Prvi Grow :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.06.2015
0
2
3
32
Pozdrav svima! Prvo bih zelio zahvaliti svima ovdje na korisnim savjetima kako i sta. Znaci ovo je moj prvi uzgoj ikad, sve sam radio na cistu srecu i puno truda. Slike su tu i jedino sto me muci je spol. :)

Ovdje je par slika kak su napredovale i u šta :)

od 10 je ostalo 9, tuča je jednu uništila jako i jbga.

Sorte su razlicite sjemenke sam uzo od vise sorti, ima afghana, og kush, alien haze i amnesia xxl.

Ako moze par savjeta i to bilo bi super :) w5.jpg w4.jpg w3.jpg w2.jpg w1.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: faki and Psihopat
13.04.2015
34
114
33
Ako ih bacaš van tako male obavezno Actara kesica od 2g ii 4 g košta nekih 22 kn ili 3 eura max ali spašava na duže vremena protiv skakavaca i sitnih nametnika. Špricaj ko blesav po njima po okolnom bilju po zemlji i miran si bar u vezi tih sitnih nametnika...a sad potrebno je i protiv puževa vodit bitku ako ih ima kod tebe ;)
 
16.06.2015
0
2
3
32
mene zanima sa slike 2, po slikama sam guglao i naisao da je to primjer zenke.. e sad..
https://www.vutra.org/attachments/w4-jpg.30006/

znaci ova slika.. to je ono sto me interesira.. ja se nadam da je, danas sam ju isao obic i vec je to napredovalo fino.

Zanima me jeli stvarno jako potrebno sunce ili je dovoljno dnevno svjetlo, jer drvo jedno mi ih zaklanja nakon 15h.. al ima sunca od 6-7 ujutro do 15h.. ostatak dana provede u svijetlu ali ne na suncu. :) Ali i dalje napreduje fino. Isto me zanima kako ju napravit da ne ide u zrak neko da se siri. Hvala :)
 
16.06.2015
0
2
3
32
Nadam se da od 9 njih cu dobit bar 3 zenke :) samo su mi poznate 2 sorte koje su tu, amnesia xxl, alien haze, za one nisam siguran dal je afghan i og kush al ako su zenke imat cu bome dobar urod onda :) stvarno vodim brigu maksimalno o njima, sa puzevima nema problema jos. samo nadam se da nije problem sto nemaju cijeli dan sunca
 
Poslednja izmena od urednika:
16.06.2015
0
2
3
32
izgleda da ce mi 3 biljke ostat.. Neznam kako ali lisce je oslo sve u vrazju mater.. biljke su se sve neke stisle i smozdile.. jbga.. nisu mi neki uvijeti predobri, radim na doslovno miminum uvjetima i eto sranja. Kad idioti nece legalizirat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.