrućina prouzročila je gljivice i plijesan u glavnom hedu satorija koji je danas odstranjen i suši se.
oštećeni budovi su stavljeni sa strane i od njih sve ide u honey oil.
u boxu je temp bila 30 C i 55% vlage, odustao od flushinga da se ne poveća vlaga, puštam da se osuše i onda berba kroz par dana za safari i sadhu.
mandali treba još dosta, satoriju i 8 miles high. još dva tjedna min.
fotke nisam smanjivao, a imageshack ih sam okreće ne znam zašto...
probao satori i to je... ništa slično nisam probao još, no smoke report kasnije...

58 dana

safari (jedna grana fali )


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Sadhu


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Mandala


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Satori
Mislim da se na ovom vrhiću vidi plijesan, no nadam se da će se oporavit sad kad nema velikog heda jer je bio pre pre gust i tvrd.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
8 miles


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
laku noć
:spliff:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ahahaha pa nisam ni vidio kante!

scitec XD oli si se nagruva mega massa?

super zgledaju biljčoni
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Odlično Bozga prijatelji!!!:icon_lol:Odlično je to tvoje cvječe!
Ajde ako te put ovo ljeto dovede u Istru,javi se da degustiramo malo.
Respect!!!!
:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Bit će hedovine ko u priči, a priči nikad kraja. Bozga, ovo je fenomenalno što imaš u svojoj baštici. Ljeto će ti biti pakleno. Vidi se da su masne. Već sad su debeljuce, a što će tek biti dok budu gotove?? bomba majstore, da sam bar u tvojoj koži... :D:D:D:D
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Bit će hedovine ko u priči, a priči nikad kraja. Bozga, ovo je fenomenalno što imaš u svojoj baštici. Ljeto će ti biti pakleno. Vidi se da su masne. Već sad su debeljuce, a što će tek biti dok budu gotove?? bomba majstore, da sam bar u tvojoj koži... :D:D:D:D

nešto mi zeznulo, molim obrišete mi zadnji post, hvala.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Hvala ekipa na komentiranju i interesu; fakat mi je žao zbog Satorija što je počela plijesan, ali vlaga i temp zadnjih tjedan dana je fkat poludila a Satori gusti vrhovi extra gusto.
Jučer je bilo toliko sparno i vruće da sam se topio cijeli dan.
Mislim da će harvest Sadhu i Safari bit negdje u petak ili ponedjeljak, tak mi nekako djeluje da bi moglo bit taman.
Mandala , Satori i 8 Miles high čini mi se trebaju još desetak dana do dva tjedna...
Nadam se da će 8 miles high još malo dobit u dva tjedna jer se ne isplati držati upaljen cijeli box zbog jedne male biljoze.
Mandala me zbunjuje; na pakiranju piše 55 do 60 dana flowering, danas je 59 dana i ne čini mi se baš zrela skroz... :/
Harvest fotke vrlo uskoro... :D
boz :spliff:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Polako,mislim da je i meni to stalo 20-ak dana više.Pusti njih šta pišu,znaš po čemu se moraš ravnati:)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Green koliko je tebi trebalo da Satori sfrši? Na mom Satoriju su prozirni većinom s malo milky i malo amber trichova tu i tamo.. Mislim da će za dva tjedna znači 72 - 75 dana bit' spremna.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Zbunjuje me kad na pakiranju piše do 60 dana flowering, a pistili još uvijek rastu novi friški, a trichovi prozirni... Tak' da fkt mislim da 55 - 60 dana nije baš okvir.
Mandala mi se čini dosta sativasto jer već ovak kasno u floweringu puca nove pistile i deblja se svakim danom tak da ju još neću dirat!
btw. evo bud
qrdthy.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blodeuwedd and Z&N

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Evo gledam po svom dnevniku-satori je cvijeta oko 85-90 dana pa ti vidi,s tim da je ubrana "od oka",osjetija se kraj:)
Predugo nisu ostale sigurno i još neki s ovog foruma su se načekali da satori završi,tako kažu.
Uglavnom,2-3 tjedna više od propisanog slobodno bez razmišljanja računaj.
Smanji sliku ako možeš:)

EDIT-jedna je bila capnuta ranije pa je bilo strpljenja:))
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
pustit ću ih do 75 dana pa ću vidjet kakvi su kristalli... za sad su većinom prozirni, ima malo bijelih i par zlatnih/jantarnih...
ovaj hed koji sam čupnuo, isprobao i makar nije ni suh kak treba ni cure-an ni zreo do kraja, upljugo sam se k'o nikad.
udara točno u oči, čelo, treće oko i obraze... bez ikakvog utjecaja na tijelo. možda samo malo opuštanja i to je to.
totalno postajem nestrpljiv... :D
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
To si Satori probao?? To je rad koji volim, third eye. woooooow. man. you so lucky... :))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Harvest shots!
Sadhu, Mandala i Safari su pobrane 64 dana 12/12 i zadnjih 5-6 dana nisu zalijevane.
Izgledaju taman zrelo... Trichovi su nekih 10-15% zlatni, a većina ih je bijelih.
Miris je izvan planete na svima i to je isto znak da su taman.
Pa evo fotke prije branja.
Trenutno su u kutiji na kojoj su napravljene rupice i suše se naopačke unutra obješene za letvicu.
Mislim da će za 4-5 dana bit skroz suhe i onda u tegle.
Satori i 8 Miles još imaju 10ak dana i onda idu dolje.
poz
boz :sun2:

Sadhu


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Safari


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

I Mandala



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.