Prti Bee Gee i Bad copy (Ajs Nigrutin i drugari)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ma domaci su ipak najbolji...nema do ajsa i ekipe...bili su prije 2 mjeseca u mini teatru u osijeku ajs i ekipa...jedino wikler nije dosao...al jebiga bolje ista nego nista...
ja i ekipa upoznali ajsa kasnije bio negdje party pa nas je ajs htio vodit s njim...lik je predobar...nazalost ajsa smo u meduvremenu izgubli i nista od toga...
jos jedna stvar...ajs je dosao u zastavi koliko sam vidjeo ehehehhe
lik je spaljen ono tesko...
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
meni su bolji PBG od BC,a ajzak mi je ka solo izvodjac najbolji od svih,dvi prejake stvari od njega su mi ''Spejs Nigrutin'' i ''Kilo Granja...''
 
15.10.2007
23
1
0
44
ajzak je u kuci jedva uso kao regal... inace veliki sam obozavatelj ajsa(bad copy,43zla) i prtibeegee ekipe... moskri legenda.

Koji je ovo pokemon?
to je lerDi pokemon,
opijate valja on,
opijum dop metadon,
snif snif jos jedna polutka manje,
ufff daj rolaj neko granje...

zagrebcani ne kapiraju ajsa? pa lik ovdje ima status legende... Kada je nastupao u pauku ekipa koda je poludila... jbg nisam docekao kraj ... izbacili me redari ;)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Daleko sam ja od nervoze ... meni ovo ludilo.
party-109.GIF


@12tri
Opušteno ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
@12tri

usled tvojih ograničenih intelektualnih sposobnosti
i neosmatranja i nerazumjevanja socijalne poruke članova kao i samog foruma
kao i nekapiranju naziva sajta i poruke na početnoj strani sajta
koja je krajnje pozitivna prema blagodetima prirode (žene,marihuana.....bijeli luk..itd.)
moram da te obavijestim da tvoji receptori imaju zasićenje teških metala
usled odbijanja zdravih signala o teške metale
dolazi do hemiske reakcije koja je izgleda i uzročnih predhodnih postova

...ljubav započinje osmjehom
a osmjeh prirodom......



torca nisam ni mislio da te to iznerviralo srvarno,već ti je poslužilo kao inspiracija za odgovor
:)
 
15.10.2007
23
1
0
44
@balcan smoke
vjeruj mi da shvacam smisao ovog sajta i sve stavove koje promovira i koje ne... samo mi nesto nije jasno... ako sam dobro shvatio malo vas je pogodilo u zivac ovaj kratki isjecak iz moskrijevog teksta .. jel? znaci ok je velicat prti beegee i slicno ali njihov tekst nije u redu napisat... taj tekst predstavlja njegovu sliku kao ajmo rec glazbenog umjetnika kojem sam ja odao pocas napisavsi ga na forumu tj. podforumu MUZIKA. Skoro svaki njihov tekst promovira uzimanje droga sta ne znaci da ih ja uzimam niti da poticem ikoga... jednostavno nemam granica ni predrasuda kad pricamo o glazbi. a o glazbi pricamo zar ne???
Ne znas me, nisi samnom izmijenio 2 jebena posta i odmah si se naso srat o mojem intelektu... aj ti intelektualni covjece meni fino napravi uslugu i nemoj mi se obrcat na forumu ni odgovarat na moje buduce teme i svi sretni.Mrš!

i da zadivio si me kako si dobro srocio svoj post... mora bit da si pametan
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ajmo sad svi duboko udahnit i brojat do 10 ...

@12tri
Ipak će bit da nisi shvatio bit i naše interne šale i pošalice. Preporučam vrući čaj od mente, cigaretu od trave smjehuljice i više druženja sa nama. :thumb:
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
AJZAK BARABCINA!!!!!!!!
Covek je dosao na svirku toliko napusen da nije mogao da izadje iz stojadina( Zastava 101)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
bio je pijan i napušen
u ustima šit nedovršen
ali to ti je život zvezde brate
nikako ga shvate
stalno cima neke opijate
jel zbog slave il kurave
il na kolima brave
na stejdz dolazi ko
iz horora strave
pa fanovi buksne prave
grupi ga blajve
a stojadin ide na
gorivo metanola
što ga dobija od grand mentola
 
26.11.2007
9
0
0
34
E pazite 3p znaci bad copy su mi legende samo zbog viklera,znaci lik ima glas i razume se u produkciju,jednostavno receno muzicki obrazovan decko,tako da mi je on kralj.
A sto se tice prti bee gee-a i oni su kraljevi ali oni su vise u fazonu heroin i to.
Jo da ajzakova najbolja stvar je PAKET TRAVE poslusajte to,i ne isplati se slusati bad copy ako niste napuseni tako da.....