Prvi grow 153w CFL random seed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Ako kazes da je istresirana do boga, mozda zato i pokazuje obiljezja hermica.
Al uskoro ce se sve bolje vidit pa ces znat na cemu si
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
13d ana danas ne pokazuje pojave muda niti se ono cudo siri, vise mi izgleda kao novi vrh da ce krenuti o_O
pistile vec su vidne golim okom na par vrhova
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
i ja kontam da je to to, steta st one mogu uslikati nije mi na telefonu fokus toliko dobar... al bice slika
danas je i ova druga izasla iz zemlje, i uziva u drustvu bosiljke, bosiljka je danas dobila blagi lst

lr8tDc3.jpg

2Wdf4Nd.jpg


da vas pitam, ova mala ce takodje biti na 12/12... kada bi ona trebala pokazati pol?
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
pa da, ma opusteno, nista joj ne skodi... sad imam par pitanja...
preflower period je prvih 14 dana u 12/12?
znaci 15. dan u 12/12 je prvi dan cvjetanja, ili se to gleda od pokazivanja prvih pistila, pitam cisto da znam kako da brojim dane..
tokom cvjetanja, jel idalje vazi strogi mrak? jer nekad mi je box lakse sredjivati navece, pa da znam jel ga smijem otvarati...
plantella cvet jednom sedmicno? folijarno na svakih koliko?
ovu malu, sto je krenula rasti, nju necu gnojiti dok ne pokaze pol, znaci i nju mogu sa plantellom cvet, il da u medjuvremenu jednom djubrim za vege?


liVJI43.jpg

kuMW3iV.jpg

CsXNxqU.jpg

FQCD2Ai.jpg

ovdje sam mogao uslikati koliko toliko bez povecala
Potrcry.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Extra

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Lijepa biljoza! Ovu malu onda gnojiš sa crvenom kad si reko da ju ne misliš gnojit u vege!!

Sretno! :respect:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
pa necu je ni drzati u vege, odma je uletila na 12/12 pa me zato interesuje.. kako sta
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Nisi skontao sta sam pitao, pitam za malu biljku, interesuje me hocu li je gnojiti djubrivom za vegetaciju, ili cu koristiti samo za cvjetanje jer ce od pocetka biti na 12/12
sto se tice starije, oko nje mi je sve jasno, i nisam pitao nista vezano za sortu niti kraj cvjetanja, nego to pitam cisto radi svoje evidencije da znam kako da pratim koliko cvjeta .. preformulisi pitanje prije nego pocnes biti sarkastican
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nisam sarkastican nego sam skontao da odgovaras na moj post a ne laubin. pa nema tu pravi vege ako kreces sa 12/12, a ne treba je gnojiti prvih par sedmica, znaci taman kad krene da zatreba ide cvetanje i gnojis za cvet
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Znači ak te biljka u vegi traži hrane dodaš zelenu,ak ne onda u cvijetanju dodaš crvenu!

Biljka će ti sama sve pokazat šta joj treba a šta ne!!

Samo opušteno!!Cvijetanje računaš kad su izašle prve pistile!! :hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ma nije meni to problem bio, nego vrata od ormara budu otvorena preko dana, ne skroz jer vidis kako sam napravio ovo sa ventom, sada sam to jos prepravio, ma apotekicu napravio :D
sinoc se prebijem i otvorim tajmer sto sam na buvljaku nasao, vidim poispadali zupcanici i ja onakav naduvan se unesem i popravim
al sada je problem sledeci, ja kada nisam kuci kad se tajmer gasi a to je u 7 navece, vrata budu otvorena ili dok aj ne dodjem ili ako mi je keva kuci dok njoj ne javim(nadam se da ce joj navika postati xD) tako da pretpostavljam da nije frka to, jer ona s ovim mojim patentom jer 75% zatvorena, moguce svjetlo sto ce doci je od lampe sa plafona koja baca svjetlo na kontra zid + vrata nisu skroz otvorena nego dovoljno da ventilacija radi...u sustini mjesec reflektuje sunce preko noci meni ist otako box reflektuje svjetlost odbijene od zid kontam da je to 15lumena ako ne i manje
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Evo jedan savjet, po ovim zadnjim slikama vidim da su tii biljke predaleko od zarulja, zasad se mozda i ne vidi toliko na biljci,al probaj je stavit na par cm od zarulje.To je dosta bitno kod CFLki
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
pa i nisu bas udaljene, spustit ih vise ne mogu jer sam ih spojio za policu gore, ali nosace sam sikrivio koliko sam mogao jedno 5 do 7cm su od biljke, videcu kasnije da podignem saksiju na nesto, znam da kod cflki treba biti blizu, pa svaki dan malo cackam namjestam sta kako mogu, hvala na savjetu :))
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ova ti je dobra :D

u sustini mjesec reflektuje sunce preko noci meni ist otako box reflektuje svjetlost odbijene od zid kontam da je to 15lumena ako ne i manje
hehe,pročitah dnevnik od početka dovde... zavrti mi se u glavi :D
šta se tu svega izdešavalo od početka do sada...ja mislim da kad otvoriš box,biljke kažu...oooooo neeeeeee,evo ga opeeeeeeeeet :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.