Prvi grow 153w CFL random seed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Dan 40.
9 dana 12/12 jos nije pokazala pol

trenutni problem vrucina, ali otvorim box i ventilator kucnistoji tu, pa sve to fino hladi

x5l6wYU.jpg
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Sutra ujutro ce ti pokazat spol... :icon_biggrin:...malo sale ali istina da je meni tak 9-ti dan pokazala ali nazalost bio jajan pa ga rijesio, sad ce uskoro, nesekiraj se nist... :icon_wink:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ajojj brale sad pregledao brzinski povecalom , naletio sam na nesto sto se cini ko mudo ... al to sam nasao na dijelu gdje bio stari vrh, gdje sam topirao biljku ...
nisam za sad siguran jel il nije , ako pokaze sutra , preksutra cupam...
daj boze da je urasla "dlaka" :D
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Kad budem siguran da je mudonja, javljam se ovdje sa zadnjom fotkom, i da zatvorite dnevnik


KHxsja0.jpg
koliko sam mogao uslikati
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ono sa ljeve strane mi izgleda ko no va grana da ide terat,to se zna desit da tamo gdje je jedna grana kasnije krene terat novu,to trenutno raste tako i kod mene.A na lijevj strani mi izgleda ko kaliks koji se izaso prije 2 3 dana,ako imas jos takvih duguljasti zeleni a ne kuglice sigurno je zenka.
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
0Owerdoze0 je napisao(la):
Ono sa ljeve strane mi izgleda ko no va grana da ide terat,to se zna desit da tamo gdje je jedna grana kasnije krene terat novu,to trenutno raste tako i kod mene.A na lijevj strani mi izgleda ko kaliks koji se izaso prije 2 3 dana,ako imas jos takvih duguljasti zeleni a ne kuglice sigurno je zenka.
pregledao sma je citavu i na novim vhovima sam primjetio to, kao da ce novi lsit, al nece, vidi se da nije to to, a nisu ni one "iglice" al ima tu ljevo ali dole, ispod ovog gdje sam topirao ko kuglica, al koliko sam guglao cini mi se kao zenka po svemu ostalom, a ovo mi se cini kao da ce izbaciti pistile odatle.. al znate kad me u srce pogadja, cuj mudonja da bude :/ haha

al kako god 4 sjemenke sam stavio da klijaju
3 paketuse i 1 je neka brendirana ne stize zapamtiti ime pitacu sutra lika kad mi da neko canna gnojivo

edit
p.s. mogu ocekivati da je zensko, jer koliko sam guglao shvatio sam da se stvori prvo to slicno kao novi list, i da iz tog izbacuje pistile... a sada gledam to izgleda tako, al ko zna, cekacu jos
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Bit ce da si dobio Hermica, nist drugo nego cupaj jaja pa kak bude :icon_lol: , sretno dalje... :icon_wink: !
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Reko sam da je vjerovatno zenka,tesko da je ono muski plod.Ako je stvarno muski a ne izgleda mi uopce tako svakako imas herma.Meni je tako prosle god outdoor na preflower iso u zenski i muski cvijet od starta je bila puna jaja i i hedova,nije valjalo nista moro sam bacit jer je sav hed oso u sjeme.Sadi nove ako se ispostavi da je 100% herm.
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
jedna nova vec zasadjena, ostale 3 jos klijaju... pa pregledao sam citavu biljku, samo tu na ovom cvoristu ima ovo cudo sto bar meni lici na calyx... ali cidjecemo, drzacu je jos sad samo moze u ci u cvjetanje, pa kad budem siguran jel on/ona il; ono znacemo sta dalje
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Pojacao sam crveni spektar, ubacio i uspuh i ispuh, jos 2 posadjene, sve tri ce biti out, 2 ce od pocetka biti vini u saksijama, jedna dok ne pokaze pol, jer ako ova bude hermic il mudonja, ova ce ostati u boxu od pocetka 12/12, ako ova bude cura i ova pici vani kad ojaca...

rWB4BBi.jpg

drugar me ispaljuje vec 2 dana za onu busilicu rucnu, pa je ovo improvizovani stalak za ventove, dosta dobro izvlaci toplotu a ovaj dole hladni zrak uvlaci(ne povlaci topli od ovoga, jer ovaj gore vent je dosta jaci pa izbacuje topli zrak dalje nego ovaj moze povuci)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ma nek pici 12/12 do kraja, i ovako je istresirana do zla boga... sta je tu je
joj box mi ovako neuredno izglda sa ventovima da strse
pa popusi buxnu popih kafu i skontam i preuredim

oCE7OH7.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.