Prvi grow (help)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.04.2011
0
2
0
32
Pozdrav svima...

ljudi sklepao sam box, sve sam cekao i radio bez zurbe i sa velikim strpljenjem, ali sada imam problem jedan...posto vi ljudi ovde imate iskustva voleo bih da mi pomognete da resim to...

e ovako...glavni problem kod mene je sto mi je temperatura mnogo velika, ima tu jos nekih sitnica koje uticu na to ali nekako izguravam i sa tim, ali vlaznost bas i ne mogu da povecam iznad 40 i nekog procenta... jel imate neki savet?

hvala unapred :watchplant:
 

Prilozi

  • Picture1866.jpg
    Picture1866.jpg
    207 KB · Pregleda: 73

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
shishtalica je napisao(la):
... e ovako...glavni problem kod mene je sto mi je temperatura mnogo velika, ima tu jos nekih sitnica koje uticu na to ali nekako izguravam i sa tim, ali vlaznost bas i ne mogu da povecam iznad 40 i nekog procenta... jel imate neki savet?

hvala unapred :watchplant:

nisi napisao koliko je to "mnogo velika" a sto se tice saveta nema ti druge nego ubaciti jos koji vent, nema tu mnogo filozofije... sa 40 i nekim % vlage grow moze da prodje
 
08.04.2011
0
2
0
32
PowerSeed je napisao(la):
nisi napisao koliko je to "mnogo velika" a sto se tice saveta nema ti druge nego ubaciti jos koji vent, nema tu mnogo filozofije... sa 40 i nekim % vlage grow moze da prodje

pa mnogo velika, to znaci da prelazi 33 stepena ali napravio sam sada neki CT ali i dalje ne spada kad je zatvoren box i upaljena sijalica, mada mislim da bi trbalo malo usmeriti vazduh iz ventova posto verujem da ovaj sto ubacuje vazduh direktno i izbacuje na izduv pa bih mogao da probam da napravim i neki kacketic ili tako nesto??
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
pa ako uspes da odrzis 32,33 to je jos nekeko podnosljivo meni su bile i na 34,35 pa su izgurale al nije to dobro

resenje ti je u jacem ventu mnogo jacem da produva taj CT
 
08.04.2011
0
2
0
32
not smoke je napisao(la):
pa ako uspes da odrzis 32,33 to je jos nekeko podnosljivo meni su bile i na 34,35 pa su izgurale al nije to dobro

resenje ti je u jacem ventu mnogo jacem da produva taj CT

znam da ne valja, zato i pokusavam da dobijem to, iskreno dok je box izgledao ovako samo sa ovim reflektorom improvizovanim i sijalicom temperatura je isla i preko 35 i onda sam odlucio da biljke izbacm nazad napolje da ne bi uvenule i osusile od temperature, a sto se tice CT pokusacu da resim sa jos kojim ventom ili cu okaciti neku sliku sutra pa da vidim da li neko od vas ima neki predlog.

Picture1885.jpg
 

Prilozi

  • Picture1882.jpg
    Picture1882.jpg
    202,7 KB · Pregleda: 19
  • Picture1884.jpg
    Picture1884.jpg
    205 KB · Pregleda: 14
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.